• Різне

  Робота для вчителя з дому через Інтернет VideoUroki.Net

  07.07.2016

  Робота для вчителя з дому через Інтернет VideoUroki.Net

  Робота для вчителя з дому через Інтернет VideoUroki.Net
  Д орогие, друзі

  Можливо, ви або ваші знайомі вчителі хочете чогось більшого від своєї роботи?

  Вас не влаштовують прості, звичайні уроки і вам хочеться внести в них трішки сучасності, жвавості, різноманітності?

  Ви дуже хороший педагог з великими амбіціями, устремліннями, жагою зробити світ досконалішим, але загрузли в рутині шкільної роботи і бюрократії?

  Ви відчуваєте, що можете згорнути гори, але мізерна зарплата і брак якихось знань і досвіду тримають вас на місці.

  Значить нам по дорозі!

  Ми шукаємо талановитих вчителів, які хочуть розвиватися та зростати особистісно, на віддалену роботу з дому і будемо раді бачити вас в числі кандидатів.

  Віддалена робота для вчителя, з дому, з будь-якої точки світу!

  На даний момент відкриті наступні вакансії:

   Вчитель фізики Вчитель хімії Вчитель математики Вчитель біології Вчитель історії Вчитель російської мови Вчитель літератури Вчитель англійської мови Вчитель географії Вчитель суспільствознавства Вчитель початкових класів

  Наша співпраця буде проходити в два етапи.

  Робота для вчителя з дому через Інтернет VideoUroki.Net
  1 етап. Зарплата відрядна за домовленістю. Розробка актуальних методичних матеріалів для вчителів.

  Цей етап буде обов’язковим для всіх, тому що ми повинні спробувати попрацювати разом. Ви виконайте перші завдання і отримаєте перші платежі. Робота буде полягати в розробці окремих уроків, тестів та поурочних планів, необхідних в роботі вчителя. Далі якщо вам і нам буде цікаво спробувати сили у розробці цілого УМК, будемо домовлятися про перехід на другий етап співпраці.

  2 етап. Розробка повноцінних УМК. Зарплата від 1000$ за проект (в залежності від якості і обсягу).

  Це означає, що оцінка вартості може бути і 2000$ і навіть 5000$. Кожен проект будемо розглядати індивідуально. Під проектом я тут розумію розроблений комплект відеоуроків, презентацій, тестів, планів, практичних, контрольних і самостійних робіт для певного класу в допомогу вчителю та учневі на весь навчальний рік.

  Для того щоб створити подібний проект при належному зусиллі і правильному використанні часу вам знадобиться близько 2-х місяців. Ваша зарплата при цьому, при визначенні вартості проекту, наприклад 2000$ вийде 1000$/міс.

  У процесі роботи ваш досвід і ваш бренд будуть рости, тому другий і кожний наступний створений вами проект буде оцінюватися ще більшими цифрами.

  Які плюси від цієї роботи ви отримаєте?

  • Ви отримаєте гідну оплату за свою працю
  • Ви багато чому навчитеся самі (я буду ділитися з вами своїм досвідом роботи)
  • Ви виростите професійно, навіть якщо сьогодні у вас немає такої впевненості
  • Ваша робота стане більш цікавою і різноманітною, у вас з’явиться внутрішнє задоволення
  • Ви отримаєте зворотний зв’язок за виконану роботу, відповідно визнання
  • Ви отримаєте найголовніше, що може бути в житті людини — можливість самореалізації та внесення свого вкладу в розвиток якості життя людей.

  Вимоги до кандидатів:

  • Досвід роботи в школі від 3-х років
  • Знання свого предмета та навчальної програми
  • Знання всіх учительських турбот і клопоту
  • Володіння комп’ютером на рівні користувача
  • Уміння працювати з текстом в MS Word і створювати презентації Power Point
  • Хороша дикція і вміння доступно розповісти матеріал
  • Наявність вільного для роботи час (3-4 години в день)
  • Прагнення до саморозвитку і самореалізації
  • Бажання якісно виконувати нову цікаву роботу

  У чому полягає робота?

  Вам треба буде розробляти відеоуроки, тести і плани для роботи вчителя. Для початку ви отримаєте завдання створити пару тестових уроків. У процесі їх створення ви познайомитеся з інструкціями і навчитеся робити їх добре. Я буду проводити спеціальні консультації.

  Після виконання пробних уроків ми з вами вирішимо, чи будемо ми працювати разом далі. Якщо так, то узгодимо проекти, за виконання яких ви візьметеся. Проект — це розроблений комплект відеоуроків, презентацій, тестів, планів, практичних, контрольних і самостійних робіт для певного класу в допомогу вчителю та учневі на весь навчальний рік.

  Ми укладемо з вами договір на виконання цієї роботи. За договором оплата буде проводитися частинами, у 2-4 платежу, згідно виконаної частини роботи. Після закінчення виконання роботи ми з вами домовляємося про нові проекти та строки їх реалізації.

  Все, створене вами, ви зможете використати і у своїй власній роботі.

  Як бачите, вам самим буде цікавіше працювати в школі, паралельно співпрацюючи з проектом videouroki.net

  Так, все добре, але у мене немає достатньо технічних знань для виконання цієї роботиРобота для вчителя з дому через Інтернет VideoUroki.Net

  Від вас потрібно тільки знання предмета і шкільної програми, а так само уміння доступно пояснити навчальний матеріал.

  Всі необхідні технічні знання, які вам знадобляться для роботи, ви отримаєте в якості наочних відеоінструкцій, а так само моїх особистих консультацій по скайп, поштою або за допомогою спеціальних вебінарів всередині нашої команди.

  Дорогі друзі, я не шукаю роботів-виконавців, я шукаю однодумців. разом з якими хочу виконувати ВЕЛИКУ КОРИСНУ СПРАВУ.

  Я гарантую вам не тільки технічну підтримку, але й МОРАЛЬНУ, бо ми з вами будемо однією командою з загальними цілями. У мене є величезний досвід роботи, яким я з вами поділюся, тому ви отримаєте користь від цієї роботи не тільки у формі матеріальної винагороди, але й у формі вашого власного навчання і розвитку.

  Що зробити, щоб отримати цю роботу?

  Для того, щоб отримати можливість пройти співбесіду заповніть цю форму. Відповідайте чесно і розгорнуто. Перед тим як почати відповідати підготуйте кілька власних найкращих презентацій, а якщо є, то відеоуроків, т.що їх потрібно буде закачати на файлообмінник, наприклад яндекс-файли, і дати нам посилання для скачування та перегляду.

  Ви здатні на багато більше, ніж ви думаєте.

  Це я вам доведу на вашому ж прикладі!

  Не сумнівайтеся, спробуйте, це так цікаво!

  Зрозуміло, що я не зможу прийняти на роботу всіх бажаючих. videouroki.net — це бренд якісних, зрозумілих відеоуроків, який буде ще уважніше формуватися найближчим часом. Але все залежить від вас і ваших сьогоднішніх навичок, які ви продемонструєте при подачі заявки на цю чудову і цікаву роботу.

  Не бійтеся отримати відмову. Якщо у вас щось не виходить зараз, не зупиняйтеся, пробуйте ще і ще. І тоді, коли ви будете готові, ми з радістю приймемо вас в нашу команду.

  Коли я отримаю відповідь на свою заявку?

  Можливо, відповідь прийде відразу, а може і через кілька днів / тижнів, але якщо ви дійсно хороший фахівець і ми можемо бути корисними один одному — я обов’язково зв’яжуся з вами.

  Як бачите умови роботи дуже гарні, і таких умов практично ніхто не запропонує вчителям і викладачам. Але з іншого боку, ви повинні бути готові до цікавої та продуктивної роботи і працювати на результат, тому що саме від нього буде залежати ваш заробіток і ваша самореалізація.

  P. s. Якщо у вас є хороші знайомі вчителі, то поділіться з ними цим посиланням http://videouroki.net/vakansii.php

  Короткий опис статті: дистанційна робота через інтернет Проект videouroki.net запрошує до співпраці вчителів. Робота для вчителя з дому через інтернет. Проект videouroki.net запрошує до співпраці вчителів. Робота для вчителя з дому через інтернет.

  Джерело: Робота для вчителя з дому через Інтернет VideoUroki.Net

  Також ви можете прочитати