Робота в нічному клубі Москви для студентів в нічні зміни, Робота

06.07.2016

Робота в нічному клубі Москви для студентів в нічні зміни — Робота в Zажигалке в Москві
РОБОТА В НІЧНОМУ КЛУБІ МОСКВИ В НІЧНІ ЗМІНИ

Привіт! Шукаєш роботу, та ще таку, щоб вона була цікавою, в дружному колективі, та ще й з пристойною зарплатою? А можливо, ти студент, хочеш нарешті-то вже фінансової незалежності, але не хочеться напружуватися за копійки? Це можливо з нами! У клубі Zажигалка ми створили всі умови для того, щоб тобі працювалося комфортно і весело. Від нас — робота для студентів на вечір і ніч, ми пропонуємо не жити на стипендію, але при цьому не забивати на навчання! Вітаємо і інших претендентів! Казка, чи не правда?

А тепер конкретно: потрібна робота в Москві на вихідні і в ніч? При цьому ти любиш танцювати, відчуваєш ритм, не боїшся сцени? Подобається заводити натовп запальним танцем? Для тебе є вакансія танцівниці go go. Ти зможеш отримувати хороші гроші, придбати досвід виступів, завести нових друзів, і при цьому відчувати себе справжньою зіркою. Нічна робота й підробіток для студентів в чоловічому клубі Zажигалка дозволить тобі не тільки отримувати гроші і при цьому навчається у вузі, але і побудувати кар’єру з нуля. Наприклад, ти відчуваєш у собі здатності працювати з людьми, вмієш залагоджувати конфлікти і добре спілкуватися?

Є вакансія адміністратора нічного клубу. до того ж досвід у даній сфері допоможе тобі в майбутньому — на сьогоднішній день тлумачний адміністратор цінується на вагу золота.

ПОСТІЙНА РОБОТА ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ГНУЧКИМ ГРАФІКОМ

А буває так: багато грошей хочеться, але з-за великої кількості справ не можеш дозволити собі таку розкіш, як відсиджувати в офісі з 9 до 18.00? Не проблема — тут зручний графік, ти сам зможеш обрати, коли приходити. До того ж у нас є вакансії з нічним графіком роботи. Особливо це цінують силачі, час яких зайнято всякими приємними речами: дівчатами, цікавими хобі і так далі. Але іноді коштів на хобі і дівчат може не вистачати.

А нам на «постоянку» потрібні справжні леви — потрібні охоронці без досвіду роботи. Приходь, самі всьому навчимо! А якщо ти мила і чарівна, твоя сильна сторона — це спілкування, приємне обходження з людьми, акуратність, то ми якраз шукаємо офіціанток в нічний клуб .

У нас порядні гості, непогані зарплати і хороші бонуси у вигляді чайових — Zажигалка піклується про своїх співробітників. Вакансії для підробітку і постійної роботи в ночі в Москві очікують шукачів.

Короткий опис статті: робота для студентів в москві Вакансії для студентів і не тільки, робота в нічні зміни в чоловічому клубі Москви нічна робота в нічні зміни у Москві, робота в нічному клубі для студентів на вечір

Джерело: Робота в нічному клубі Москви для студентів в нічні зміни — Робота в Zажигалке в Москві

Також ви можете прочитати