Потрібен Оператор інтернет-магазину в місті Росія (віддалено).

09.07.2016

Вакансія: Оператор інтернет-магазину (Росія місто (віддалено))

Потрібно: Оператор інтернет-магазину

Місто: Росія (віддалено)

Зайнятість: повна

Графік: віддалена робота через Інтернет або робота на дому

Детальна інформація:

Здрастуйте, у зв’язку зі зростанням продажів в інтернет магазині, нам потрібен новий співробітник на посаду консультанта. Робота не вимагає спеціальних навичок, у процесі ми навчимо вас.

У ваші обов’язки буде входити консультація клієнтів, їх супровід, оформлення замовлень. Наш сервіс дозволяє людям замовити товари з-за кордону, в основному з найбільшого Китайського аукціону taobao.com Незважаючи на зовнішню складність, робота з цим сайтом, як і з усім нашим сервісом проста і зрозуміла. Ви будете допомагати клієнтам вибирати товари, оформляти замовлення, оплачувати замовлення, стежити за статусом покупки.

Всю роботу по залученню клієнтів ми беремо на себе, ваша посада схожа на оператора call центру, ніяких продажів і нових клієнтів ми вимагати не будемо. Це не піраміда або система прямих продажів.

Наші вимоги:

1) Чоловік або дівчина, дівчина переважніше, оскільки робота в основному однотипна і вимагає уважного ставлення.

2) Впевнений користувач ПК

3) Вміти користуватися: Skype, ICQ, MS office, Email

4) Бажання навчитися верстці сторінок Вконтакте (вміння створювати такі сторінки вітається, також вітається знання html, css)

5) Після прийому на роботу, на вашому ПК потрібно встановити спеціальне ПЗ, що забезпечує контроль за вашими діями в робочий час. Установка буде виконана без вашого втручання, від вас вимагається не перешкоджати роботі.

Ваші обов’язки:

1) Робочий день з 12 до 18 (можливий зсув) 5 днів на тиждень.

2) У робочий час постійне знаходження близько ПК, постійна присутність в ICQ. SKYPE, Вконтакте

3) Консультація клієнтів з різних питань, в основному це пошук товарів, оформлення бланка і замовлення. Відповіді на всі ці питання є в FAQ, також ми будемо постійно на зв’язку для вирішення складних питань.

4) Відправка на email щоденних звітів

5) Допомога в обслуговуванні інтернет магазину.

Оплата

У перший місяць зп складе 5000 рублів, виплата зручним вам способом. Надалі буде збільшення зп до 10 000 в залежності від якості вашої роботи.

Початок роботи:

Для початку співпраці надішліть своє резюме на e-mail у вигляді документа word

У ньому вкажіть:

1) Ваші персональні дані (ПІБ вік телефон, адресу)

2) Ваш попередній досвід роботи

3) Наявність роботи даний момент

4) Рівень користування ПК

5) Досвід роботи в сфері інтернет-послуг, створення веб сайтів.

6) Творче завдання (за бажанням). Опишіть чому ви хочете працювати саме у нас, чому ми повинні вибрати саме вас? (тільки не треба тиснути на жалість, не допоможе:) )

Короткий опис статті: робота віддалено Вакансія у місті Росія (віддалено): Оператор інтернет-магазину Пропозицію віддаленої роботи в інтернеті або роботи на дому. Повна зайнятість.Вакансія 19467

Джерело: Потрібно Оператор інтернет-магазину в місті Росія (віддалено). Вакансія віддаленої роботи на дому в Інтернеті. Повна зайнятість.Вакансія 19467

Також ви можете прочитати