Робота на дому без вложений, Головна сторінка

19.02.2017

Робота на дому без вложений з хорошим доходом

Робота на дому без вложений, Головна сторінка

Взагалі заробіток в інтернеті – це не просто раніше я перечитав дуже багато статей на цю тему, багато людей просто вимагають вкладень грошей. Тому, що теж хочуть заробити, тільки вимагати гроші треба з розумом, тоді люди самі їх кладуть і думають, що так і треба. Звичайно можна вкласти, але треба дивитися на форумах і блогах про те куди вкладаєш. А зовсім без вкладень ви заробите копійки, яких не вистачить навіть на хліб. Ось наприклад, якщо взяти вмаилРу, там платять дуже мало, і треба довго сидіти за ПК, щоб заробити. А ось текст друкувати, це так, гроші будуть і не погані, це звичайна робота з середнім зароботком. І ціни прийнятні за 1000 символів 1 долар, а цю 1000 символів дитина зможе надрукувати приблизно за 10-15 хвилин і це саме багато. А уявіть, якщо ви будете друкувати у день 10-20 тисяч символів, тоді це вже 10-20 доларів. Я думаю це не погано. А там де кажуть, що ви в день заробите 100 або 200 доларів, не вірте, тому що це не реально. Такі гроші можна заробити тільки зі своїм сайтом, і то якщо ціна йому від 1000 доларів і більше. Незабаром на моєму сайті з’явиться більше цікавих статей про зароботке без вкладень, приходьте, але я впевнений після того, коли ви дізнаєтеся всю правду заробітку грошей в інтернеті, зрозумієте, що без труда нема плода рибку зі ставка.

На цій сторінці я розповім як заробити гроші на своєму сайті і без нього.

Всі знають, що гроші вам платити просто так ні хто не буде. Так що треба включати мозок і працювати.

Отже перше, що ми розглянемо – це заробіток без вкладень.

Якщо ви знаєте російську мову, і не погано друкуєте, то можна друкувати тексти за гроші. Це я думаю краща робота, де не потрібно нічого вкладати, а просто продавати надруковані статті. Тільки на це йде багато часу. Але самі розумієте, що просто так гроші в інтернеті не роздають. Завжди і постійно люди купують статті в інтернеті. Це для того, щоб розміщувати на своїх сайтах. До речі на статтях можна не погано заробити. Багато людей займаються друкуванням текстів. Статті дуже дорого коштують, так що в день можна заробити приблизно 500 – 600 рублів. Просто берете замовлення, який вам до душі і друкуєте. У друкування статті існує два способи РЭРАЙТИНГ і КОПІРАЙТІНГ.

РЭРАЙТИНГ – зміна чужої статті. Перепечатываете текст своїми словами і залишаєте тільки сенс. Це як виклад на уроці російської мови.

КОПІРАЙТИНГ – це у нас вже не перероблення чужого тексту, а складання нового, унікального, ні де не зустрічається.

Ось де можна починати заробляти:

1. textsale.ru — Біржа статей. Продати — купити статтю. Унікальні статті: готові та на замовлення. Копірайтинг, SEO копірайтинг, рерайтинг статей, переклади. Наповнення сайтів.

2. text.ru – тут працювати складніше, і тексти не багато дорожче тих, які на textsale.

Ще існує багато інших бірж, але ці дві найбільш распрастраненные, так що я раджу йти працювати на них.

Йдемо далі, розглянемо спосіб заробітку на кліках.

Якщо чесно, то ця робота для дітей. Лише читаємо листи, які приходять на пошту, і за це вам нараховуються кошти. Якщо звичайно вникнути, там існують програми, які самі читають текст і переглядають сайти, т.е не потрібно навіть підходити до комп’ютера. Грошики капати будуть автоматично. Просто треба дивитися на сайті і вникати, розбиратися. Існують завдання, які оплачуються дорожче. Це наприклад, десь зареєструватися або, щось скачати з якогось сайту. Тільки єдине, на кліках багато не заробиш. Це якщо тільки інтернет оплатити, або телефонний зв’язок, ну або якісь інші дрібні витрати. Ось не поганий варіант. де не погано заробите, проходите реєстрацію і всі, працюйте. Переходимо ось суду — wmmail.ru – сервіс поштових розсилок і читання листів.

Ви любите грати в карти? Або які інші ігри на гроші?

Ставки від одного рубля. Ігри з реальними людьми. Мені більше подобається грати в дурня в карти. До речі виграти легко, якщо вмієш. І вивести гроші теж будь-яку суму, якщо цікаво пробуйте.

Інші варіанти заробітку, які ви знайдете в інтернеті, вимагають вкладення коштів.

Якщо ви готові я розповім про один зароботке, це ринок форекс. Ринок продажу і купівлі валюти. Тут можна дуже не погано заробити. Тільки треба пройти не великий курс навчання, переглянути відео та добре ознайомитися. Пробуйте працювати з демо режимом. Вам дається 5000 доларів. Ви з ними працюєте, якщо виходить переходите в режим реальних грошей, якщо не виходить, то слід пройти платні і безкоштовні курси.

Ось знайомтесь

Реєструйтеся, дивіться відео на сайті і починайте рубати гроші.

Ще існують способи заробити на своєму сайті. Але для цього вам потрібен сайт, який буде приносити дохід. Якщо ви не можете самі створити сайт, тоді купіть його. Ціна коливається від 10 рублів і до безкінечності. Найкраще сайт звичайно купувати дорожче, щоб не доводилося його розкручувати, так як у нього потрібні вкладення. Але для того, щоб заробити на сайті, потрібні хоча б початкові знання мови html. На цій мові створюються сайти.

Отже, більшість людей добре заробляють, розміщуючи на своєму сайті тизерну, контекстну рекламу. І партнерські посилання, це реферальні посилання і банери. Тізерна реклама – реклама, яка вискакує на сайті і приваблює людей кликнути по ній, наприклад біле яйце на червоному тлі і моргає питання що це. Це мтс реклама. Люди клацають, а вам нараховуються гроші за перехід по посиланню. Контекстна реклама – це реклама, що розміщується на сайті в певному блоці, і так само хто натисне на рекламу вам за це так само нараховуються гроші. Банери і партнерство. Це поширення будь-яких сайтів. Наприклад, у якому-небудь онлайн магазині ви реєструєтеся і починаєте партнерство, тоді на вашому сайті розміщується банер або посилання, люди, переходячи по посиланню потрапляють в магазин, і якщо щось купують, то вам нараховується відсоток від продажів. В принципі ось так якось. Купити сайт можна на біржі сайтів

Розмістити контекстну рекламу можна через wmlink.ru

Придбати статті для сайту можна textsale.ru

Зараз я розповім ще один заробіток в інтернеті на своєму сайті. Мені дуже сподобалося, коли я дізнався про це. Якщо у вас є сайт, заходимо на mainlink. там є дуже багато хорошого, вам досить буде одного цього сайту, щоб підвищити Тіц, добре заробити, і плюс ще зробити так, щоб ви сиділи вдома а гроші самі капали на ваш рахунок в банку. Для цього потрібно зареєструвати сайт в mainlink як вебмайстер. Потім, слідувати інструкції на сайті. Що там є: Продаж посилань — розміщуєте на своєму сайті певний код та рекламодавці купують місце на вашому сайті за гроші. Можна не погано заробити. Розміщення оголошень – ось це мені сподобалося, одне оголошення, розміщене на вашому сайті коштує 115 рублів і це мінімум. Ціна залежить від вашого сайту, одне оголошення може коштувати 2000рублей. Потрібно накачувати Тіц вашого сайту. Це можна зробити там же на сайті mainlink. Уявіть якщо десять або двадцять чоловік викладуть оголошення на вашому сайті в день. Даа … це не погано… Тільки єдине, перш ніж заробити ось так, необхідно вкласти свої гроші, я думаю для початку вам вистачить 3000 рублів і вже сайт почне сам на себе заробляти, тільки не поспішайте знімати зароблені гроші, краще всього їх вкласти в сайт. Якщо розкрутіть сайт, то дохід буде дуже хорошим. Якщо сайт розкручений дохід складе від 2000 до 5000 доларів на місяць.

Отже ще можна отримати не погані гроші на групі ВКонтакте. Треба лише створити групу, завантажити в неї яку-небудь інфу (дивіться приклад з груп вк), на відміну від сайту в групу можна додавати все що завгодно, будь-які статті, можна навіть скопійовані де небудь з якогось сайту, потім розкручуємо її, тобто рекламуємо, щоб набрати передплатників, бажано кілька тисяч. Після чого рекламодавці самі зв’яжуться з вами та запропонують викласти їх рекламу у вашій групі за гроші от і все. Дивіться банер нижче))).

Отримати гроші за відповіді на питання переходьте за посиланням. реєструйтеся і отримуйте гроші

Зароботок вэмастеру, плюс безкоштовна розкрутка сайту, цікавить? Заходьте за посиланням

Короткий опис статті: работа на дому без вложений

Джерело: робота на дому без вложений — Головна сторінка

Також ви можете прочитати