Самий вигідний бізнес: Де заробити багато грошей?

15.07.2016

найвигідніший бізнес
Де заробити багато грошей?

Питання «де заробити багато грошей?» здавна не дає спокою російській людині. Це й не дивно, адже грошей завжди не вистачає. Як свідчить закон Паркінсона: витрати завжди прагнуть зрівнятися з доходами.

Перш ніж відповісти на питання де взяти гроші спочатку самі собі дайте відповідь на питання: «а що я вмію робити такого, що принесе мені багато-багато грошей?» Це питання дуже логічний, бо для того, щоб заробляти дійсно великі суми потрібно вміти робити те, що не вміє більшість людей.

Щоб отримати те, чого у вас немає, потрібно зробити те, чого ви ще не робили.

Тому для того, щоб заробити багато грошей, вам потрібно навчитися робити те, що інші не вміють.

Отже, де ж заробити багато грошей? Ось кілька думок з цього приводу.

Бізнес — ось де можна заробити багато грошей

Подумайте, де крутяться великі гроші? Правильно, самі великі гроші крутяться в бізнесі. Власник підприємства завжди отримує більше грошей, ніж найманий працівник. На власника бізнесу лежить велика відповідальність, але і життєвого досвіду він отримує більше, ніж офісний клерк. Стеля зарплати найманого працівника обмежений роботодавцем, стеля зарплати підприємця не обмежений взагалі.

Інвестиції

найбагатші люди світу — інвестори. Білл Гейтс, Уоррен Баффет, Інгвар Кампрад регулярно опиняються в списку Forbes десяти найбагатших людей планети. Треба зазначити, що вони також і власники бізнесів — вони заробляють гроші з допомогою бізнесу та вкладають їх в інвестиції. Зв’язка «бізнес+інвестиції» — пряма дорога у світ багатих і процвітаючих людей.

Але це не означає, що інвестиції (як і бізнес) доступні лише великим дядькам з тугими гаманцями. Це доступно і для самого звичайної людини, просто потрібно захотіти цього і поступово йти до своєї мети. Великий початковий капітал для бізнесу не тільки не потрібний, але і, на думку деяких, навіть шкідливий для початку бізнесу.

Наприклад, я знайомий з людиною, який 10 років віддав збройним силам РФ (він — колишній кадровий офіцер) і після звільнення вирішив більше ніколи не працювати «на дядька». Він відкрив невелику фірму і тепер встановлює натяжні стелі. Він каже, що це дуже перспективна справа, особливо в невеликих містах, куди не встигли прийти великі фірми. З кожного замовлення він одержує приблизно 10 тисяч рублів прибутку: якщо вийти на хоча б 10 замовлень на місяць, що цілком реально, вже буде непогано.

Інтернет

Зараз дуже багато людей пішло в Інтернет. Інтернет став частиною нашого повсякденного світу. В Інтернеті вирує ціла життя: кожен день відкриваються нові сайти, через Інтернет укладаються угоди на фінансових ринках, здійснюються електронні грошові перекази, проводяться рекламні компанії і т. д. Грошей в Інтернеті повно, потрібно лише докласти зусиль і відхопити свою частину від загального пирога.

Короткий опис статті: де заробити багато грошей

Джерело: найвигідніший бізнес: Де заробити багато грошей?

Також ви можете прочитати