Робота підробіток і заробіток за компютером і на компютері

04.07.2016

Робота за комп’ютером

Для тих, кого цікавить робота за комп’ютером я можу запропонувати кілька варіантів – від найпростіших до важких і складних. Всі ці варіанти я розділю на 3 групи:

Підробіток на комп’ютері – це способи заробітку, кожен з яких може принести сам до 3000 рублів на місяць.

Робота на комп’ютері – вона буде приносити вам від 10000 до 30000 рублів на місяць при нормальній зайнятості по 6-8 годин в день.

Заробіток на комп’ютері – тут можна заробляти і більш пристойні суми 100000 – 150000 рублів в місяць і більше.

Краще пробуйте ці способи по порядку, починаючи з підробітку – тоді ви підете від простого до складного і будите поступово всьому вчитися.

Підробіток на комп’ютері

Платні опитування – це найлегша підробіток за комп’ютером в інтернеті. Вам необхідно пройти реєстрацію у всіх компаніях пропонують платні опитування і після цього ви будете отримувати запрошення на опитування через інтернет. Такий підробіток на комп’ютері не займе у вас багато часу – її можна поєднувати з іншими способами роботи за комп’ютером.

Заробіток на кліках — найбільш низькооплачувана і одночасно найпростіша підробіток за комп’ютером – треба просто читати рекламні листи і виконувати платні завдання.

Робота на комп’ютері

Робота копірайтером – це єдиний вид заробітку, який на 100% можна назвати робота за комп’ютером – тут ви будите писати статті на замовлення. Платять за мірками інтернету досить добре. Загалом як я писав вище – від 10000 до 30000 рублів на місяць зможе заробити кожен.

Принцип цієї роботи дуже простий – вибираєте відповідний вам замовлення – берете його – пишіть статтю – відправляєте замовнику і отримуєте гроші. Вся робота проходить через спеціальні біржі, які є гарантом того, що вас не кинуть і не обдурять. Дуже хороша робота за комп’ютером – раджу всім спробувати.

Заробіток на комп’ютері

Під категорію заробіток за комп’ютером потрапляє лише один вид роботи інтернет – заробіток на сайті .

І тут потрібно трохи прояснити ситуацію – що б отримувати дохід більше 50000 рублів на місяць вам знадобиться деякий час:

— спочатку потрібно зробити сайт

— написати велику кількість сторінок

— розкрутити сайт в інтернеті

— вибрати стратегію для заробітку

На все це піде близько року – і потім ваш заробіток за комп’ютером з допомогою сайту почне приносити вам гроші. А якщо далі будете розвивати сайт і наповнювати його новими сторінками, то ваш дохід буде зростати. А можете робити кілька сайтів паралельно – головне що б на все вистачило сил.

Особисто я використовую заробіток на комп’ютері за допомогою сайту вже більше 3 років — ось як ділився мій дохід за роками:

1 рік – в кінці першого року мій заробіток за комп’ютером приносив мені близько 12 000 рублів щомісяця – у цей рік довелося багато в чому розбиратися і мені все дуже складно давалося.

2 рік – в кінці другого року я отримував більше 35 000 щомісяця

3 рік — в кінці третього року я став отримувати більше 60000 – крім цього я оптимізував час, який у мене забирає робота за комп’ютером — і став витрачати не більше 10 годин на тиждень. Погодьтеся, що 60000 за 10 годин в тиждень – це не погано?

У загальному — думайте самі, але я можу сказати точно – робота за комп’ютером – це дуже цікава і захоплююча робота, якщо ставитися до неї серйозно – вкладати в неї свою душу і серце – то все обов’язково вийде. Спробуйте і у вас обов’язково вийде.

У вас може виникнути резонне запитання – навіщо я вам все це розповідаю?

Відповідь досить проста – я заробляю на сайті і мені важливі мої користувачі те, що ви проводите на моєму сайті час вже дає мені деякі плюси. Крім цього я буду вам дуже вдячний, якщо напишете про мій сайт на якому форумі – так взагалі в будь-якому місці інтернету. Вам це нічого не коштуватиме, а мені принесе невелику користь. Так, що якщо ви вважаєте інформацію на моєму сайті цікавою і корисною — поділіться нею зі своїми друзями – я буду вам безмежно вдячний.

Робота підробіток і заробіток за компютером і на компютері

Короткий опис статті: робота на комп’ютері Для тих, кого цікавить робота за комп’ютером я можу запропонувати кілька варіантів – від найпростіших до складних.

Джерело: Робота – підробіток і заробіток за комп’ютером і на комп’ютері

Також ви можете прочитати