Сильні і перевірені змови на багатство і успіх . Таємниці Магії

19.02.2017

Сильні і перевірені змови на багатство і успіх . Таємниці Магії
останні повідомлення
Сильні і перевірені змови на багатство і успіх . Таємниці Магії
Сильні і перевірені змови на багатство і удачу

Сильні і перевірені змови на багатство і успіх . Таємниці Магії
Опубліковано | Автор: admin

Сильні і перевірені змови на багатство і успіх . Таємниці Магії

Сильні і перевірені змови на багатство і удачу

Сильні і перевірені змови на багатство і удачу Магія залучення багатства і удачі – це дуже потужна і древня магія. Замовляння на удачу і везіння і багатство читали наші предки багато століть тому, і життя їх ставала повною чашею і успіх супроводжував їм на кожному кроці. Сьогодні ви побачите самі перевірені змови на багатство і удачу і вирішіть, який з них вибрати для того, щоб забезпечити собі безбідне існування на все життя. Але спочатку давайте пригадаємо правила поводження із заощадженнями, традиції, яким потрібно слідувати в домашніх умовах, в іншому випадку «дзвінка монета» просто піде від вас так само швидко, як і потрапила вам в руки.

Зробити багатство і удачу своїми незмінними супутниками легкоПрежде все, купите хороший гаманець. Якщо ваші кошти зберігаються де попало – в кишенях верхнього одягу, сумки та інше, то ніякого зиску від ваших заклинань не вийде. Зберігайте всі готівкові кошти строго в гаманці. Підберіть гаманець такого розміру, щоб не довелося згинати купюри. Обов’язково потрібен кишеня для монет. І взагалі гаманець переважно повинен бути червоного, коричневого, чорного або металевого (золотистого, сріблястого і т. д.) кольору. За матеріалом краще всього вибирати шкіряні гаманці, ну або з оксамиту або замші. Синтетику відразу відсувайте в сторону – вона dc, вашу успішність зведе нанівець.

Які бувають змови на фінанси і багатство

ви Купили новий гаманець, ось тепер можна провести сильний змова на багатство, але спочатку покладіть в обновку кілька великих банкнот, бажано різного номіналу і жменю монет. Ось тепер ви готові до вимовлення змови — молитви. Наговаривайте на відкритий гаманець, ніби звертаючись до нього і зберігається в ньому багатства:

Дуже великою силою володіють молитви і замовляння, приурочені до певної святкової дати, так, наприклад, замовляння на гроші і багатство, вимовлені ввечері напередодні Різдва після появи першої зірки, дуже сильні і дарують того, хто їх вимовив дуже сильний захист, успіх і багатство. У зазначений вище час погасіть світло у всіх кімнатах будинку або квартири, поставте на кожному віконці по свічці і запаліть їх. Потім прочитайте змову (можна не вчити напам’ять):

Прочитавши змова, підпаліть папірець з змовою від свічки і киньте на блюдце так. Щоб вона вся згоріла. У попелі цього папірця «викупайте» три срібні монетки і носіть з собою весь рік, дивіться, тільки не втратьте або випадково не віддайте в магазині.

Якщо ви не впевнені в своїх силах і не є господарем своєї долі і боїтеся того, що може вам готувати завтрашній день, то ця змова – саме для вас.

Навчитеся правильно поводитися з вашими купюрами і монетами: адже недарма наші предки говорили: «Що посієш, те й пожнеш». Тому і засоби потрібно іноді сіяти – давайте мелось убогим милостиню, думайте про те, що віддані вами монетки повернутися великими купюрами в недалекому майбутньому. Налаштовуйте себе на позитивний лад і тоді справді удача і багатство будуть вас супроводжувати. Не забувайте і про ще одній приказці: «під лежачий камінь вода не тече». Не думайте, що одного магічного втручання у вашу долю буде достатньо, для того, щоб на вас, як з рогу достатку почали сипатися доходи і везіння завжди і у всьому. Ви самі повинні своєю працею та наполегливістю заслужити все це, а магія просто допоможе вам на вашому шляху.

>

Не майте звички скаржитися, що у вас немає грошей, або не хваліться, що їх у вас кури не клюють. Цим ви відлякує удачу і викликаєте заздрість і пристріт.

Взяли гроші в борг – поверніть обов’язково, інакше ні успіху, ні багатства не буде

Не здумайте продувати гроші в азартних іграх, удачу програєте

Не думайте тільки про багатство, навчитеся любити «дзвінку монету» і вона відповість вам взаємністю.

Магічна сила талісманів

Замовляння на гроші і багатство можна починати так само і на спеціальні талісмани, що містять знаки, які здавна вважаються приносять багатство і успіх. Носячи їх при собі чи на собі ви будете залучати, або просто притягувати до себе везіння, успіх у справах, що буде дуже благотворно позначатися на ваших фінансах. Але не варто відмовлятися від талісманів після того, як ваш будинок стане повною чашею, а життя перетвориться на низку прекрасних можливостей: вам все так само потрібна їх допомога. Нехай талісмани будуть завжди з вами, не втрачайте, не віддавайте, не продавайте і не даруєте їх ні в якому разі і тоді удача ніколи не покине вас! Талісман буде допомагати вам в різних делан, наприклад в пошуку роботи (для посилення ефекту можна застосувати змова на роботу).

Нижче наведені додаткові змови на справжнє багатство і гроші. Перед світлим святом Великодня о сьомій вечора на захід читайте наступний змову-молитву. Назавтра вирушайте на цвинтар і зашейте там заговоренную монетку в одяг, який завжди доведеться носити на собі.

Або

Вирушайте в церкву 13 –го числа, місяць можна вибрати будь-який. Купіть там 13 свічок, здача від покупки свічок повинна бути у вигляді монеток, постарайтеся так вигадати, це дуже важливо. Тепер ідіть додому, і навідліг киньте монети на підлогу, як тільки відкриєте двері своєї квартири/будинку. До ранку не збирайте монети і гостей не приймайте, будинки весь цей час повинні перебувати тільки домочадці. Вранці наступного дня зберіть дрібниця в новий носовичок і покладіть згорточок під ліжко. Якщо все правильно зробите, не будете знати нестачі в коштах.

Хочете відігнати від себе нещастя і забезпечити успіх в справах?

Візьміть новенький віник, выметите їм всю квартиру/будинок зі словами: «З цим віником піде все моє нещастя і невдача». Після ритуалу викиньте віник на перехрестя. Заговорити удачу можна так: Гарненько зосередьтеся на вашому бажанні, тримаючи в руці носову хустинку, і скажіть три рази:

Хустинку потім зав’язують вузликом і носять на собі поки удача в потрібній справі не з’явиться. Як здійсниться бажання, хусточка спалюють не розв’язуючи ні в якому разі.

Щоб будинок був повна чаша: Будь злий змова проти цього місця або проти того, хто знімає цей дім, нехай зійде і повернеться до того, хто його насилає, тепер я звертаюся до закону трьох стихій, така моя воля, значить так тому і бути! (говорити, виходячи з кімнати в кімнату)

Народні прикмети на багатство і удачу:

По неділях заведіть правило роздавати весь дріб’язок з гаманця убогим, вона вам повернеться великими купюрами незабаром

Коли тобі довго віддають, бери правою рукою, а лівою в кишені дулю тримай

Треба віддати борг – віддавай ввечері, щоб не віддати везіння і багатство

Вранці нічого з дому не віддавай, навіть родичам, тим більше якщо солі попросять – віддаси все багатство і удачу

Не давай нічого в борг по понеділках, інакше все віддаси

Їж побільше чорниці, щоб водилися гроші (на справді є така народна прикмета і вона діє! Крім того, покращує зір чорниця і загальний стан здоров’я)

Намагайтеся не розмінювати банкноти, витрачайте їх які є

Після заходу сонце будинку не прибирайся, навіть пилососом

Проводила гостей – вытряхни скатертину на вулицю – до багатства

На столі не дозволяй нікому сидіти, це до бідності

В домі свистіти ніхто не повинен – до бідності

Паперові купюри не давай жебраком – сама обнищаешь

Віддаєш комусь кошеня чи цуценя – бери за них відкуп, нехай навіть пару монеток

В гаманці гроші ложі до себе обличчям, прикмета дуже хороша

Добре мати вдома кота. Особливо якщо у нього білі лапки. На новолуння, дивлячись на місяць, гладьте кота, чешіть його вуса зі словами: «Котешок-баюшок, дай нам грошиків, мабуть нам большеньких».

Короткий опис статті: сильні молитви на гроші Сильні і перевірені змови на багатство і удачу Сильні і перевірені змови на багатство і удачуМагия залучення багатства і удачі – це дуже потужна змови молитви на багатство,Замовляння на багатство,замовляння на багатство і удачу,сильний змова на багатство

Джерело: Сильні і перевірені змови на багатство і удачу | Таємниці Магії

Також ви можете прочитати