Робота в інтернеті без обману і без вкладень, відгуки

19.02.2017

Робота в інтернеті без обману або як заробляти вдома від 20 тисяч

Автор публікації: Inna Cherepanova

27 Березня 2014 22 коментаря

Скажу відразу, з перших рядків — якщо ви думаєте, що я зараз запропоную кнопку «бабло», завдяки якій ви зможете особливо не напружуючись отримувати огроменні деньжища, то будете розчаровані. Я такий кнопки не знаю. Я поділюся досвідом і дам пораду, як ЗАРОБЛЯТИ гроші в інтернеті. На життя вистачить, на шикарну — навряд чи. Втім, хто знає, раптом ви опинитеся генієм і розбагатієте швидко і легко — у мене рука легка).

Про мій досвід роботи в інтернеті

Коли кілька років тому я почала заробляти в інтернеті, я працювала вебрайтером — писала тексти на замовлення. Працювала я на двох біржах, біржа брала свої відсотки за кожну роботу, а натомість у мене був доступ до завдань, серед яких можна було вибрати те, що більше подобається.

Якщо у вас по російській був твердий «трояк», та й писати ви терпіти не можете, далі можете не читати. Я поділюся адресочком, де можуть заробити ті, хто вміє чітко і грамотно викладати свої або чужі, не важливо) думки.

Щоб працювати на біржі авторів Контент Монстр не потрібно платити внесок, вчитися за гроші або приводити з собою друзів. Досить зареєструватися, пройти тест по російській мові і почати працювати. На все про все — півгодини часу. Тобто ви отримуєте роботу в інтернеті на дому абсолютно без вкладень .

Робота в інтернеті без обману і без вкладень, відгуки

Тепер про головне — про гроші.

Скільки можна заробити на біржі Content Monster

Давайте порахуємо. Середня ціна на біржі за 1000 знаків унікального тексту (копірайт) — 57 рублів. Статті, як правило, замовляють від 2000 знаків. Разом — від 114 рублів за статтю.

Робота в інтернеті без обману і без вкладень, відгуки

Якщо працювати за звичайним графіком 8 годин в день можна написати як мінімум 8 статей. З досвідом приходить швидкість і можна видавати і 20 статей в день (перевірено особисто), але візьмемо середнє число. 114*8=912 рублів в день. Якщо працювати як належить з двома вихідними на тиждень, місячний заробіток буде 18000-20000 рублів.

Так, на ці гроші по Балі і по Європі не попутешествуешь. Але плюсів у такій роботі вдома багато. Давайте подивимося

Плюси роботи в інтернеті на біржі Content Monster

  1. Ви встановлюєте собі графік самі — тільки ви вирішуєте, скільки працювати, коли працювати і які тексти брати в роботу. Потрібен вихідний — берете, потрібні гроші — працюєте цілими днями.
  2. Чим краще й більше ви працюєте, тим вище буде ціна за вашу особисту 1000 знаків. У підсумку можна працювати менше, а заробляти більше.
  3. Реєстрація в системі і допуск до роботи абсолютно безкоштовний. Вам не потрібно проходити платне навчання. Так, на біржі контенту є курс молодого бійця (безкоштовний!), але проходити його ви можете виключно за власним бажанням, якщо відчуваєте, що вам потрібно підтягнути деякі знання.

Робота в інтернеті без обману і без вкладень, відгуки

Ну і додам ложку дьогтю, щоб зовсім вже все чесно було, а то якось солодко все виходить, а так не буває ніде й ніколи.

Мінуси роботи через інтернет на біржі контенту

Короткий опис статті: заробіток в інтернеті без внеску Особистий відгук і розповідь про досвід роботи вдома в інтернеті. Робота через інтернет без обману і без вкладень. робота копірайтером на біржі контенту Content Monster.

Джерело: Робота в інтернеті без обману і без вкладень — відгуки

Також ви можете прочитати