Шукаю роботу на дому вакансії . getcubase

05.07.2016

Працюйте мозком, хлопці.

я Поділюся з Вами своїми спостереженнями щодо заробітку в Інтернеті.

досі не вірите? Тоді у вас є можливість переконатися в цьому особисто на

Інтернет дає безмежні можливості для заробітку, повірте мені. АЛЕ.

1. Ніхто не розповість вам, де гроші лежать без власної на те вигоди. Не вірте у всякі «я звільнився з МТС хочу насолити компанії, от вам спосіб отримати 100500 рублів на рахунок». Зупиніться. подумайте. Якщо б у вас була така лазівка — тринділи б ви про неї в Інтернеті? Незнайомим людям? То-то ж.

2. Не вірте в китайські способи заробітку типу забивання капчі, перегляду сайтів або кліків » по банерах. Звичайно. це краще ніж нічого, пару доларів ви на цьому піднімете. але в харчовому ланцюжку Інтернету ви опинитеся в самому низу. Ви будете вбивати капчу для того, щоб вебмастери змогли спамом розкручувати свої сайти, на яких вони запрацюють пару сотень доларів в день, в той час як ви піднімете пару центів. аналогічна ситуація з переглядом сайтів — повірте, вони на Вас заробляють, а не Ви на них.

Сумно виглядає, правда? Але не впадайте у відчай, не дивлячись на настільки не райдужні перспективи, восможности заробітку в Інтернеті реально існують. Просто треба головою думати, а не на халяву вестися.

Після довгих пошуків я зрозумів, що по суті, способів заробити в інтернеті всього 3.

Цікаво? читайте далі.

1. Створити свій сайт. Так-так. найкращий вид заробітку. Придумати свіжу ідею, реалізувати, вдожить душу — і Вуаля! Подумайте: якби створювати сайти було невигідно, хіба б з’являлися тисячі щодня? Але для сайту потрібні певні знання й свіжа ідея, яка буде цікава користувачам.

2. Грати на Форексі. Ніхто не говгорит, що буде просто. Доведеться перечитувати підручники з економіки, відслідковувати новини, вникати в тонкощі, приділяти практично весь вільний час і бути трохи щасливим. За статистикою, успішно грає на Форексі близько 5% всіх користувачів. не багато, згоден, але може саме ви з їх числа? Хто знає.

І головний спосіб, на якому я сьогодні хочу зупинитися.

Грати в покер на реальні гроші.

Увага! Не вірити у всякі *золоті формули*, *розлучення казино*, а добувати гроші копіткою працею, холодним розрахунком, жеолезными нервами і математикою.

У чому різниця між грою в покером і Форекс? у тому, що на Форекс всі без винятку прийшли заробляти. А в покері немає, багато сидять увечері під вискарик і просто розслабляються після важкого робочого дня. Не всі, звичайно. Є такі професіонали, які обдеруть як липку на 2 рахунки. Таких треба бачити, таких треба уникати. Але за статистикою, таких не більше 10%.

А тепер цифра яка переверне вашу свідомість, як у свій час перевернула моє: середній американець може без жодних докорів сумління витратити в інтернеті до 50 доларів за вечір. А що, якщо він залишить їх у кишені? А що, якщо американець буде не один?

Ну як, приваблива перспектива?

Але потрібно розуміти що ви теж не найбільша рибка. Ось вам і формула. Шукаємо тих, хто прийшов просто пограти, і уникаємо тих, хто заробляє професійно. Все просто.

Залишилася тільки одна дрібниця — де ж навчитися грати в покер для реальних заробітків.

Ось тут я вам допоможу.

Я пропоную Вам зареєструватися Академії Покеру — першій онлайн школі покеру на Території СНД! Ось вже п’ять років Академія відкриваємо свої двері всім, хто вирішив будувати кар’єру професіонала.

Вважаєте, що це неможливо? Так міркують тільки ті, хто ніколи не розглядав покер як щось серйозне. Академія навчить не просто грати добре. Своїх учнів вони піднімають на високий професійний рівень і роблять це досить швидко. Подивіться це відео, і ви отримаєте відповіді на усі свої питання.

досі не вірите? Тоді у вас є можливість переконатися в цьому особисто на безкоштовних заняттях!

А тепер увага! Пам’ятаєте, я казав на початку, що ніхто не ділитися способами заробітку безкоштовно і без особистої вигоди. Так от, в уважного читача природно виникає питання, а в чому ж моя вигода? все просто. Ми вчимо вас грати. Якщо ви виграєте — нам йдуть відсотки від Ваших виграшів. Не багато, близько 1-2%. Але тим не менш, ми так само зацікавлені в тому, щоб ви грали успішно, як і Ви самі! І ми зробимо все можливе, щоб навчити вас бути багатим!

Ну і найцікавіше! Якщо наші тренери роздивляться у Вас потенціал — ми отримаєте стартовий капітал для онлайн-гри АБСОЛЮТНО БЕСПЛТАТНО!

Короткий опис статті: шукаю роботу на дому Працюйте мозком, хлопці. Поділюся я з Вами своїми спостереженнями щодо заробітку в Інтернеті. Досі не вірите? Тоді у вас є можливість переконатися в цьому особисто на Інтернет дає безмежні можливості для заробітку, повірте мені. АЛЕ. 1. Ніхто не розповість вам, де гроші лежать без власної на те вигоди. Не вірте у всякі…

Джерело: Шукаю роботу на дому вакансії | getcubase

Також ви можете прочитати