Сайт Домашні гроші

05.07.2016

Можливості, які пропонує сайт ТОВ «Домашні гроші»

Банк «Домашні гроші» — це компанія, яка спеціалізується на микрофинансировании приватних осіб. Невеликі позики, які можуть бути оформлені практично миттєво, сьогодні користуються серйозним попитом. Традиційні банківські кредити часто обмежують клієнтів в можливості оформлення за віком, рівнем доходів, кількістю поручителів і т. д. Саме тому послуги мікрокредитів, які оформляються швидко і без паперової тяганини, — відмінна альтернатива.

Можливості офіційного сайту ТОВ «Домашні гроші»

Офіційний сайт «Домашні гроші» пропонує потенційним клієнтам всю необхідну інформацію про умови мікропозик, безпеки операції, терміни та способи погашення. Також сайт ТОВ «Домашні гроші» включає в себе функціональну частину, в якій можна подати онлайн-заявку на отримання кредиту.

Варто звернути увагу, що форма заявки для відрізняється лаконічністю: достатньо вказати контактні дані, прізвище, ім’я та по батькові, суму і термін мікропозик. Після отримання заявки клієнту обов’язково зателефонує менеджер компанії для узгодження всіх деталей угоди.

Ще одна можливість сайту ТОВ «Домашні гроші» — форма для питання спеціалісту. Форма виконана у вигляді чату, де досвідчений менеджер може відповісти на всі питання клієнта.

Інформація на сайті «Домашні гроші»

На даний момент сайт банку «Домашні гроші» включає наступну інформацію:

  • про послуги мікрокредитування: як оформити позику, погасити заборгованість, перелік вимог до позичальника, актуальні питання і відповіді, відгуки позичальників;
  • відомості про саму компанію: схема роботи, регіони, в яких відкриті філії компанії, історія розвитку ТОВ «Домашні гроші», свідоцтва і ліцензії, основні реквізити та контактна інформація;
  • новини компанії, що повідомляють про відкриття нових відділень, фінансові результати діяльності, зміни в умовах або режимі роботи.

Сайт банку «Домашні гроші» — це зручний інструмент для кожного позичальника. З його допомогою отримати миттєвий позику в розмірі 10-50 тисяч рублів – швидко і просто. Досить слідувати точним інструкцій, наведених на сайті. Також до послуг клієнтів офіційне співтовариство компанії в соціальній мережі ВКонтакте: група активних користувачів вже досягла 9 тисяч осіб. Тут також можна отримати актуальну інформацію про продукти компанії «Домашні гроші» і задати свої питання.

Короткий опис статті: домашні гроші Сайт банку «Домашні гроші» — це зручний інструмент для кожного позичальника. З його допомогою отримати миттєвий позику в розмірі 10-50 тисяч рублів – швидко і просто. сайт домашні гроші,домашні гроші офіційний,домашні гроші офіційний сайт,тов домашні гроші офіційний сайт,банк домашні гроші офіційний сайт

Джерело: Сайт Домашні гроші

Також ви можете прочитати