Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень

20.02.2017

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень?

Андрій Спектор

2016-07-19 в 13:21

Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень

Привіт, друзі!

Поговоримо про приємне? Хотілося б вам мати комфортне робоче місце? Не з якимось жорстким офісним стільцем, а зручним кріслом? Не сірі, нудні стіни, а затишну обстановку? І щоб вранці вам не доводилося витрачати море часу на пробки, добиратися на роботу з пересадкою, терпіти лютий холод або нестерпний спеку? І щоб перерву у вас був тоді, коли ви захочете. Точно так само, як і вихідний.

та й прокинутися ви могли тоді, коли виспіться, добре відпочинете. І шеф над душею не стояв. Погодьтеся, виходить характеристика роботи мрії. Хіба так буває? З упевненістю кажу: «Так»! Якщо ви обрали швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень. Сьогодні хочу розповісти вам про те, як втілити цю казку в реальність.

Чому все більше людей починають заробляти в Інтернеті?

  • Ступінь завантаження і рівень заробітку залежить тільки від вас. Здорово те, що кількість роботи, замовлень, а також їх тему ви регулюєте самостійно. Рівень вашого заробітку залежить тільки від вас самих! Рівно так само, як і завантаження. Працюючи в мережі, ви зможете вписати в свій графік візит до лікаря посеред дня, поїздку на дачу з друзями на вихідних або навіть відпустку. Не потрібно ні в кого відпрошуватися – ви самі розпоряджаєтеся своїм часом.Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень
  • Ви не залежите від колективу. В той момент, коли ви беретеся за виконання якогось завдання, є тільки ви і замовник. І кінцевий результат залежить виключно від ваших дій. Це просто ідеальний варіант для людей, які люблять тримати все під контролем.
  • Величезний вибір завдань і замовників. Ви зможете знайти для себе роботу в абсолютно різних галузях. Працювати віддалено можна і копірайтером. і графічним дизайнером, і контент-менеджером. і програмістом. Головне, що всі ці спеціальності є попит, а на відповідних ресурсах (про які я розповім трохи нижче) ви зможете знайти безліч пропозицій.

Як уникнути обману, працюючи в Інтернеті?

Зараз багато хто скептично налаштовані до заробітку через інтернет, так як самі стикалися з шахрайством, або знають історії про те, як в мережі були обмануті інші люди. Таке справді може статися. Однак, тільки з тими, хто не зовсім обізнаний, як і де в інтернеті можна заробити.

Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень

Хочу відразу попередити: якщо бачите вакансію, на якій вам самим для початку роботи потрібно оплатити, сміливо додавайте людини в чорний список і пропускайте оголошення. Це шахрайство чистої води. Ви кому-то повернете гроші, і на цьому ваше спілкування припиниться. Потім знайти шахраїв фактично неможливо, адже для спілкування з потенційними «жертвами» вони створюють тимчасові імейли і навіть сайти.

Ще одна пастка, в яку потрапляють новачки – це величезні гонорари. Перед початком роботи я раджу вам вивчити тарифи на ті чи інші послуги. Якщо ви бачите замовлення, в якому за просте завдання пропонують сплатити суму, що в кілька разів перевищує ринкову – це, швидше за все, обман. Ви можете вислати готове замовлення і не отримати в кінцевому підсумку грошей. Так що раджу вам не спокушатися на нечувані гроші за якнайлегшу роботу.

Для того, щоб підстрахуватися, ви можете пошукати в мережі інформацію про замовника. Наприклад, згадка його електронної пошти, назву компанії. Про шахраїв, як правило, можна знайти як мінімум кілька відгуків. А краще всього шукати роботу на перевірених ресурсах. Так ми плавно і підійшли до обговорення головного питання – де заробити в мережі без вкладень.

Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень

Кращі ресурси для заробітку в інтернеті

Якщо шукати роботу на перевірених ресурсах, то ви не зіткнетеся з шахраями. До того ж, завжди зможете підібрати для себе цікавий, вигідне замовлення. Ось відмінні ресурси:

Weblancer – тут ви можете пройти хвилинну реєстрацію, і почати залишати відгуки на замовлення.

У вас будуть конкуренти, так що постарайтеся розповісти в профілі про себе і про свій досвід роботи як можна більше. Можете прикріпити портфоліо. Перевагою цієї біржі є те, що і замовник, і виконавець після завершення роботи повинні залишити відгук один про одного.

Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень

Так ви зможете дізнатися думку інших фрілансерів про замовника, про те, як він своєчасно оплачує роботу, часто виходить на зв’язок. Вам, щоб отримати хороший відгук, потрібно вчасно і якісно виконати свою роботу.

Плюс в тому, що в більшості випадків ви отримуєте гроші відразу після перевірки вашої роботи. Так що немає потреби чекати місяць чергової зарплати – у вас завжди буде прибуток. Пам’ятайте про те, що відгукуватися ви можете тільки на ті замовлення, які вам подобаються. Так робота буде в задоволення! При цьому ви можете вийти в місяць на заробіток, який би заробляли в офісі і навіть більше! Стереотип про те, що робота вдома – це не робота вже давно був повалений відмінними показниками доходу.

Work-zilla – сайт, на якому після простої реєстрації та виконання хвилинного тестового завдання ви зможете отримати доступ до величезної кількості вакансій, як на проектній, так і на постійній основі. І все це віддалено. Як правило, на таких ресурсах оплачується підписка і комісія за виконані завдання, але це цілком нормально – адже ресурс повинен існувати, і його засновники також отримують прибуток.

Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень

У мережі ви можете знайти масу відгуків про ці сайти і переконатися, що вони працюють чесно і легально.

Якщо ви не володієте навичками, які могли б допомогти почати заробляти віддалено, то не варто впадати у відчай. 1day1step – це тренінг-центр. в якому навчання можуть пройти усі бажаючі, та отримати всі необхідні для роботи знання: як теоретичні, так і практичні.

Сподіваюся, що моя стаття була для вас корисною! Розповідайте про неї друзям, діліться в соцмережах і підписуйтесь на оновлення блогу – буде ще маса цікавого!

Короткий опис статті: заробити гроші в інтернеті зараз Як заробити перші гроші в інтернеті без великих вкладень? Про це докладно розповім у статті, а також дам рекомендації по заробітку в інтернеті.

Джерело: Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень

Також ви можете прочитати