Робота вдома 2 відгуки учасників або чому у тебе не вийде заробити

05.07.2016

Робота вдома 2 – відгуки учасників або чому у тебе не вийде заробити в інтернеті

Автор: Марія Глазунова

До минулій статті про віддалену роботу. в якій я розповідав про проект Робота вдома 2, виникло багато питань про учасників – що ж конкретно вони вивчають на тренінгу, чим займаються після закінчення навчання, яким чином заробляють і, найголовніше – скільки.

Як це часто буває з тренінгами, в процесі навчання у багатьох учасників горять очі, вони будують амбіційні плани і готові згортати гори, але час проходить, і ентузіазм поступово зникає.

Як мені вдалося з’ясувати, одне із завдань тренінгу — це написання коментарів до статей про віддалену роботу. Це, звичайно, хитрий хід з боку організаторів – вони не вимагають писати хвалебні відгуки, але, учасники, натхненні процесом навчання (та ще й заплатили гроші за це), зрозуміло бачать все через рожеві окуляри.

Але при цьому, так як конкретних результатів ще немає, то і відгуки виходять однобокі – чистий захват і ніяких фактів, що викликає тільки більше подиву і недовіри у інших.

Так було і з нашою статтею «Як знайти віддалену роботу «. Учасники проекту Робота вдома 2 до неї навигадували купу безглуздих радісних коментарів, більшу частину яких мені довелося видалити. Але потім виникла ідея, через деякий час, коли в учасників вже спала ейфорія від тренінгу, і в голові з’явилася адекватна картинка, пройтися по цим коментаторам і розпитати їх про успіхи.

Результат вийшов таким. З 30 чоловік, яким я відправив запит на міні-інтерв’ю, відповіли тільки 12, з яких 11 виявилися успішними, а одна дівчина поділилася, що її прибуток в онлайні не перевищує $200. Зрозуміло, що відповіли тільки ті, у яких щось вийшло, а не відповівши, швидше за все, виявилося нічим похвалитися.

Зрозуміло, таку вибірку можна вважати репрезентативною, але в цілому, по ній можна зробити деякі висновки. Я не знаю, чи хороший це результат 36% успішних випускників, але мені здається, що це чимало.

Я всім задавав одні і ті ж питання:

  1. Чим займався і скільки заробляв до того, як пройшов тренінг?
  2. Знав що-небудь про віддалену роботу раніше? Був досвід роботи в інтернеті? Якщо так, то який?
  3. Які навички, знання або вміння отримав за час навчання на тренінгу Робота вдома 2?
  4. Чим конкретно заробляєш зараз і скільки отримуєш в місяць?
  5. Де зараз живеш?

Нижче наводжу відповіді хлопців. Орфографія, пунктуація і стилістика авторів збережені.

Робота вдома 2 – відгуки учасників

Короткий опис статті: робота вдома

Джерело: Робота вдома 2 – відгуки учасників або чому у тебе не вийде заробити в інтернеті

Також ви можете прочитати