Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї

19.02.2017

Бізнес ідеї для Вашого бізнесу
Приватна аптека – бізнес-план

    Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї
    Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї

Рейтинг: Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї
Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї
Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї
Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї
Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї
/ 11

Погано Відмінно

Приватна аптека бізнес план, Бізнес-Ідеї
Відкриття приватної аптеки – вигідна бізнес ідея. Головне – точно визначитися з форматом власного підприємства і скласти бізнес-план.

Аптека може існувати як:

  • аптечний пункт (кіоск);
  • класична аптека;
  • аптечний міні-маркет;
  • представник аптечної мережі.

Майте на увазі, що деякі ліки можна продавати в аптечних кіосках – тільки в «повноцінних» аптеках. Від цього існує небезпека, що в кіосках відвідувачів буде мало, а основна продукція тут буде парафармацевтической спрямованості.

Бізнес-план аптеки повинен передбачати всі деталі: де буде розташовуватися аптека, яка її цільова аудиторія.

Виробничий план

Знаходимо відповідне приміщення з вдалим місцем розташування (ідеально розташуватися біля станції метро, автобусної зупинки, великого магазину). Робимо в приміщенні ремонт і купуємо необхідне обладнання, вітрини, стелажі, обов’язкові холодильники – деякі ліки зберігати слід виключно на холоді.

Наймаємо персонал. Ідеальний варіант – набрати молодих фахівців і навчити їх самостійно. Потрібні будуть не тільки продавці (бажано з профільною освітою), але і технічні працівники, бухгалтер і керівник.

Після цього закуповуємо товар. Асортимент повинен бути як можна багатше – від новітніх зарубіжних розробок до давно всім відомих вітчизняних препаратів. Не буде зайвою парафармацевтичних продукція – косметика, трав’яні чаї, мінеральна вода, соки, дитяче харчування, різноманітні серветки, підгузки.

Останнє, що необхідно придбати або розробити самостійно – ефективну комп’ютерну програму обліку продажів і товарів на складі.

Обов’язкова якісна рекламна кампанія — на місцевому телебаченні, у друкованих виданнях, зовнішня реклама, адресна розсилка. Обов’язково потрібно надрукувати візитки і роздавати їх покупцям.

Фінансовий план

Початкові капіталовкладення в приватний аптечний бізнес передбачити складно, – від дуже багатьох чинників це залежить. Доходи власної справи у цій сфері також можуть бути абсолютно різними. Окупність приватної аптеки – близько одного року в разі киоскового формату і два-три роки, якщо організовується міні-маркет або класичне заклад.

Короткий опис статті: відкриття аптеки бізнес план NOBIZ.RU — бізнес портал ідей малого бізнесу. Кращі ідеї домашнього бізнесу.Знайди свій міні-бізнес серед великої кількості ідей малого бізнесу. Ознайомити Вас корисною інформацією і допомогти впровадити ваші бізнес ідеї в життя. На нашому бізнес порталі ви знайдете: Бізнес Ідеї, Бізнес в Інтернеті, Оцінка Бізнесу, Список Бізнес Ідей, Приклади Бізнес-Планів, Основні Поняття Бізнесу, Як Почати Свій Бізнес, Реєстрація ІП Безкоштовно, Біографії Бізнесменів, Шоу Бізнес, Знаменитості, Бізнес Пропозиції, Кращі Бізнес Ідеї, Бізнес Ідеї Відео, Документи Договору Бланки для вашого бізнесу, Відео Уроки Бізнесу, Бізнес Послуги, Відео Уроки і Відео Курси. Бізнес Ідеї, Бізнес Список Ідей, Приклади Бізнес-Планів, Як Почати Свій Бізнес, Основні Поняття Бізнесу, Реєстрація ІП Безкоштовно, Біографії Бізнесменів, Шоу Бізнес, Знаменитості # Бізнес Пропозиції, Кращі Бізнес Ідеї, Бізнес Ідеї Відео, Відео Уроки Бізнесу, Бізнес Послуги, Відео Уроки і Відео Курси, Свою Справу, Мікронавушники, 58800, Готовий Бізнес, Скачати безкоштовно.

Джерело: Приватна аптека – бізнес-план — Бізнес Ідеї

Також ви можете прочитати