Робота в інтернет магазині, KidStaff

06.07.2016

Робота в інтернет магазині

Асортимент:

Товари для схуднення, краси і здоров’я, спортивні товари.

Де і як можна пропонувати товари:

Де завгодно і як завгодно. Хоч безпосередньо з нашого сайту, хоч з свого власного сайту, блогу, теми на форумі, вашої групи або особистої сторінки в соціальній мережі, на безкоштовних дошках оголошень. Наш товар пропонувати просто навіть в особистому спілкуванні на дитячих майданчиках — серед наших цільових клієнтів велика частка молодих мам.

П. С. Нас немає в соціальних мережах, точніше у нас є сторінка вконтакте, але вона поки що не працює. Теж саме і з Однокласниками. Нас немає на клумбі і аукро. Ми продаємо тільки на кидстаффе, міському форумі і на нашому сайті Sport-tochka.com.ua

Від нас:

Інформаційна та маркетингова підтримка. Оперативне виконання замовлення. Гарантія на товар.

Замовлення відправляються компаніями: « Нова Пошта ». « Інтайм », « Міст-експрес ». «Укрпошта». Відправляємо замовлення сплачені, з післяплатою ми не працюємо .

Укрпоштою здійснюється доставка тих замовлень, вартість яких передоплачена разом з вартістю їх доставки. Вартість доставки залежить від ваги і факту застрахована буде посилка чи ні. Як правило, якщо Ви займаєтеся продажем, Ви приблизно вже орієнтуєтеся за вартістю доставки. Якщо Ви тільки починаєте займатися продажами, то я буду Вам підказувати з усіх питань і по цьому в тому числі.

Замовлення за вашим бажанням можуть відправляються від імені вашого магазину із зазначенням вашого контактного номера. Номер за яким можна відстежити вантаж повідомляється тільки вам.

Наявність товару:

Багато товари є в наявності. Наявність на складі популярних і рідкісних товарів, краще уточнювати заздалегідь.

Короткий опис статті: робота в інтернет магазині Оголошення: Робота в інтернет магазині. Великий вибір товарів і послуг на сайті KidStaff. робота, інтернет, магазин, додатковий дохід, зароботок

Джерело: Робота в інтернет магазині — KidStaff

Також ви можете прочитати