Програми для заробітку грошей в інтернеті, скачати

05.07.2016

Використовуючи спеціальні програми можна заробити реальний капітал

Сьогодні абсолютно всі шукають нові способи заробляння грошей. Про роботу в інтернеті ще 10 років тому нічого навіть не знали, і якщо цей метод заробітку був поширений за кордоном, то у нас це були лише ілюзорні перспективи. Сьогодні все кардинально змінилося, і за допомогою інтернету людина може реально отримати дохід, не виходячи з дому. Існує безліч програм для заробітку в інтернеті, але не всі вони можуть реально принести капітал.

Є кілька найпопулярніших прог, які показали на практиці свою прибутковість, це:

 1. Програми партнерського маркетингу
 2. Програми для роботи на біржі Форекс
 3. Програми для рерайта
 4. Програми автосерфінгу
 5. Автокликеры

Можна сказати, що це топ-5 який може принести реальний дохід для користувача ПК.Програми для заробітку грошей в інтернеті, скачати

Програми партнерського маркетингу

Партнерські програми являють собою особу або групу, які сприяють просуванню певної продукції або послуг і отримує комісійні від продажу, які вони виробляють.

На перший погляд може бути не зрозуміло, як вся система працює, але на прикладі все гранично просто. Отже, є продавець, який бажає продати свій товар. Він його розміщує в мережі інтернет і чекає свого клієнта.

Що б підвищити продажі, може бути використана партнерська програма. Суть її полягає в наступному: якщо хто-небудь бажає так само продавати вище згаданий товар, то він може стати учасником «партнерки». Для цього йому потрібно зареєструватися в програмі, після чого він отримує посилання на продавану річ. Рекламуючи і розміщуючи отриману посилання в мережі інтернет, він шукає і приваблює клієнтів, які б могли купити товар. Клієнт, бажаючи придбати, те, що про рекламуватися, переходить за посиланням на сайт та набуває бажану річ. Після продажу партнер від продавця товару отримує раніше обумовлений відсоток. Найчастіше процентна ставка дорівнює 30 %, але її розмір може змінюватись.

Партнерські програми дуже популярні, так як партнер нічим не ризикує, і може бути учасником одночасно декількох «партнерок». Але виникає питання, як продавець дізнається, що саме від якого партнера прийшов покупець? При реєстрації партнеру присвоюється порядковий номер. У всіх інтернет браузерах є так звані «куки», які зберігають всю інформацію про використання інтернету, так, наприклад, якщо користувач переходить з однієї сторінки на іншу, то всі дії відображаються в «куках».

Продавець, може подивитися цю інформацію, і якщо в ній відображено, що покупець прийшов по рекламному посиланню партнера і придбав товар, то угода відбудеться і партнер отримує свій відсоток від продажу. Тобто саме рекламні зусилля партнера привели до продажу товару.

Але перш, ніж приступити до заробітку грошей, потрібно уважно вивчити договір, звернути увагу на розмір процентної ставки, і лише потім приступати до просування товару.Програми для заробітку грошей в інтернеті, скачати

Програми для роботи на біржі Форекс

Інтернет заробіток на біржі Форекс став дуже популярним в останнє десятиліття. Популярність даної біржі обгрунтована тим, що торгівля триває по всьому світу цілодобово, тобто, немає ніяких регламентованих годин для купівлі продажу валюти. На відміну від аналогічних валютних ринків, де продажі проходять з працею, на Форексі практично немає обмежень. На Forex — людина може або легко зробити гроші, або легко їх втратити.

Для зручності роботи на ринку валют та мережі інтернет можна скачати програми, які допомагають легко працювати на ринку. Серед багатьох користувачів дуже популярна MetaTrader 4. Це програма являє собою платформу для надання брокерських послуг на ринку валют Форекс.

Є так само і інші аналогічні проги, але, як правило, всі вони, включаючи MetaTrader 4 платні.

Програми для рерайта

Без праці у всесвітній павутині можна скачати програми для рерайта. Вони так само можуть допомогти заробити свій капітал. Суть це софта, полягає в тому, що користувач може взяти будь-раніше опублікований текст і за допомогою цієї програми видозмінити його, зробивши його унікальний. Отриманий текст можна продати на сайтах копірайту.

Але не всі існуючі програми придатні для використання. Найчастіше безкоштовний софт робить такий рерайт, який неможливо прочитати, і він вимагає ретельної коригування. Якщо ж говорити, про програми, які продаються за гроші, то деякі з них здатні зробити якісний рерайт, але все ж колись, що такий текст опубліковувати для продажу його слід прочитати і перевірити на помилки. Подібні проги так само називають синонимизаторами.

найпопулярнішими з них є:

 • SEO Anchor Generator
 • MonkeyWrite
 • Allsubmitter
 • Unique ReWriter
 • Article Clone Easy

Однак потрібно користуватися даними програма акуратно, так як найчастіше замовникам і покупцям статей вони добре відомі, і вони з легкістю можуть відрізнити машинну обробку, від дійсно написаного тексту вручну.

Програми автосерфінгу

Багато користувач інтернету пробували заробляти на автосерфінгах. Для отримання прибутку, не потрібно мати будь-яких талантів, досить переводити за посиланнями, які надає кампанія замовник та переглянути потрібні сторінки, після чого через певний проміжок часу отримувати свою чесно зароблену прибуток. Чим можуть допомогти спеціальні проги?Програми для заробітку грошей в інтернеті, скачати

Суть роботи досить проста, завдяки їм, користувачеві не потрібно в ручному режимі переходити за вказаними посиланнями, досить запустити прогу і очікувати виконання завдання. Найпопулярнішими програмками є:

Метод заробітку клікаючи по посиланнях пробував практично кожен, але як показує практика, великого стану заробити навряд чи вийде. Тобто це можливо, але після декількох днів кліків починає рябіти в очах. Є спеціальний софт, який можна завантажити в інтернеті, і він допомагає робити свою роботу. Програми автокликеры в автоматичному режимі клацають по посиланнях, читають листи. Іноді замовник може зауважити, що всю робіт за користувача виконує програма, тому рекомендовано часто виводити всі доступні суми грошей.

Найбільш часто використаними прийнято вважати:

 • DonkeyMails
 • AtomicBrowser
 • DonkeyClicker

І це тільки вершина айсберга, насправді існує безліч програм, які дійсно допомагають зробити свій капітал. Але так само є багато шахраїв, які заробляють на довірливих людях, тому перед тим як що-небудь оплачувати, треба переконатися, що це не їх прийом.

Короткий опис статті: програми для заробітку в інтернеті можна заробляти гроші не виходячи з дому, а лише сидячи за комп’ютером з допомогою програм? Про це і піде мова в даній статті — читай прямо зараз програми для заробітку в інтернеті грошей завантажити програму партнерські скачати

Джерело: Програми для заробітку грошей в інтернеті — завантажити

Також ви можете прочитати