Робота на Дому, складання ручок, виробів, надомна робота вакансії, по збірці авторучок.

19.02.2017

Робота на Дому. Збірка ручок.

Оголошення по роботі (вакансії).

компанія «К К» є виробником канцелярського приладдя, виробляє кулькові ручки для письма. Підприємство виробляє деталі для ручок, повну збірку авторучок здійснюють працівники на дому за домовленістю з нами. Зважаючи на те, що обсяги випуску продукції зростають, підприємство наймає на роботу працівників. Спеціальних знань і особливих навичок в роботі не потрібно. Вік працівника значення не має. Компанія поставляє працівникові деталі для складання і по мірі готовності оплачує за виконану роботу. Для отримання більш детальної інформації Вам необхідно відправити запит на електронну адресу. e-mail, Контактна особа: Олексій.

Е тімі оголошеннями рясніють сторінки інтернету по темі: «Робота на дому збірка, ручки, складання ручок». Що ж відбувається далі і як оплачується ця робота?

У и пишіть на електронну адресу компанії запит про більш докладної інструкції про роботу, задаєте питання про доставку деталей для зборки, уточнюєте способи оплати. Вам приходить відповідь: Для початку трудової діяльності нашої Компанії «До До До» Вам необхідно :

1. Заповнити прикріплену до електронного листа Заявку на доставку деталей для зборки на Вашу адресу місцезнаходження. Відправте Заявку електронним листом на адресу e-mail в наш відділ кадрів.

2. Ваша заявка буде оброблена на наступний день, Ви отримаєте відповідь на e-mail.

Д алеї, Ви отримуєте по ел.поштою затверджену заявку на поставку N-ого кількості деталей на Вашу адресу поштою. Для цього Вас просять оплатити доставку поштою і роботу кур’єра з доставки додому. Сума до оплати 450 рублів. Зробіть Оплату на наш рахунок — Yandex Гроші або на рахунок платіжної системи WebMoney.

З олнечный журнал попереджає. — Це Шахраї, не відправляйте гроші і не ведіться на приводу хитромудрих ділків. Робота на Дому, як і будь-яка інша робота, що вимагає детального ознайомлення з організацією – Замовником. Будьте Пильні !

Короткий опис статті: шукаю роботу на дому складання ручок Робота на Дому збірка, ручки, складання ручок, виробів, надомна робота вакансії, по збірці авторучок. Робота на Дому збірка,ручки,складання ручок,виробів,надомна робота вакансії,по збірці авторучок

Джерело: Робота на Дому, складання ручок, виробів, надомна робота вакансії, по збірці авторучок.

Також ви можете прочитати