Реальна робота на дому: резюме, Київ Ukrboard.Kyiv

04.07.2016

Реальна робота на дому, Київ

326 свіжих оголошень у рубриці «Робота на дому»

Регіон: Київ р. (б-р Шевченка)

Потрібні віддалені співробітники в PrivatBank від 14 років на постійній основі. Неважливо з якого ви міста, головне, щоб різниця у часі не перевищувала 5 годин.

Повідомлення від адміністратора

Будьте обережні при відкритті будь-яких ділових відносин з незнайомими вам людьми або компаніями.

Може це і не зовсім правильно, але міркуйте так, ніби з вами хочуть вступити непорядно.

Не сплачуєте внески за початок роботи з ким-небудь (в тому числі і за надання матеріалів для роботи, за пересилку, як гарантію виконання роботи тощо).

Якщо ви все-таки вирішили заплатити внесок, що вже неправильно, — вимагайте банківські реквізити компанії і перевіряйте, чи відповідають вони назві компанії, яке було заявлено раніше (якщо назва не збігається — це має як мінімум насторожити і звернутися до розуму). вимагайте адресу і прямий телефон компанії (не мобільний). Як варіант, можете запропонувати самостійно приїхати в офіс компанії, щоб особисто все оплатити і укласти договір.

Пояснення всього вище написаного просте — останнім часом з’явилося багато. здавалося б дрібних шахраїв. які з перших внесків довірливих людей збирають чималі гроші і зникають в нікуди, залишаючи людей з ручками, конвертами, наклейками та іншими «способами заробітку».

Безліч матеріалів з теми ви можете знайти в ПС Google або Яндекс по запиту «робота на дому шахрай» (без лапок).

Короткий опис статті: реальна робота на дому Потрібні віддалені співробітники в PrivatBank від 14 років на постійній основі. Неважливо з якого ви міста, головне, щоб різниця у часі не перевищувала 5 годин. Оплата відрядна, чим більше отсортіруете…

Джерело: Реальна робота на дому: резюме, Київ — Ukrboard.Kyiv

Також ви можете прочитати