Позика на карту миттєво, цілодобово і без відмови

14.07.2016

Кращі позики на сьогоднішній день!

З розвитком ринку мікрокредитування збільшується і вибір всіляких кредитних продуктів від різних МФО. Крім традиційних споживчих позик, позик до зарплати та позик бізнесу останнім.

Миттєві позики на карту – революція у сфері мікрокредитування

Отримувати гроші в мікрофінансових організаціях стає все зручніше. Якщо раніше клієнтам потрібно було тягтися в офіс, заповнювати купу документів і отримувати гроші готівкою, то зараз все більше компаній пропонують позичальникам отримати позику на карту миттєво.

зростає ринок позик на карту?

Про стрімке зростання кількості позик на карту писало безліч популярних і авторитетних ресурсів. За інформацією порталу ТопЗаймов.ру в 2015 році їх частка склала 7,5% від загальної кількості позик, в 2014 році цей показник був удвічі нижче.

У більшості випадків клієнти мікрофінансових компаній хочуть отримувати гроші саме на карту. Згідно з результатами опитування, проведеного компанією «Быстроденьги», 40% респондентів віддають перевагу саме такий спосіб перерахування коштів.

Про великий інтерес росіян отримання грошей на картку свідчать і дані сервісу Яндекс Вордстат. Запит Позику на карту» набирається понад 126 000 разів на місяць.

Миттєві позики на карту переваги!

Оформити заявку на отримання коштів неймовірно просто

Ви можете отримати позику на карту цілодобово, практично миттєво і без відмови. Для цього досить відповісти на кілька запитань в анкеті позичальника, завантажити скани свого паспорта та пройти перевірку за номером телефону. Це займає не більше 5-10 хвилин.

Позики на карту без відмови можуть отримати позичальники з поганою К. І.

Звичайні мікрофінансові організації рідко видають гроші особам з поганою кредитною історією. Онлайн-компанії в цьому плані більш лояльні до клієнтів. Позика на карту без відмови можуть отримати у них навіть особи, що мають прострочені кредити.

Між оформленням заявки і перерахуванням коштів на карту проходить не більше 15 хвилин!

Клієнтові мікрофінансової організації не потрібно відвідувати офіс для отримання коштів. Йому не потрібно навіть відходити від комп’ютера. З моменту оформлення заявки до моменту перерахування грошей на картку зазвичай проходить не більше 15 хвилин в цілодобовому режимі.

Як вибрати сервіс для отримання миттєвих позик?

До цього питання необхідно підійти з максимальною відповідальністю. Крім прозорих, зручних сервісів з низькими процентними ставками, на ринку працює чимало недобросовісних компаній.

Деякі з них залучають клієнтів низькими процентними ставками, але встановлюють величезні комісії за переказ коштів, деякі – рекламують «миттєве» перерахування грошей, але насправді кошти приходять через кілька годин після оформлення заявки. Тому необхідно ретельно вивчити відгуки про сервіси миттєвих позик.

Також варто порівняти умови різних сервісів: процентні ставки, термін видачі коштів, максимальної сумі і т. д. Це можна зробити на порталі ТопЗаймов.ру. На нашому ресурсі можна ознайомитися з відгуками про мікрофінансових організаціях.

Рейтинг найкращих пропозицій!

Ми проаналізували ряд сервісів, в яких можна отримати позику на карту миттєво цілодобово і без відмови. Вони порівнювалися з 8 параметрами: швидкості перерахування коштів клієнту, процентної ставки, зручності заповнення анкети, терміну позики, зручності інтерфейсу, максимальну суму, термін обробки заявки, додаткових бонусів та акцій. По кожному параметру виставлялося від 1 до 10 балів.

Рейтинг кращих сервісів, що видають миттєві позики на карту, виглядає наступним чином.

Короткий опис статті: позика На нашому сайті зібрані тільки найкращі організації, які видають миттєві позики на картку будь-якого банку жителям будь-якого регіону Росії. Отримати гроші ви зможете в будь-який час доби. миттєві позики на мапу

Джерело: Позику на карту миттєво, цілодобово і без відмови

Також ви можете прочитати