Робота в Оріфлейм через соціальні мережі

15.07.2016

Оріфлейм у світі

Робота в Оріфлейм через соціальні мережі

Робота в Оріфлейм через соціальні мережі

Сучасність диктує свої реалії, і бізнес в Оріфлейм виходить на новий рівень, для того щоб залучити якомога більше клієнтів. Це стосується практично кожної сфери діяльності людини. Одним з останніх новаторських способів просувати свою продукцію стало створення сторінки компанії або фірми в соціальних мережах. Це, безумовно, приверне увагу нових клієнтів, тому що на даний момент люди набагато частіше відвідують соціальні мережі, ніж інші інтернет-ресурси.

Такі зміни торкнулися і нашої компанії – соціальні мережі і Оріфлейм тепер теж співпрацюють у деякому сенсі. Наше керівництво прогресивне і налаштований на постійний розвиток бізнесу. Хоча наша компанія-один з лідерів в косметичному бізнесі, але ми не бажаємо відставати від сучасності. Саме тому соціальні мережі стали новою сходинкою в розвитку і вдосконаленні розповсюдження продукції. До того ж, завдяки цим змінам у нас з’явилися нові робочі вакансії.

Як працювати в Оріфлейм через соціальні мережі, запитаєте ви? А адже дуже просто! Для вас проведуть попередню консультацію наші співробітники і навчать вас всьому необхідному. Така робота не вимагає від вас надмірних витрат сил і часу. Це скоріше буде нагадувати відпочинок і навіть розваг. А враховуючи, що за це ще і гроші будуть платити, то варто задуматися над тим, щоб швидше влаштуватися до нас. Ми навчимо вас, як працювати в Оріфлейм через соціальні мережі і ви швидко почнете заробляти пристойні суми грошей.

Зазвичай в соціальних мережах у вас може бути величезна кількість друзів, яким ви можете пропонувати продукцію знаменитої шведської компанії. Соціальні мережі дуже зручні в тому плані, що вони відмінно групують людей за інтересами та захопленнями. Заходячи в різні групи, ви зможете і там пропонувати наші товари.

Отже, розглянемо реальний приклад Робота в Оріфлейм через соціальну мережу Однокласники.

1. Створюємо 5-6 робочих сторінок. Не потрібно працювати у соц. мережах з допомогою особистої сторінки, так як є ризик вилучення (блокування) аккаунта.

2. Оформляємо сторінку. Завантажуємо кілька своїх реальних фотографій. Статус вказуємо статус, наприклад, висловлювання відомих людей.

3. Запрошуємо людей дружити. Необхідно скористатися фільтром і вибрати людей з потрібного міста і потрібного віку і тих, хто в даний момент він-лайн. Вибираємо якісних друзів. Наприклад, не потрібно запрошувати друзів аккаунт, з ім’ям «Продаж квартир».

4. Відправляємо лист-запрошення для роботи в інтернеті. Якщо людина погодився на дружбу відправляємо лист про роботу через інтернет. Якщо чоловік зацікавився, то відправляємо більш детальну інформацію на електронну пошту.

5. Реєструємо новачка. Якщо кандидата зацікавила Ваша інформація, то Ви пропонуєте зареєструватися самому через офіційний сайт (обов’язково потрібно вказати Ваш номер спонсора. що б новачок зареєструвався саме у Вашу структуру) або реєструєте його самі.

6. Виставляємо статус. Коли на Вашій сторінці набереться 100 — 150 друзів, можна виставити статус про роботу через інтернет наприклад:

Я мама в декреті, працюю вдома в інтернеті у вільний час. Запрошую всіх бажаючих, хто хоче добре заробляти і шукає додатковий дохід. Ставте клас. Пишіть Електронну пошту і ставте «Клас» під статусом. Відповім усім.

7. Робота з кандидатами. З тими, хто поставить Клас працюємо, як зазначено в пункті 4,5.

Короткий опис статті: робота в мережі Робота в Оріфлейм через соціальні мережі робота в Оріфлейм через однокласники

Джерело: Робота в Оріфлейм через соціальні мережі

Також ви можете прочитати