Реальна робота в інтернеті без вкладень http:..bux.to Заробіток в мережі , Каталог файлів, basson.

19.02.2017

Реальна робота в інтернеті без вкладень http:..bux.to Заробіток в мережі , Каталог файлів, basson.
0Реальна робота в інтернеті без вкладень http:..bux.to Заробіток в мережі , Каталог файлів, basson.
Спам

17 sany (15.09.2013 22:11)

ПРОХАННЯ ПРОЧИТАТИ УВАЖНО.

Реальний заробіток ні чого не роблячи — програма, яка працює за Вас, що приносить прибуток 1$ за 24 години. Заходьте на сайт, реєструєтеся, завантажуєте програму, запитуєте безкоштовний потік (безкоштовно) він дається на місяць — для того щоб Ви випробували, що це реально працює, а по закінченні місяця Ви можете замовити собі потік за 50$ на рік і нехай грошики капають, а Ви відпочиваєте. Проект працює з платіжними системами: Paxum, PerfectMoney, Payza, EgoPay з них Ви потім можете обміняти долари на рублі в будь-якому обміннику, яких в інтернеті дуже багато, наприклад обмінник «BESTCHANGE». Даний сайт надає можливість завантажити на свій комп’ютер програму ThreadManager, включивши яку Ви зможете заробляти. Дохід враховується по часу роботи програми і від кол-ва підключених потоків — Thread. Використовуючи пробний потік,який Вам дадуть після активації Ви будете отримувати по 1$ за кожні 24 години, поки програма ThreadManager буде включена на Вашому комп’ютері. Ви можете підключити пробний потік на 30 днів — безкоштовно! За ці 30 днів Ви отримаєте 30$ не вклавши ні копійки своїх грошей і не витративши ні хвилини вільного часу тобто комп’ютер включений, Ви займаєтеся своїми справами, а грошики капають. Як отримати пробний потік: Реєструємося на сайті: http://coingeneration.com/auth/new/331198/ (перейдіть до посилання та натисніть ліву кнопку миші,виберіть відкрити посилання в новій вкладці і реєструйтеся)

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗРОБИТИ:

1.Реєструємося http://coingeneration.com/auth/new/331198/

2. Завантажуємо програму в розділі Download і встановлюємо її на ПК.

3. У розділі Personal — Profile особистого кабінету, необхідно заповнити свій номер мобільного телефону і внизу сторінки натиснути SAVE

4. Дочекатися коли на вказаний номер прийде СМС з кодом.

5. Надіслати отриманий код на номер +447937946882 (стоимостьСМС 3 рубля)

6. Дочекатися коли в розділі Personal — Profile особистого кабінету поруч з номером Вашого телефону з’явиться напис (Successful verification)

7. Написати заявку в тех. підтримку:

7.1 Переходимо в розділ Tickets

7.2 Натискаємо New Ticket

7.3 Заповнюємо поля:

— у полі Subject пишемо: «Help»;

— поле Department вибираємо «Support»

— в полі Question пишемо прохання включити trial thread для Вашого аккаунта, скачайте і вставити: «Hello!I'm verify my phone, but freethread not added to account? how many time i must wait? thank you in advance!»

Можуть зажадати скріншот вашого профілю, де видно ваш телефон і що він верифікований. Якщо не знаєте як робити скріншот (в рядку пошуку напишіть як зробити скріншот). Скріншот завантажуєте на сайт, Вам надішле той же Support. Нічого складного, але заради цього варто постаратися, все у ваших руках і в їхніх грошах.

Реєстрація: http://coingeneration.com/auth/new/331198/

Короткий опис статті: реальна робота в інтернеті без вкладень

Джерело: Реальна робота в інтернеті без вкладень http://bux.to — Заробіток в мережі — Каталог файлів — basson.ucoz.ru сайт для всіх

Також ви можете прочитати