Сильна молитва на успіх в роботі

19.02.2017

Сильна молитва на успіх в роботі

Більшості людей знайоме відчуття, коли здається, що в житті почалася чорна смуга, удача зрадницьки відвернулася, а всі обставини працюють проти бажаної мети. Це особливо неприємно, коли мова йде про матеріальну основу життя. Адже, як відомо, сумувати краще з повним гаманцем. Щоб виправити ситуацію, потрібно взяти себе в руки, налаштуватися на позитив і почати діяти. Разом з тим можна звернутися за підтримкою понад. Щира, з вірою виголошена молитва на успіх в роботі обов’язково допоможе. Спеціально для цього нижче буде приведено кілька хороших прикладів.

Сильна молитва на успіх в роботі

Молитва на успіх у справах і роботі

Ця молитва може вимовлятися в будь-якій важкій ситуації, пов’язаної з роботою. Наприклад, для успіху у пошуку підходящої вакансії. Або за бажання просунутися по кар’єрних сходах. Звернена вона до святому мученику Трифону. Тому було б непогано, якщо б у вас була його ікона. Втім, це необов’язково. Головне в молитві — щирість і віра, а супутня атрибутика відіграє роль у психологічному настрої на процес.

«О, святий мученик Христа Трифон! Швидкий помічник християн, я до тебе взиваю і молюся, дивлячись на твій святий образ. Почуй мене, як ти завжди чуєш вірних, що шанують пам’ять про тебе і твоєї священної смерть. Адже сам ти, вмираючи, говорив, що той, хто перебуваючи у печалі і скруті, покличе тебе у своїх молитвах, той буде звільнений від усіх неприємностей, нещасть і неблагополучних обставин. Ти римського кесаря від демона звільнив і зцілив від хвороби, вислухай же мене і допоможи мені, зберігаючи завжди і у всьому. Стань мені помічником. Будь мені захистом від лукавих демонів і до Царя Небесного дороговказною зіркою. Молися за мене Богу, та помилує він мене твоїми молитвами і подасть мені радість і благословення в роботі. Хай буде він біля мене і благословить задумане мною і добробут моє примножить, щоб я трудився на славу його святого імені! Амінь!»

Сильна молитва на успіх в роботі

Молитва перед тим, як піти на роботу

Перед початком трудового дня непогано попросити благословення і допомоги згори. Для цього нижче наведена молитва на удачу та успіх у роботі. Читання її щоранку буде допомагати вам у виконанні ваших обов’язків і запобіжить неприємні події. Додатково можна вимовляти перед діловою зустріччю і, взагалі, перед особливо важливими і відповідальними подіями.

«Господь Ісус Христос, безпочаткового Отця єдинородний син! Ти сам сказав, коли перебував серед людей на землі, що «без мене не можете робити нічого». Так, мій Господь, я вірю всім серцем і всією душею в те, що ти сказав і прошу у тебе благословення на моє діло. Даруй мені його без перешкод почати й успішно завершити во славу твою. Амінь!»

Молитва після роботи

Коли робочий день закінчується, обов’язково потрібно дякувати Бога. Цим ви выказываете свою вдячність і забезпечуєте нові благословення в майбутньому. Пам’ятайте, що сильна молитва на успіх в роботі стає сильною не від того, які слова ви вимовляєте, а від того, з яким серцем ви приступаєте до вищих сил. Якщо ви ставитеся до неба споживацьки, то і до вас буде таке ж ставлення з боку колег і ваших клієнтів. Якщо ж ви проявляєте щиру подяку, то і до вас згодом будуть ставитися також. Наступні слова допоможуть вам висловити свою вдячність Небес:

«Виконав благословенням мій день і моя праця, Ісус Христос, Господь мій, дякую тобі від усього серця мого і приношу тобі в жертву свою хвалу. Душа моя славить тебе, Боже, мій Боже, на віки віків. Амінь!»

Сильна молитва на успіх в роботі

Молитва на вдалу кар’єру

Дана молитва на успіх принесе вам набагато більше, ніж ви думаєте отримати. Секрет у тому, що вона має на увазі під собою не просто благополуччя на роботі, але також і гармонійне співвідношення професійної діяльності та інших сфер життя. Це також молитва на успіх, удачу в роботі і з начальством. Адже комфортна атмосфера на робочому місці залежить не тільки від доброї роботи, але і від взаємин з керівництвом, як ділових, так і суто людських.

«Як Віфлеємська зірка, дивна іскра твого заступництва, о Господи, нехай просвітить шлях мій і благою звісткою твоєї так оповістив душа моя! Я, син (дочка) твій, закликаю тебе, Боже — доторкнися своєю долонею моєї долі і направ мої ноги по дорозі благополуччя та удачі. Ниспошли на мене благословення з небес, Боже, і виконай моє життя новим змістом і ясним світлом, щоб знайти силу справжньої життя, успіх в сьогоднішніх справах і майбутніх трудах і не відати перешкод під твоєю благословляє рукою. Амінь!»

Сильна молитва на успіх в роботі

Молитва на удачу в роботі

Іноді буває так, що все начебто добре, але бракує буквально трохи везіння. Виправити ситуацію допоможе молитва на успіх в роботі, яка пропонується нижче:

«Господи Боже, отче небесний! Тобі відомо, якими шляхами мені слідувати, щоб принести добрі плоди своїх праць. Смиренно прошу тебе, з твоєї благості, в ім’я Ісуса Христа, направ стопи мої на путях твоїх. Дай мені можливість швидко вчитися і прагнути вперед. Дай мені бажати того, чого ти бажаєш, і залишити те, що тобі до вподоби. Вознагради мене мудрістю, ясністю розуму і розумінням твоїй волі, щоб мені рухатися назустріч тобі. Приведи мене до зустрічі з потрібними людьми, дай мені потрібні знання, допоможи мені завжди опинятися в потрібному місці в потрібний час. Не дозволь мені ні в чому відступити від твоєї волі, і понад усе прошу тебе, зрости через мої труди добрий плід для користі людей і слави твоєї. Амінь!»

Сильна молитва на успіх в роботі

Молитва на успіх у справах і роботі святому Георгію Побідоносцю

Наступна молитва, як і перша в нашому огляді, присвячена не Господу, а одному з святих. Великомученик Георгій — ось до кого звернений текст цієї молитви. Георгію Побідоносцю на успіх в роботі також можна молитися, особливо якщо ваша професія пов’язана з державною службою, так як цей угодник Божий вважається покровителем Росії.

Висновок

Звичайно, найкраща молитва на успіх в роботі — це «Отче наш», яку дав людям сам Ісус Христос. Її також слід читати щодня, причому і вранці і ввечері. В принципі, у християнській традиції вважається, що це сама основна і щира молитва, яка включає всі наші потреби, прохання, а також містить подяку і прославлення Бога. Всі інші молитви вважаються свого роду коментарями і доповненнями до неї, що розкривають її зміст. Тому, якщо у вас бракує часу, ви можете легко обмежитися тільки цієї євангельської молитвою.

Короткий опис статті: молитва на успіх Більшості людей знайоме відчуття, коли здається, що в житті почалася чорна смуга, удача зрадницьки відвернулася, а всі обставини працюють проти бажаної мети. Щоб виправити ситуацію, можна звернутися за підтримкою понад. Щира, з вірою виголошена молитва на успіх в роботі обов’язково допоможе. Спеціально для цього нижче буде приведено кілька хороших прикладів. молитва на успіх в роботі молитва на успіх у справах і роботі молитва на удачу та успіх у роботі

Джерело: Сильна молитва на успіх в роботі

Також ви можете прочитати