Робота в Інтернеті, платні анкети

19.02.2017

платні анкети

На сторінці платні опитування я дав велику кількість посилань на сайти компаній, що проводять онлайн опитування в інтернеті. Але зараз пропоную поговорити про те, що ж собою являютьплатні анкети з точки зору перспективи заробітку в інтернеті. Для початку я викладу лише факти, а в кінці висловлю свою скромну думку.

По-перше, ні в якому разі не варто розглядати платні анкети як джерело основного заробітку в інтернеті. У нашій країні це нереально — потреба в споживчих дослідженнях у нашій країні з боку великих компаній виробників дуже мала. Вже навіть іноземці знають, що російська людина в своїх потребах невибагливий і купить все, що йому грамотно запропонують, не замислюючись про якість. Тому не майте жодних ілюзій про істотне заробіток на платних анкетах .

Робота в Інтернеті, платні анкети

платне анкетування — хитрощі

Тепер моя совість чиста, і я готовий говорити про платне анкетування з точки зору технології заробітку.

Отже, Ви готові почати заробляти, беручи участь у платних опитуваннях, але ніколи до цього з роботою в інтернеті не стикалися і поняття не маєте, як до платного анкетування правильно підступитися. Розглянемо необхідні дії та умови участі у заповненні анкет за гроші .

 1. Заведіть собі окрему поштову скриньку. Рекомендую на пошту yandex.ru, mail.google.com або на hotmail.com категорично не рекомендую для цих цілей на пошту mail.ru або liveinternet.ru.
 • Заведіть собі інтернет гаманець в платіжних системах webmoney і Яндекс Гроші. Подробиці цих нескладних процедур можна дізнатися на сторінці гроші в інтернеті .
 • Зареєструйтесь на максимально доступному кількості сайтів компаній, що проводять онлайн інтернет опитування і розсилають анкети за гроші. Справа в тому, що за міжнародним стандартом споживчих досліджень абсолютно виключено, що ви будете дуже часто запрошені до участі у платному анкетуванні однією і тією ж компанією. Думаю, тут все зрозуміло. Нагадую, що посилання на такі сайти на сторінці сайти платних опитувань
 • у жодному випадку Не вказуйте в якості своєї роботи маркетинг, ЗМІ та інформаційні дослідження — з Вами ніхто небудет мати справу. Чому? Шукайте в інтернеті таку інформацію самі — моя справа попередити.
 • Коли будете заповнювати реєстраційні поля, врахуйте, що особисті дані, що вводяться Вами, іноді, дуже рідко, але деякі компанії можуть перевіряти, особливо це стосується телефону. І будуть неприємно здивовані, коли дізнаються, що телефон Ви вбивали від балди. Хоча, звичайно, які дані давати вірно, а які ні, це Ваша особиста справа.
 • Не варто при заповненні платних анкет вказувати дуже низький дохід, писати, що Ви не збираєтеся купувати новий автомобіль у найближчі 10 років і так далі. Інакше Ваша думка стане різко нецікавим для замовника цього опитування, і Ваша участь в даному платному анкетуванні буде перервано на ранній стадії і оплати за нього Ви не отримаєте. Вловлюєте думку.
 • В інтернеті, вам можуть попастися сайти, на яких продаються якісь диво-пакети з якимись чудовими іноземними сайтами платних опитувань, здатними принести до $100 в день. В основному пояснюється це тим, що іноземці, бачте, платять за одне опитування не в приклад більше наших. Це, до речі, чистісінька правда. Незрозуміло тільки, за що тут платити? Важко знайти ці сайти в інтернеті? Нісенітниця, ось кликніть по цьому посиланню. і буде Вам щастя у вигляді безлічі іноземних сайтів, що займаються платним анкетуванням. Що, все по тарабарски, нічого не зрозуміло? Значить і нічого там ловити, якщо нічого не розумієте. Повторюю, серйозних грошей Ви не заробите, просто сидячи біля комп’ютера і тупо відповідаючи на елементарні питання. Так, підробіток на платному анкетуванні.
 • Якщо Ви бачите, що на сайті якоїсь компанії споживчих досліджень занадто висока мінімалка при маленькій ціною за платне анкетування. то швидше за все перед Вами не солідна компанія, а пара-трійка людей-невдах, які сподіваються. що Ви не будете чекати років, поки на вашому рахунку накопичаться ці жалюгідні копійки ($30) на висновок. Така ситуація з сайтом Profi Online Research. Я дуже сумніваюся, що вони коли-то кому-то что-то платили і що у них взагалі є якісь гроші або колись були. Один опитування в них коштує $1, в рік приходить 5 опитувань максимум (. ), а мінімум до висновку $30. 6 РОКІВ ЗБИРАТИ І ПАРИТИСЯ, ЩОБ ОТРИМАТИ убогі 800 РУБЛІВ. Кому потрібна така робота? Так що завжди аналізуйте і думайте, голова повинна завжди працювати, і в інтернеті в тому числі. І нічого сліпо вірити всім підряд.
 • Так, я ж обіцяв розповісти, що таке cint-панель.

  Cint-панель правильно називати Cint Panel eXchange, і вона є власною розробкою компанії CPX (Швеція), яка шукає партнерів по всьому світу, надаючи їм зручні і прості інструменти для проведення різних маркетологічних і споживчих досліджень.

  Треба сказати, що послуги CPX — це досить дороге задоволення, якщо розібратися. Наприклад, платне анкетрирование 1000 респондентів, які витратять на заповнення платній анкети 10 хвилин, буде коштувати близько € 4 000. А плюс ще треба оплатити ті самі зусилля учасників, витрачені на це опитування. Та й сайт треба утримувати. От і думайте, чого і скільки.

  Ну а тепер, як і обіцяв, мою власну думку щодо всього цього неподобства.

  Платне анкетування — це всього лише підробіток в інтернеті, не більше того. Причому дуже, дуже скромна підробіток. Якщо ви любите всякі опитування, у вас лежить до цього душа, Вам це просто цікаво — милості просимо! Крім задоволення Ви ще й отримаєте гроші.

  Але якщо ви вирішили знайти роботу в інтернеті, яка буде приносити реальний дохід, який з часом зможе зайняти головне місце у Вашому бюджеті, гірше роботи в інтернеті придумати складно. Хіба що на сторінці лохотрон в інтернеті Ви зможете знайти що-небудь гірше. Шерстите цей сайт від і до, тут досить відвертої інформації для тих, хто тільки задумався про заробіток в інтернеті і не знає, чим йому, новачкові, варто займатися. Платне анкетування та платні анкети — трохи не те.

  Короткий опис статті: робота в інтернеті на дому набір тексту

  Джерело: Робота в Інтернеті — платні анкети

  Також ви можете прочитати