Сайти платних опитувань з якими можна заробити в інтернеті, 9 Грудня 2012, my

19.02.2017

Нижче представлений список сайтів проводять платні опитування. Всі сайти працюють, платять і не вимагають грошей за реєстрацію. До кожного сайту є невеликий опис. Про всі зміни на проектах або нововведення, по мірі їх надходження додаються коментарі. Список сайтів платних опитувань складений виходячи з моїх особистих симпатій. Тобто, першими йдуть сайти платних опитувань які мені подобаються більше за інших. Якщо у вас з цього приводу є своя особиста думка, то я не маю нічого проти і сперечатися з цього приводу не збираюся ?? Так що, кому цікаво — користуйтеся ??

TNS Opros Компанія проводить платні опитування тільки в Україні. Вартість опитування залежить від тривалості самого опитування. Мінімальна сума до виводу — 30 гривень. Гроші отримані за пройдені платні опитування можна вивести на рахунок мобільного телефону, гаманець WebMoney або отримати поштовим переказом. Для отримання на телефон або гаманець WebMoney необхідно накопичити 3000 балів (30 гривень). Для отримання поштовим переказом сума повинна становити 10000 балів (100 гривень). Перекази грошей здійснюються кожен понеділок. Можлива затримка у 2-3 дні. WWW.ANKETKA.RU Найбільший рускоязычный проект проводить платні маркетингові та соціологічні дослідження серед людей, що постійно проживають на території Росії, України, Білорусії, Казахстану, Прибалтики та інших країн колишнього СРСР. Мінімальна вартість повністю заповненої анкети становить 50 рублів. Минимальня сума для виведення — 1000 рублів. Гроші зароблені на проходження платних опитувань переводяться поштовим переказом або на електронні платіжні системи. WWW.VOPROSNIK.RU Проект платних опитувань, проводить опитування як в Росії, так і в Україні. Кількість опитувань для жителів Росії, трохи більше, ніж для жителів України. Мінімум до висновку 100 рублів (25 гривень). Вартість опитувань від 15 до 500 рублів. Можна запрошувати людей, і система буде нараховувати бонус у розмірі 10% від заробітку запрошених людей. Після реєстрації, на рахунок покладуть бонус у розмірі 5 рублів. Зароблені гроші можна вивести на мобільний телефон, WebMoney, LiqPay, Яндекс-гроші, банківську картку, або замовити грошовий переказ Western Union, Privatmoney або Unistream. WWW.PLATNIJOPROS.RU Сайт платних опитувань, що проводить опитування в Росії, Україні, Литві, Латвії, Естонії. Після реєстрації на проекті, на рахунок бонус зараховується 10 рублів. Плата за опитування тривалістю 15 хвилин, становить від 50 до 200 рублів. Мінімальна сума до виводу, становить 150 рублів. Виплата зароблених на платних опитуваннях грошей проводиться на гаманець WebMoney. INTVIDEO.TV Сайт платних видеоопросов. Суть водеоопросов полягає в наступному: пропонується переглянути відеоролик, і потім заповнити анкету з питаннями. Відповіді на питання ґрунтуються на враженні отриманому від переглянутого ролика. Оплата за відеоопитування розраховується з розрахунку 3,6$ за годину перегляду. Зараз сайт працює в тестовому режимі після пожежі в датацентрі, де були розміщені його сервера. Коли почнуться опитування, поки не відомо. Зареєструватися можна за пригласительному кодом. Код знаходиться у посиланням на сайт. Для реєстрації, просто перейдіть по посиланню.

P. S. Сайт платних видеоопросов вже нормально працює. Платні видеоопросы вже приходять, але поки ще рідко. WWW.MYIYO.COM Beta-версія сайту платних опитувань. Проект поки не повністю реалізовано. За заявами, оплата здійснюється в євро. Вартість одного платного опитування від 1 до 10 євро. Мінімум до висновку — 20 євро. Гроші можна буде отримати через систему PayPal.

P. S. Сайт платних опитувань вже нормально працює. На сайті можна спілкуватися і знайомитися (як в соціальних мережах). За активність на проекті нараховуються бали за досвід (ХР) і лотерейні квитки. За кожну 1000 ХР балів досвіду на рахунок лягає 1 євро. Лотерейні квитки щомісяця беруть участь у розіграші грошових призів. Про виграш буде повідомлено на електронну поштову скриньку вказаний при реєстрації. Ще можна запрошувати друзів. За кожного запрошеного друга нараховується 500 балів досвіду. WWW.ASKGFK.COM.UA Проект, який проводить платні опитування в Україні. За проходження платного опитування, нараховується певна кількість балів. 100 балів = 1 гривня. Після того, як кількість балів стане рівним 3000 або більше, їх можна буде перевести на рахунок свого мобільного телефону. WWW.INTERNETOPROS.RU Проект платних опитувань, проводить свої дослідження серед жителів Росії та України. Серед мешканців інших країн опитування не проводяться. Гроші можна буде вивести на рахунок мобільного телефону після досягнення суми в 200 рублів на рахунку в обліковому записі. У разі, якщо учасник не підійшов за квотою до опитування, йому нараховуються призові бали. Призові бали, протягом року беруть участь у розіграші цінних призів. WWW.PROFIRESEARCH.NET Компанія проводить платні опитування практично у всіх країнах світу. Винагорода за заповнену анкету може становити від 0.5 до 15$. Перевести в готівку гроші можливо після досягнення суми 15$ на рахунку в обліковому записі. Гроші можна отримати на рахунок мобільного телефону, поштовим переказом або на гаманець Web Money. Перераховують протягом 20 робочих днів після замовлення виплати.

P. S. З 1 серпня 2011 року припинено виведення грошових коштів за допомогою поштового переказу. Тепер гроші можна отримати на телефон або WebMoney. WWW.ONLINE.UMG.UA Компанія проводить платні опитування в Україні, Росії, Білорусії, Узбекистані, Молдові, Казахстані та Вірменії. Вартість одного платного опитування залежить від тривалості самого опитування. Яка мінімальна сума до виводу — незнаю. Гроші можна буде вивести на рахунок мобільного телефону або отримати поштовим переказом.

P. S. Одного разу виплатили мені на телефон суму у розмірі 5 гривень. Напевно це і є мінімум. WWW.QUIZZES.RU Сайт проводить платні опитування практично у всіх великих країнах світу. Вартість заповненої анкети з питаннями, становить від 0.2 до 2$. Гроші збираються на віртуальному рахунку в обліковому записі. Після досягнення суми понад 2$, зароблені гроші можна вивести на рахунок мобільного телефону, або на гаманець WMZ в системі WebMoney. WWW.RIN.RU Даний проект платних опитувань пропонує платні опитування для жителів Росії, Білорусії, України і всіх інших республік колишнього СРСР, Ізраїлю, США та інших великих країн світу. Вартість платного опитування становить від 0,25 до 2$ за кожну заповнену анкету. Гроші можна виводити з системи на рахунок мобільного телефону або WebMoney після досягнення мінімальної суми в 2 долари.

Короткий опис статті: платні опитування сайти

Джерело: Сайти платних опитувань з якими можна заробити в інтернеті — 9 Грудня 2012 — my-webmoney заробіток в інтернеті без вкладень

Також ви можете прочитати