Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки.

10.07.2016

Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки.

Складачі тексту на дому, коригування та редагування текстів.

Введення: підозріла вакансія надомної роботи?

Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки.

Вакансії даної категорії з’явилися, як це не дивно, як реакція на попит пропозицій віддаленої зайнятості в області надомної роботи по набору тексту. Тобто спочатку набором тексту на дому почали цікавитися здобувачі, а вже потім шахраї вирішили скористатися виникли попиту для організації схем обману, так і виникли подібні вакансії, крім набору тексту включають у собі групи пропозицію щодо корегування та редагування матеріалів. По суті організатори схеми у більшості випадків певне коло одних і тих же осіб, а працює схема обману за наступним принципом.

Стандартні оголошення.

Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки.

Типове оголошення подібного роду вакансій в переважній більшості випадків починається зі слів «Видавничому дому (назву) на постійну віддалену роботу потрібні співробітники по набору текстів на дому». Далі викладаються вимоги і умови роботи за досить давно налагодженою і відточеною схемою.

Вимоги, звичайно, викладено лише для проформи: шахраям, насправді, абсолютно все одно, кого саме вони будуть обманювати. альо все ж не можна не насторожитися їх лояльності: практично в будь-якому віці будь-яка людина незалежно від міста проживання (більше того, вакансія пропонується навіть у кількох країнах колишнього СРСР), який володіє мінімальними навичками набору тексту на комп’комп’ютері, може претендувати на цю посаду. Зв’зв’язок з роботодавцем стандартно визначають одним з наступних способів: через сайт або за допомогою електронної пошти. Другий спосіб найчастіше використовують не дуже обізнані в створенні сайтів шахраї, проте суть вакансії від цього анітрохи не змінюється.

Що ж нам пропонують?

Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки.

А пропонують нам дуже дивну для досвідченого в роботі на дому здобувача і, навпаки, дуже привабливу для новачка вакансію. Як буде виглядати така робота? Співробітникові висилається на будинок матеріал, інформацію з якого необхідно перевести в друкований вигляд у простій програмі (наприклад, Microsoft Word). Таким вихідним матеріалом (у різних пропозиціях вони різні) може бути як відсканований і переданий на DVD-диску рукописний текст (нібито передати поштою матеріал неможливо в силу гігантського обсягу файлів з отриманими зображеннями), обіцяти також можуть надіслати, наприклад, саму рукопис в оригіналі, або аудіозапис.

Тут важливо вловити суть — Вам повинні щось переслати на фізичному носії. інакше марно намагатися випросити щось у претендента гроші. Обіцянкою роботодавця завжди є дуже гідна оплата праці. причому відрядна і з вільним графіком. від вас потрібно зовсім небагато — сидіти за комп’ютером і просто набирати текст в друкованому вигляді. Не робота — золото, впорається адже навіть школяр, тим більше, що сучасне програмне забезпечення автоматично перевіряє грамотність під час роботи.

Якщо для даної вакансії спеціально створен подобу сайту опис продукції і колективу видавничого дому, на ньому в обов’язковому порядку розташовуються відгуки віддалених наборщиков текстів. як їм добре живеться на такій чудовій посади (звичайно ж, всі такі відгуки — фальшиві). Для того, щоб не викликати підозру у претендентів, крім вакансії по набору тексту на сайті обов’язково розміщуються оголошення про набір певної кількості іншого персоналу. наприклад, водіїв або комірників.

Перестало бути рідкістю в останній час розміщення на таких сайтах навіть ліцензій на право діяльності тієї чи іншої організації. Недосвідченій людині буде «>дуже складно розпізнати в ній фальшивку. або виставляються реальні документи існуючих організацій, альо в цьому випадку всі вакансії, подібні наборщикам текстів, не мають до таких організацій ніякого відношення.

Набір тексту на дому — класичне шахрайство.

Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки.

Здавалося б, чим не ідеальна робота, особливо для тих, хто бачить комп’ютерну клавіатуру не в перший раз в житті? Що необхідно зробити для того, щоб влаштуватися на надомну роботу складачем текстів? Тут можливі деякі варіанти, але кожен з них зводиться до одного: під будь-яким приводом уявний роботодавець постарається запевнити здобувача в необхідності внесення певної грошової суми для початку роботи. Класичний варіант — обов’язкове внесення застави за надані вихідні матеріали. Пояснення просте: оскільки роботодавець з Вами ще жодного разу не працював, він не може бути впевнений у щирість намірів претендента та його доброчесності. У цьому випадку в більшості випадків просять перевести певну грошову суму на електронний гаманець через термінал.

В іншому варіанті, для того, щоб приспати пильність здобувача і схилити його до розставання зі своїми власними грошима, матеріали для роботи можуть надаватися через Пошту Росії післяплатою. Тобто Ви повинні будете сплатити певну суму в момент отримання посилки з матеріалами (текстами, які необхідно набирати) в поштовому відділенні. У будь-якому випадку, гроші віддаються до початку роботи. У добавок до всього, існує варіант ще більш жорстокого ставлення шахраїв до своїх жертв: отримавши, наприклад, посилку на поштою та сплативши за неї свої гроші, здобувач дійсно отримує, наприклад, диск, на якому знаходяться дійсно відскановані матеріали для передруку в Word.

Людина, окрилений надіями на майбутні заробітки, починає чесно працювати: витрачати по кілька годин на день на своєму домашньому комп’комп’ютері або навіть на основній роботі методично займаючись набором тексту. На шкода, розчарування від фактом витраченого неоплаченого робочого часу в цьому випадку буде набагато більше, ніж від простої втрати грошей в рахунок оплати матеріалу від неіснуючої організації.

Ще один з існуючих методів обману претендентів на вакансію «складач текстів на дому» полягає в тому, що на сайті, який пропонує дану вакансію і виглядає, як сайт, наприклад, видавничого дому, перед початком роботи необхідно пройти відбірковий тест. Цей тест, як правило, складається з кількох простих питань, а також прохання набрати в спеціальному віконці певний текст. Таким чином, нібито. працівник буде перевірений на грамотність і працездатність. Є, щоправда, одне «но». Нібито з-за великої кількості бажаючих отримати посаду необхідно оплачувати роботу перевіряючих, якої у них дуже багато. Перевірку оплатити потрібно відразу після відповіді на питання тесту, зазвичай це робиться за допомогою платної відправки СМС .

Висновок.

Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки.

Автори подібних вакансій можуть прикриватися назвами як вигаданих організацій, так і реально існуючих, проте необхідно просто прийняти як аксіому той факт, що таких вакансій віддаленої роботи на дому, як складач тексту або корректировщик або навіть редактор, просто не буває. Це вакансії штатних висококваліфікованих фахівців, а такої вакансії, як набір тексту (просто набір тексту, не існує в принципі.

Як тільки будуть отримані шахраями перераховані Вами (або сплачені на поштою або у вигляді СМС) грошові кошти — інтерес до шукача моментально пропаде, зв’язатися з роботодавцем не буде ніякої можливості. Звичайно ж, право вибору і самостійного аналізу будь-яких пропозицій віддаленої роботи залишається виключно у претендента, однак необхідно пам’ятати, що навіть відгуки на такі вакансії можуть бути підробленими.

Якщо проводити деякі аналогії, то розглянуті нами приклади вакансій дуже часто зустрічаються дещо в іншій обкладинці і описані у відповідних розділах: робота по складанню вдома і надомна робота по фасовці насіння і сортування фото і зображень. Всі такі пропозиції є шахрайськими і діють за однією і тією ж схемою, короткий опис якої розташовується вище за текстом.

Якщо взяти до уваги, що написання статей за вимогами замовників — це почасти набір тексту на дому, то існує така професія — КОПІРАЙТЕР — працівники займаються написанням статей і заміток на замовлення або на продажу через біржу копірайтингу, гарантує чесність урік. ..

Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки.

P. S. Якщо інформація в цій статті не корисною — найкращою подякою автору буде, якщо Ви скористаєтеся однією з кнопочок соціальних мереж. у якої є реєстрація, і виберіть закладку на своїй сторінці.

Короткий опис статті: поділ тексту На безкоштовних сайтах, на яких без перевірки можна розмістити оголошення про роботу, постійно присутні огляди вакансії надомної роботи, пов’пов’язаної з набором тексту або його редагуванням. Прокоментуємо шахрайську схему. робота інтернет надомна набір тексту коригування редагування складач корректировщик оплата висока відгуки коментарі огляд

Короткий опис статті: робота на дому

Джерело: Робота на дому, набір тексту, редагування та коригування. Відгуки. —

Також ви можете прочитати