Позика під розписку, ТОВ «Монета. . Ярославль

20.02.2017

Позику під розписку – повернення популярності старих методів

У світі навряд чи можна знайти таку людину, у якого не виникали фінансові труднощі. Ми не будемо розглядати випадки мільярдерів, мільйонерів, хоча у них є шанс потрапити в скрутне становище. Але і суми тоді істотно відрізняються.

Зараз мова йде про фінансові проблеми середнього класу населення. У таких людей найчастіше немає рахунків у банку і заможних друзів, у яких можна було б на час позичити суму. У цьому випадку єдиним виходом із ситуації стає звернення у фінансові організації.

У компанії «Монета» надають таку послугу, як позика під розписку. Не варто плутати з тим, що було поширене в минулі роки. Те, що раніше називали розпискою, рідко мала юридичну силу, так як не завжди складання проходило за правилами. Наша організація має відповідну ліцензію, яка регламентує діяльність. З цієї причини всі фінансові операції проводяться виключно згідно законодавству та встановленим нормам і правилам.

Нашої компанії важлива думка і довіру клієнтів, внаслідок чого ми повністю виконуємо свої зобов’язання і надаємо найбільш зручні умови. Гроші видаються в найбільш короткі терміни, а процентна ставка є найпривабливішою в регіоні.

Якщо ви вирішили звернутися до приватній особі, спочатку ознайомтеся з законодавчою базою. У тому випадку, якщо в розписці не будуть зазначені такі нюанси, як валюта позики, сума, точна дата погашення боргу, то одна із сторін може пред’являти претензії, що розвиває конфліктні ситуації. Для того щоб уникнути додаткових проблем, радимо вам звертатися до юридичних осіб і складати розписку згідно з установленими правилами. Так, не допускається друкований текст – лише рукописний варіант. Всі суми і дати повинні бути вказані прописом. У розписку обов’язково включають усі дані позичальника, в тому числі і контактні телефони. В момент підписання документа, крім двох сторін повинні бути присутні два свідки, які також ставлять свої підписи. Засвідчення розписки у нотаріуса бажана, але не обов’язкова. Якщо все виконано вірно, то документ має юридичну силу.

Всі ці правила виконуються в нашій компанії, і ви можете бути впевнені, що ми повністю виконаємо зобов’язання з свого боку.

Крім цього, ми надаємо для вас вигідні умови, внаслідок чого процедура передачі коштів займе мінімум часу. Це допоможе вам в короткі терміни вирішити свої фінансові проблеми.

Короткий опис статті: дам гроші в борг під розписку В світі навряд чи можна знайти таку людину, у якого не виникали фінансові труднощі. Ми не будемо розглядати випадки мільярдерів, мільйонерів, хоча у них є шанс потрапити в скрутне становище. Але і суми тоді істотно відрізняються.

Джерело: Позику під розписку — ТОВ «Монета» | Ярославль

Також ви можете прочитати