Робота на дому з компютером і без. Роботи будинку є шахрайством

09.07.2016

Робота на дому. На комп’ютері і без.

Робота на дому з компютером і без. Роботи будинку є шахрайством
Тут ми розглянемо найбільш можливі роботи на дому. для студентів, школярів і т. д.

Їх можна підрозділити на два основних види:

Робота на дому, вимагає комп’ютера і інтернет, і не вимагає комп’ютера і інтернет.

Робота на дому, вимагає комп’ютера.

Багато хто, у кого є комп’ютер та інтернет, рано чи пізно задаються питанням, а чи можна заробляти за допомогою комп’ютера?

Так. Можна.

Так наприклад, ви можете набирати тексти на комп’ютері, наприклад для студентів, при написанні дипломів або курсових. Можете робити візитки на комп’ютері. Це все те, що вимагає мінімальних знань і навичок.

На жаль, більшість людей не можуть самі себе організувати, не можуть бути самі собі начальником, і починають шукати тих, хто буде давати їм цю роботу, замість того, щоб почати самим шукати необхідні замовлення. В. цим користуються шахраї.

Тому будьте обережні, деякі «роботодавці» можуть виявитися шахраями. Ось найбільш часті «роботи на дому», які швидше за все виявляться шахрайством:

Як бачите, шахраї вправно ловлять на гачок бажаючих знайти роботу вдома без особливих навичок.

Але невже немає попиту на дані види робіт запитаєте ви? Є. Але якщо роботодавець вимагає з вас передоплату у вигляді «реєстраційного внеску» або оплати за «витратні матеріали», то скоріше за все ви маєте справу з шахраями.

Якщо ви вмієте добре писати статті, то можете заробити на написанні статей, наприклад тут. Деяким вдається заробити до 500$, але трудитися звичайно треба пекельно.

Якщо навички роботи на комп’ютері у вас більше, наприклад не погано знаєте фотошоп, вмієте програмувати, то можете працювати фрілансером. знаходячи замовлення на фріланс-сайтах. Це найбільш реальні сайти, де можна знайти реальних роботодавців.

Робота на дому з компютером і без. Роботи будинку є шахрайством

У постійних роботодавців (а також у виконавців) є свій рейтинг на сайтах, що значно знижує можливість кидалова.

Якщо натиснути на вподобане оголошення, то можна побачити рейтинг роботодавця.

Робота на дому з компютером і без. Роботи будинку є шахрайством

В даному випадку +7 означає 7 позитивних відгуків, а значить з цією людиною можна мати справу.

Деякі дрібні бізнеси можете організувати ви самі, ось тут 50 способів заробітку за допомогою комп’ютера.

Якщо у вас немає яких-небудь навичок, то чому ви можете навчитися на сайті http://moneymaster.ru

Ви можете навчитися відразу декількох професіях: веб-дизайнер, веб-верстальник, seo-оптимізатор. На всі ці професії є підвищений попит. Крім того, ви можете використовувати ці навички для побудови свого бізнесу в інтернеті і бути самі собі роботодавцем. Детальніше читайте в моїх книгах. Таким чином ви можете знайти собі роботу в інтернеті на дому відповідну вашим навичкам.

Робота на дому, не вимагає комп’ютера

Я вас напевно засмучу, але на жаль 99% пропозицій в інтернеті, які пропонують роботу на дому без комп’ютера в більшості своїй шахрайство.

З найбільш поширених таких «робіт» це:

А також збірка авторучок та ін. Спустіться на землю, всі подібні операції давно роблять автомати. Перша ознака, що вас хочуть обдурити — попередня оплата за матеріали, або вам готові вислати матеріали (наприклад, на кілька тисяч рублів, але при цьому просять оплатити поштові витрати рублів до 300 Робота на дому з компютером і без. Роботи будинку є шахрайством
. При спробах отримати матеріали особисто — ви будете отримувати різні відмовки. Також вам навряд чи вдасться отримати телефон або адресу «».

Серед робіт на дому, пропонованих в інтернеті, також можна нарватися на псевдо-бізнеси, які в принципі дійсно можуть бути робочою схемою, але в даному випадку можливо вас хочуть обдурити. Наприклад. вам можуть запропонувати вирощувати шиншил, тільки от купувати за заявленою ціною у вас їх не будуть, під приводом, що ви не дотримувалися інструкції і вирощені вами тваринки мають не якісний хутро. У чому тут обман? Вам пообіцяли роботу, впарили вам шиншил для розведення і тим самим заробили на вас.

Не маючи жодних навиків — шанси знайти хорошу роботу нульові! Втім як і в звичайному житті.

Нічого не вмієш? Працюй двірником.

ЩО ЗАВАЖАЄ ВАМ НАВЧИТИСЯ всьому необхідному?

Якщо вас цікавить робота в інтернеті. то рекомендую пройти навчання за моїми курсів MoneyMaster. Без роботи ви не залишитеся вже точно, повірте. Фронт робіт практично не обмежений. Коли ви прочитаєте з моїх книг як заробляти в інтернеті, ви зрозумієте, що грошей в інтернеті багато і вони чекають вас, основна проблема насправді це де взяти час. Так наприклад у мене маса ідей різних сайтів, але у мене просто немає часу, щоб втілити всі ідеї, і якби в добі було навіть 100 годин, мені все одно не вистачило б часу, щоб реалізувати всі ідеї.

Щоб зрозуміти, що ж я пропоную — ознайомтесь уважно з моїм сайтом і книгами і ви зможете заробляти сотні доларів на місяць, працюючи вдома!

Робота на дому з компютером і без. Роботи будинку є шахрайством

Короткий опис статті: роботу на дому

Джерело: Робота на дому з комп’ютером і без. Роботи будинку є шахрайством

Також ви можете прочитати