Робота вдома через інтернет вільний час: вакансія, Запоріжжя Ukrboard

08.07.2016

Робота вдома через інтернет вільний час, Запоріжжя

Оновлено: 19-06-2016 09:40

Регіон: Запорізька обл. / Запоріжжя

Запрошуємо віддалених працівників для роботи вдома. за відрядною системою оплати праці.

Заробіток від 2500 грн/міс і вище. Досвід роботи не вимагається. У процесі роботи безкоштовне навчання. (ukrboard copy, 31/131/17/58, 20/06)

Повідомлення від адміністратора

Будьте обережні при відкритті будь-яких ділових відносин з незнайомими вам людьми або компаніями.

Може це і не зовсім правильно, але міркуйте так, ніби з вами хочуть вступити непорядно.

Не сплачуєте внески за початок роботи з ким-небудь (в тому числі і за надання матеріалів для роботи, за пересилку, як гарантію виконання роботи тощо).

Якщо ви все-таки вирішили заплатити внесок, що вже неправильно, — вимагайте банківські реквізити компанії і перевіряйте, чи відповідають вони назві компанії, яке було заявлено раніше (якщо назва не збігається — це має як мінімум насторожити і звернутися до розуму). вимагайте адресу і прямий телефон компанії (не мобільний). Як варіант, можете запропонувати самостійно приїхати в офіс компанії, щоб особисто все оплатити і укласти договір.

Пояснення всього вище написаного просте — останнім часом з’явилося багато. здавалося б дрібних шахраїв. які з перших внесків довірливих людей збирають чималі гроші і зникають в нікуди, залишаючи людей з ручками, конвертами, наклейками та іншими «способами заробітку».

Безліч матеріалів з теми ви можете знайти в ПС Google або Яндекс по запиту «робота на дому шахрай» (без лапок).

Короткий опис статті: робота вдома через інтернет Запрошуємо віддалених співробітників для роботи на дому, по відрядній системі оплати праці. Заробіток від 2500 грн/міс і вище. Досвід роботи не вимагається. У процесі роботи безкоштовне навчання. Без…

Джерело: Робота вдома через інтернет вільний час: вакансія, Запоріжжя — Ukrboard

Також ви можете прочитати