Робота вдома в декреті, Як заробити в декретній відпустці ltrhtn

19.02.2017

Робота вдома в декреті, Як заробити в декретній відпустці ltrhtn
Будинок АБО робота?

Щасливе материнство АБО успішна кар’єра?

Відкрити самої цей дивовижний світ рідної дитятку АБО втілити в життя всі свої амбіції?

Ця проблема актуальна майже для кожної родини, в якій є дітки. Що вибрати — продовжувати сидіти вдома з дитиною, присвячуючи турботі про нього всю себе, або піти працювати? Як зуміти заробити в декретній відпустці? І де знайти роботу вдома в декреті?

Навіть якщо малюк починає відвідувати дитячий садок, нескінченні лікарняні, небажання вихователів сидіти довше 18-00, необхідність відвідування додатково спортивної секції змушує маму шукати компроміс.

Здається, що коли дитина підросте і піде в школу, питання зніметься саме собою. Але багато хто ризикнуть залишити 7-річку будинку півдня одного? Про шкільних продльонки і говорити не дуже хочеться, догляд і харчування там залишають бажати кращого.

Відповісти на це питання стає часом дуже не просто, адже тут слід врахувати всі можливі плюси і мінуси КОЖНОГО варіанту, а також усвідомити, що стоїть за кожним з них. Який би не був ваш вибір, якщо ви робите його, враховуючи і свої, і дитячі інтереси, значить, ви не помилилися.

Щаслива та жінка, якій вдається поєднати це. Вдається створити рівновагу не на шкоду ні дитині, ні справах, знайти «золоту середину».

Мета створення цього сайту – подивитися з усіх боків на цю проблему, шукати можливі варіанти рішення, обмінятися досвідом — як заробити в декреті.

На сайті ви знайдете матеріали по всім сторонам даного питання:

У розділі Робота на дому — огляди можливих варіантів роботи вдома в декреті з рекомендаціями та порадами людей, які вже обрали дані види діяльності. Тут же — вакансії роботи на дому та за сумісництвом.

У розділі Кар’єра жінки зібрано воєдино безліч інформації, що допоможе як при працевлаштуванні (у тому числі Трудовий Кодекс та відповіді юриста), так і при підвищенні кваліфікації і самоосвіти на дому.

У розділі Справи з — все у допомогу мамі, що приймає рішення про пошук роботи на дому під час декретної відпустки, аж до аудіоказок, щоб зайняти малюка, і архівів віршів, щоб швиденько знайти малюкові підходить для ранку в садочку.

Розділ Методики розвитку присвячений організації свого часу, також містить огляди існуючих психологічних методик, що дозволяють налаштуватися на успіх.

В Бібліотеці сайту — кращі книги, які допоможуть вам у виборі та здійсненні ваших цілей.

Обов’язково подивіться БЛОГ сайту — колонку редактора з цікавою підбіркою актуальної інформації на тему наших взаємин з грошима і з навколишнім світом.

Розділи Блогу:

Цей сайт створено такою ж звичайною мамою, яка намагалася сама вирішити для себе це питання, і свої знахідки, багато в чому — свій власний досвід, відбила на цьому сайті.

Якщо ви вважаєте, що проект вийшов потрібним і корисним, що його треба вести далі — підтримайте його: будь ласка, клікайте на рекламу на сайті.

Якщо ви можете розповісти про свій погляд на проблему роботи на дому під час декрету, про свій досвід — пишіть info richmother.ru

Короткий опис статті: як заробити вдома Заробити в деретном відпустці цілком можливо, всі можливі види роботи вдома в декреті ми розглядаємо на сайті декретну відпустку опіка дитини виховання дітей соціофобія;робота на дому працевлаштування робота для жінок психологія дитини хобі

Джерело: Робота на дому в декреті — Як заробити в декретній відпустці ltrhtn

Також ви можете прочитати