Реферат: Бізнес-план On-Line замовлення товарів (для аптечної мережі), Xreferat.

19.02.2017

Бізнес-план «On-Line замовлення товарів» (для аптечної мережі)

Виконала: студентка

групи КС-22 2 курсу ФКН

Костюкевич В. В.

Перевірив: Куклін В. М.

Харків-2011

Резюме

У наш час досить велика кількість людей з обмеженими можливостями потребують термінової купівлі і доставці медикаментів або ж іншої продукції, наданої в аптеках. Але адже не в кожного знайдеться такої людини турботливий родич або знайомий, який зможе у будь-який час купити ліки і принести його хворому.

Я пропоную організувати on-line замовлення для людей з обмеженими можливостями для аптечної мережі «Ілліч-Фарм» у місті Маріуполі.

Аптечна мережа «Ілліч-Фарм» є найбільшою в місті Маріуполі, асортимент якої налічує до 30 000 найменувань. Дана мережа аптек останні роки стала найбільш відомою завдяки своїм систем знижок, безкоштовним консультацій лікарів, доставки товару додому, зручним розташуванням і графіком роботи, доступними цінами.

замовлення мережа фармацевтичний база

Ідея

Основна ідея полягає в організації on-line замовлення товарів, наданих в аптечній мережі.

Для цього потрібно:

приміщення, в якому буде знаходитися центр оформлення замовлень

кваліфікований персонал

оргтехніка

портативні касові апарати

якісна рекламна акція

Під приміщенням мається на увазі офіс, знятий в оренду, де і буде знаходитися центр замовлень. Для максимально якісного надання послуг буде достатньо 4 осіб – начальник і 3 менеджера по оформленню замовлень. З оргтехніки необхідно придбати меблі, комп’ютери та комплектуючі, сканери, принтери, факси, обладнання для організації бездротової локальної мережі (wi-fi модем). Також необхідно забезпечити потужну рекламну акцію, яка зможе доступно і популярно донести інформацію про відкрився сервісі послуг і буде зрозуміла для будь-якої цільової аудиторії і вікової категорії.

Реалізація

Першим кроком буде покупка сайту, на якому буде розміщена база продукції, надана в аптечній мережі. Отримати її можна безпосередньо у фармацевтичному бюро мережі. База продукції буде містити найменування товару, вартість закупівлі, вартість з нарахуванням ПДВ, фірма-виробник, а також інструкція по застосуванню. Дані пункти необхідні для повного інформування покупця про що їм купується одиниці товару.

Далі необхідно підшукати приміщення під офіс. Зовсім необов’язково, щоб воно знаходилося в центрі міста, так як від його місцезнаходження не залежить попит і рівень продажів.

Що ж стосується персоналу, то він повинен мати достатній досвід роботи з інтернет-сервісами, вміти коректно спілкуватися з покупцями, так як замовлення товару так само буде здійснюватися і по телефону. Також будуть найняті на роботу максимум 4 водії зі своїми автомобілями для доставки товарів.

Рекламна акція повинна бути запущена набагато раніше відкриття сервісу послуг, щоб споживачі знали про відкриття, мали достатнє уявлення про послугу. Для цього реклама буде розміщена на сайтах міста, стендах і бігбордах, листівки будуть видаватися кожному покупцеві в аптеках мережі, а адреса сайту та контактна інформація буде друкуватися на чеках, які видаються при покупці препаратів в аптеках. Також буде організовано розповсюдження листівок у лікарнях і медичних центрах міста.

Конкуренція

В даний момент online-сервіс замовлення товарів аптечної мережі буде єдиним у своєму роді, але слід бути напоготові, тому що інші аптечні мережі, можливо, теж вдадуться до створення таких сервісів.

Організація

Покупець, замовивши товар через Інтернет або по телефону, отримає від менеджера інформацію про точну ціну товару з урахуванням відсотка за доставку приблизно час доставки. У свою чергу менеджер через базу знайде склад, на якому знаходиться товар, після чого водій отримає точні вказівки про місцезнаходження складу, кількості замовленого товару, а також накладну, за якою можна буде отримати замовлення і надати її покупцю для звітності. Коли товар буде отримано на складі, водій доставить його замовнику. При отриманні товару, водій за допомогою переносного касового апарату зафіксує проданий товар, а замовник – підтвердить покупку на накладній папері. Також замовник оплатить відсоток за доставку в розмірі 7%(від вартості товару без постійно діючої знижки). При цьому постійна знижка в розмірі 10%, яка діє в аптеках мережі, все одно буде надана замовнику.

меблі – до 6000 грн

оргтехніка – 10000 грн

портативні касові апарати – 5000 грн

рекламна акція – 5000 грн

заробітна плата (щомісячна) – 22000 грн

оренда приміщення – 2000 грн в міс.

плата за Internet – 100 грн в міс.

прибирання приміщення – 500 грн в міс.

В даний момент завоювала хорошу репутацію аптечна мережа «Мрія-Фарм». Ось той самий конкурент, якого варто побоюватися, але не варто недооцінювати свої можливості, так як в «Мрія-Фарм» поки що тільки дві аптеки. І хоча певна частина товару має меншу вартість, ніж в «Ілліч-Фарм», всього лише 2 діючі аптеки працюють у місті. Отже, навіть якщо аптечна мережа «Мрія-Фарм» відкриє достатню кількість аптек і пустить в роботу такий же сервіс, on-line сервіс «Ілліч-Фарм» до цього часу буде відомий і доступний значною масою населення. Тільки не варто забувати про те, що, якщо і з’явиться конкурент, головне – не упустити момент «появи», регулярно проводити моніторинг цін, рівня обслуговування.

Короткий опис статті: відкриття аптеки бізнес план Організація on-line замовлення товарів, наданих в аптечній мережі "Ілліч-Фарм" у місті Маріуполі для людей з обмеженими можливостями. Етапи реалізації бізнес-проекту, створення фармацевтичної бази; рекламна компанія, розрахунок строку окупності. Бізнес-план «On-Line, замовлення, товарів», (, аптечній мережі)

Джерело: Реферат: Бізнес-план «On-Line замовлення товарів» (для аптечної мережі) — Xreferat.com — Банк рефератів, творів, доповідей, курсових і дипломних робіт

Також ви можете прочитати