Швидко заробити… . Огляд новин

05.07.2016

швидко заробити

By admin on Вересень 27, 2010

Парочка способів швидко заробити в Інтернет.

Я ще пам’ятаю ті часи, коли тільки починав свою діяльність, пов’язану із заробітком у всесвітній павутині. У кожної людини існує цілком зрозуміле бажання заробити швидко, багато і без особливих зусиль.

Пам’ятаю, як дуже хотілося саме швидко заробити, нехай навіть сума буде і зовсім незначна. Побачити перші гроші на гаманці ну дуже хотілося. В результаті в спробах заробити я перепробував купу способів, пробував заробити на поштових (клікових) спонсорів, був учасником кількох сумнівних проектів, поки, зрештою, не зрозумів, що гідно заробити можна лише створивши і розкрутивши свій власний проект або ж організувати продажу товарів в мережі.

І так продажу товарів:

Існують спеціальні компанії, які об’єднали в одному місці партнерські програми декількох магазинів. Перевагою роботи з такими компаніями є те, що ваш заробіток буде підсумовуватися, що безсумнівно є зручним (не треба чекати накопичення певної суми на виплату, як якщо б ви працювали індивідуально з кожним магазином). З усіх пропозицій по співпраці особисто мені найбільше подобається працювати з actionpay.ru. Цю організацію від інших подібних відрізняє ряд переваг:

1. Немає мінімального порогу виплат;

2. Гроші можна знімати щотижня;

3. Просто величезний вибір пропозицій по продажу товарів;

4. Велика кількість теоретичного матеріалу;

5. Дуже дружня підтримка;

6. Сайт мати зовсім не обов’язково.

Практично це звичайний продаж товарів і послуг. Її можна здійснювати серед знайомих, організовувати рекламні компанії і так далі.

Actionpay — огляд CPA мережі та інструкція по роботі

РЕЄСТРАЦІЯ>>>

Заробіток на сайті

У тому випадку якщо у вас є сайт з нульовими показниками ТІЦ, то особисто я не знаю кращого заробітку ніж у системі SAPE.RU Що б там не говорили і не писали, а посилання як працювали, так і будуть працювати. Зароблені гроші можна виводити з системи хоч кожен день. Для того, щоб наростити тіц або ж просунути сайт або певну сторінку на автоматі в системі існує автоматичне просування seowizard. Також є можливість заробітку в системі на розміщення на своєму сайті статей, постових і т. д. Для цього необхідно зареєструватися в Pr.sape.

Далі реєструєте свій сайт в програмах (це принесе вам додатковий заробіток за написання статей, постових, посилань):

Швидко заробити… . Огляд новин

Швидко заробити… . Огляд новин

РЕЄСТРАЦІЯ>>>

Відкрити практично свій власний магазин (і навіть цілий гіпермаркет) на даний час не є якоюсь проблемою.

Зрозуміло, що для цього потрібно вкласти дуже багато праці, та й часу повинно пройти досить. Однак, пам’ятаючи про тих, хто тільки починає заробляти в мережі, наведу кілька способів, які допоможуть заробити в Інтернеті швидко.

Перший спосіб. Швидко можна заробити на продажу своїх власних статей. Тут все досить просто. Пишіть статтю на практично будь-яку тему, а далі йдете на біржу статей, реєструєтеся на ній і намагаєтеся продати ваше дітище. Розмір можливо доходу пара трійка доларів за статтю обсягом у дві тисячі символів. Є труднощі з вибором теми, зайдіть на біржу до написання статті. Подивіться, які статті пишуть інші продавці і пишіть на ту ж тему, що і вони.

Можна, наприклад, трохи схитрувати, взяти будь-яку статтю в Інтернеті на потрібну тему прогнати її через спеціальну програму, яка називається синомайзер, а далі редагувати отриманий продукт до читабельного виду. Це називається рерайт, річ не дуже этичная, але прийнятна. Отриману таким чином статтю цілком можна продати на біржі текстів. Зрозуміло, це далеко не всі хитрощі, які можна зустріти сьогодні на біржі текстів, ви без праці до них з часом дійдете, якщо вирішите постійно працювати в цьому напрямку.

найпопулярніші біржа статей сьогодні в рунеті це Etxt.ru Є ще й такий чудовий сервіс, як Адвего, на ньому теж є біржа текстів, але цей сервіс я б поставив кілька осібно, оскільки можливості по заробітку тут ширші. Про це й поговоримо далі.

Другий спосіб. Швидко і досить просто можна заробити (http://mymoneyclub.ua/kak-zarabotat-v-interneteinternet-biznes/ ) на сервісі адвего. Крім уже згаданої можливості продати свою статтю, на адвего є ще й чудовий сервіс завдань.

Швидко заробити… . Огляд новин

В Інтернеті повно нудною і рутинної роботи, яку більшість старожилів мережі готові з радістю перекласти на чиїсь плечі. Завдань тут безліч, на будь-який смак. Починаючи з постингу на форумах і закінчуючи, наприклад, складанням коротких описів для онлайн ігор або вузькопрофільних коментарів у блозі з тематикою астрофізика. Зрозуміло, що в астрофізиці ви навряд чи розбираєтеся, але повірте, завдання на адвего розраховані практично на будь-якого виконавця, тобто будь-хто може для себе підібрати завдання, яке без праці може виконати.

У адвего, до речі, є ще і партнерська програма, тобто можна отримувати невеликий відсоток за нових учасників. Таким шляхом можна як заробити з інтернетом.

Ось я навів кілька обіцяних способів, що дозволяють швидко заробити в Інтернеті. Зрозуміло, це далеко не всі способи, за допомогою яких в Інтернеті можна заробити швидко. Щоб розповісти про всіх, напевно, доведеться написати статтю в десяток сторінок якщо не більше і обов’язково що-небудь упустити, хоча б по причині того, що в мережі завжди з’являється щось нове, про що ти ще не знаєш.

Деякі заробляють на продажі своїх або чужих товарів — це називається арбітраж.

Короткий опис статті: швидко заробити швидко заробити,як швидко заробити швидкі гроші заробити,як заробити гроші швидко,як швидко заробити грошей,як заробити в інтернеті швидко, швидко заробити,як швидко заробити швидкі гроші заробити,як заробити гроші швидко,як швидко заробити грошей,як заробити в інтернеті швидко,швидко заробити грошей в інтернеті

Джерело: швидко заробити… | Огляд новин

Також ви можете прочитати