Помаранчева пятирічка: як розбагатіли Ющенко і Тимошенко

19.02.2017

Помаранчева п’ятирічка: як розбагатіли Ющенко і Тимошенко

Помаранчева пятирічка: як розбагатіли Ющенко і Тимошенко
Як розбагатіли Ющенко і Тимошенко

Кандидати в президенти продовжують нести свої декларації. Сьогодні ми знайомимо вас з доходами героїв Майдану-2004 та головних посадових осіб країни — прем’єра Юлії Тимошенко і президента Віктора Ющенка.

Тимошенко

Леді Ю. як жила, так і живе на одну зарплату. Просто зарплата за 5 років збільшилася в 6,5 рази. У 2004 році вона отримувала депутатську зарплату в 5000 гривень, а в 2008 році прем’єрську — у 32,1 тисячі (цього року, як повідомляла сама Тимошенко, вона свій заробіток уполовинила). Прем’єр як і раніше не має машини і прописана в тій же квартирі у Дніпропетровську. Правда, з самою квартирою сталася метаморфоза: 2004-го її площа була 32,1 кв. м, а в 2007-2008 роках стала на 20 «квадратів» більше, хоча адресу все той же — на проспекті Карла Маркса (ймовірно, це помилка). Будинок в елітному селищі поблизу Києва, де зараз Тимошенко проживає, в її декларації не вказано.

Куди більші зміни відбулися в житті чоловіка Тимошенко. У 2004 році, коли він був у бігах, ховаючись від «переслідувань режиму», його дохід дорівнював нулю. У 2007-му він уже отримував зарплату (6,5 тисячі гривень в місяць) і продав цінні папери на майже 3 млн. А в 2008-му, мабуть, за рахунок цих грошей зайнявся підприємництвом і на доходи від нього (2,8 млн.) зміг повноцінно утримувати сім’ю. А також, нарешті, обзавівся джипом Toyota Prado і невідомим «іншим приміщенням» 255 кв. м.

Ющенко

Доходи президента також неухильно росли. Від депутатської зарплати до 5 тисяч він прийшов до президентської — 41 тисяча. Причому, на відміну від прем’єра, Ющенко ще й підробляв — то лекції читав, то книги писав. А також отримував непогані відсотки з рахунків в банках. Загалом, якщо у 2004-му його річний дохід був всього 62 тисячі, то в 2008-му перевалив за 1 мільйон. Зросли і накопичення в банках — з 54 тисяч до 3 млн. Нарешті, зростання добробуту президента висловився в покупці 7 га землі, а також горбатого «Запорожця» і культового мотоцикла Harley Davidson (за легендою, його везли на одному літаку разом з делегацією прем’єра Януковича, яка поверталася з США в 2006 році).

Дружина президента за 5 «помаранчевих» років розвинула бурхливу підприємницьку діяльність: тепер вона приносить їй майже в 3 рази більше (відомо, що Катерина Михайлівна здає в оренду квартири). Сума на рахунках у зарубіжних банках зросла з 1,2 до 2,4 млн. грн.

На сьогодні все. Поки все…

Автор: Дмитро Коротков

Короткий опис статті: як розбагатіти в селі — —

Джерело: Помаранчева п’ятирічка: як розбагатіли Ющенко і Тимошенко

Також ви можете прочитати