Прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями: ідеї, особливості, переваги

19.02.2017

Прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями: ідеї, особливості, переваги

Що й казати, рішення відкрити прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями – оптимальний варіант збільшити власний заробіток і почати отримувати задоволення від роботи. Які ж варіанти будуть актуальні на сьогоднішній день?

Безумовно, ідея працювати на себе, не залежачи від примх начальства і умов роботи, напевно відвідувала практично кожного. Однак, як правило, на стадії формування і обмірковування цієї ідеї процес і зупиняється. Наскільки реально відкрити власний прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями?

Бізнес на просторах мережі

Заробіток в інтернеті – зручно і вигідно

Однією з основних проблем сучасного світу стає Інтернет-залежність, а тому, вирішивши задуматися про створення власного бізнесу, має сенс віддати перевагу отриманню прибутку на просторах всесвітньої мережі. І в даному випадку існує два основних варіанти:

 • Використовувати отриманий прибуток як отримання початкового капіталу для подальшого вкладення в більш серйозний і прибутковий бізнес.
 • Поступово просуваючи власні напрацювання отримати джерело стабільного і високого прибутку.

Власний сайт, як основа заробітку

Одним з найбільш простих і при правильному підході досить прибуткових способів організувати реальний бізнес з мінімальними вкладеннями, є робота над власним сайтом. Переваги на користь такого рішення воістину очевидні, адже можна вибрати зручний режим роботи, віддати перевагу тій тематиці, яка дійсно цікава, тим більше що при достатній роботі прибуток буде гідною. Згодом же, збільшуючи кількість наявних сайтів можна автоматизувати цей процес, а відповідно, отримувати прибуток при мінімальних фізичних, часових і фінансових витратах.

Що ж потрібно в даному випадку? Для того щоб мінімізувати грошові вкладення варто постаратися реалізувати поставлене завдання своїми силами. Як показує практика, це не так складно як можна здатися насправді, користуючись різноманітними відео-уроками і навчальними програмами, представлених на Інтернет просторах. Або при наявності мінімального стартового капіталу довірити цю роботу фахівцям-початківцям, послуги яких, як правило, цілком доступні по своїй вартості.

Примітка! При подальшій розкручування сайту і його монетизації потрібно враховувати важливий момент – своєчасність. А все тому, що спочатку потрібно зацікавити потенційних відвідувачів, а вже після цього розміщувати рекламні посилання і всілякі банери.

Франчайзинг

Франчайзинг – готова технологія, що знижує ризики

Одним з варіантів відкриття власного повноцінного і високоприбуткового бізнесу є придбання відповідної франшизи, яка допоможе, використовуючи вже перевірені схеми і технології стати представником певної компанії у своєму місті та країні. Суть даного розвитку бізнесу полягає в тому, що одна франчайзер – володар технології або продукту, надає обраним франчайзі відповідну продукцію.

Варто відзначити, що подібний прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями користується популярністю у всьому світі, а в останні роки він був гідно оцінений і на вітчизняних теренах. Для того щоб почати ведення такого бізнесу буде потрібно придбати ліцензію, вартість якої буде залежати від ряду факторів і визначається безпосередньо компанією її надає.

Важливо! Необхідно розуміти, що компанія, яка надає ліцензію на подальше ведення справ під її товарним знаком, як правило, вимагає від франчайзі дотримання жорстких рамок, що стосуються добору співробітника, зовнішнього вигляду робочих місць, підходу до клієнтів та інших деталей. Тому бажано обговорити ці моменти безпосередньо до укладення відповідного договору.

Переваги і недоліки в користь франчайзингу

Франчайзинг – ефективний інструмент просування бізнесу

Такий варіант ведення бізнесу дійсно показує високі результати, однак у ньому, як і в будь-якому випадку є певні плюси і мінуси. Для франчайзі, тобто того, хто безпосередньо і стане представником обраної компанії і стане розвивати вибраний продукт, переваги очевидні:

 • Можливість уникнути типових для новачків помилок
 • Повноцінне маркетингове супроводження
 • Отримання відомою і зарекомендувала себе торгової марки
 • Система навчання персоналу
 • Дотримання заздалегідь обумовленою технології
 • Зниження ризиків

Однак крім очевидних плюсів, які відкриваються в даному випадку, існує і ряд мінусів, яких потрібно обов’язково враховувати тим, хто бажає відкрити бізнес з мінімальними вкладеннями за такою схемою.

 • Обмеженість дій
 • За бажання розірвати договір, виникають певні труднощі
 • Репутація компанії і товарного знака в цілому, може пошкодити подальшої діяльності франчайзі

Висновок! Таким чином, віддаючи перевагу такому варіанту, можна не сумніватися, що це дійсно ефективний спосіб ведення бізнесу. Важливо лише заздалегідь оцінити всі можливі ризики, а також переваги і недоліки. Тим більше, що згодом при бажанні розірвати договір повернути кошти, витрачені на покупку ліцензії, не вдасться, а тому можна втратити значну суму.

Бізнес на основі хенд-мейд

Хенд-мейд – задоволення, яке приносить прибуток

Не маючи достатніх грошей для відкриття власної справи, має сенс спробувати прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями, почавши заробляти за допомогою власних талантів та здібностей. І це оптимальний варіант для тих, хто вміє робити будь-які цікаві і незвичайні вироби своїми руками і бажає отримати додатковий дохід від їх подальшого продажу.

Додатковою перевагою на користь ідеї бізнесу з мінімальними вкладеннями є ще й те, що улюблене хобі, заняття яким приносить справжнє задоволення, стає стабільним джерелом доходу. При цьому витрати на придбання основних матеріалів не так вже й значні.

Робота, виконувана своїми руками: прибуток і задоволення

Радість від роботи – запорука успіху!

На даний момент хенд-мейд перебувати на піку популярності, а тому такі течії як пошиття та створення ляльок і всіляких декоративних іграшок, тканинних та в’язаних інтер’єрних елементів, створення фантазійних фотоальбомів в стилі скрапбукінг – все це вироби, які на даний момент користуються попитом серед покупців. Тим більше що почати в даному випадку можна з мінімуму, наприклад, поступово створюючи такі вироби, просуваючи і рекламуючи, наприклад, на просторах Інтернету. Згодом же, заробивши репутацію і отримавши достатню кількість потенційних покупців можна поступово розширювати власну справу, збільшуючи обсяги продукції, так і прибутку.

Що й казати, існує чимало різноманітних ідей, які дозволять втілити власні плани в життя. Найголовніше лише заздалегідь все обміркувати, зважити власні бажання і здатності і після цього вибрати оптимально відповідний варіант, який дозволить реалізувати бажання і поставлені цілі.

Короткий опис статті: бізнес ідеї з мінімальним капіталом Що і говорити, рішення відкрити прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями – оптимальний варіант збільшити власний заробіток і почати отримувати задоволення від роботи. Які ж варіанти будуть актуальні на сьогоднішній день? бізнес

Джерело: Прибутковий бізнес з мінімальними вкладеннями: ідеї, особливості, переваги

Також ви можете прочитати