Позики до зарплати переказом на банківську карту

20.02.2017

Позики до зарплати переказом на банківську карту

останнім часом великою популярністю користується така послуга, як позики до зарплати. Кредитні установи своїм клієнтам пропонують отримати гроші різними способами. Позичальник може безпосередньо звернутися в офіс тієї чи іншої компанії і отримати необхідну суму готівкою протягом півгодини, можливо оформити позику переказом в будь-яке відділення банку без відкриття розрахункового рахунку або зарахуванням коштів на банківську карту.

найоптимальнішим рішенням буде взяти позику на карту онлайн. так як цей спосіб найшвидший і зручний. Для отримання позики потрібно виконати кілька кроків. Вибравши мікрофінансову організацію, потрібно вказати необхідну суму і строк, за який планується повернути гроші. Потім заповнити форму анкету, вказавши в ній свої дані. Від того, наскільки точну інформацію надасть позичальник, залежить прийняття рішення про видачу позики. Тому не зайвим буде перевірити всі поля заявки, включаючи контактні телефони та адресу реєстрації. Після цього необхідно прив’язати банківську карту, на яку МФО перерахує гроші, вона може бути відкрита в будь-якому банку Росії і оформлена на ім’я позичальника. Після виконання всіх дій, доведеться почекати якийсь час, поки співробітники перевірять всі дані, якщо рішення позитивне, грошові кошти надійдуть на рахунок негайно. Скористатися грошима можна на свій розсуд — позика не є цільовим, оплатити покупку, послугу або зняти готівку в банкоматі.

Для багатьох залишається важливим питання, де вигідніше і швидше, адже мікрофінансових організацій велика кількість, і невідомо, чим обернеться отримання грошей. Щоб не помилитися у виборі кредиту, доведеться вивчити умови договору і тарифи кожного кредитора. Якщо ви не знаєте якогось вибрати, то можете скористатися сервісом підбору і порівняння позик — top-creditov.ru. де представлені перевірені і надійні МФО. Коли на рішення фінансових проблем залишається мало часу і потреба у термінових грошових засобах дуже гостра, рекомендуємо подавати заявки відразу в кілька кредитних установ.

Короткий опис статті: гроші до зарплати на картку останнім часом великою популярністю користується така послуга, як позики до зарплати.

Джерело: Позики до зарплати переказом на банківську карту

Також ви можете прочитати