Скільки заробляють на партнерці Алиэкспресс

19.02.2017

Скільки заробляють на партнерці Алиэкспресс

Скільки заробляють на партнерці Алиэкспресс

У цій статті ми б хотіли розповісти, скільки заробляють на партнерці Алиэкспресс і що для цього потрібно зробити вам. Все, як і завжди, залежить тільки від вас – скільки зусиль і енергії ви готові витратити, щоб перетворити свій сайт в партнерський веб-магазин Алиэкспресс і зробити його популярним в мережі.

Як заробляти на партнерках

Існують два варіанти заробітку на партнерських програмах: без сайту й із сайтом. Якщо на даному етапі ви не можете дозволити собі сайт, спробуйте заробити на партнерках, створивши кілька популярних груп у соціальних мережах. Власникам пабликов і груп в соціальних мережах і форумах слід регулярно розміщувати партнерські посилання на відповідний за тематикою розділ магазину або на товари, а також писати цікаві огляди. Спам тут погано конвертується, і в кінцевому підсумку являє собою порожню витрату часу, який можна було витратити з розумом.

Для власників сайтів WordPress існують готові рішення, наприклад, Алиплагин. який дозволяє створювати гігантські партнерські веб-магазини Алиэкспресс на платформі WordPress. Алиплагин автоматично вивантажує тисячі нових товарів Алиэкспресс на ваш сайт. Ви можете відфільтрувати товари на комісії, ціною і популярності. Дизайн шаблону магазину можна легко адаптувати під свій сайт. Налаштування магазину займає всього кілька годин.

Будьте готові до того, що вам доведеться виконати величезну розумову роботу, щоб правильно вибрати нішу магазину, створити пристойний блог з оригінальним контентом, розробити маркетингову стратегію просування сайту. Тому читайте. експериментуйте, міркуйте, аналізуйте, інвестуйте гроші і час, розчаровуйтесь і перемагайте, але головне – працюйте і не зупиняйтеся. Працювати в інтернеті – нормальне явище. Дорога до стабільного заробітку найчастіше заплутана і складна. Інтернет — це не тільки «Вконтакте», інтернет-іграшки, сайти знайомств, але та робота, яка відкриває великі можливості.

Що таке Алиэкспресс

У вас напевно є пара знайомих, які прикупили собі що-небудь на Aliexpress.com і познайомили вас з цим сайтом. Люди охоче купують речі і техніку в Китаї із-за низької вартості і великих знижок під час розпродажів. Цим і пояснюється популярність Алиэкспресс в Росії і високий дохід з партнерки Алиэкспресс. На цьому сайті можна купити все що завгодно. Є два варіанти доставки: безкоштовний і платний. В залежності від місця проживання доставка в середньому займає 20-60 днів. Цей сайт дуже популярний в Росії, по рейтингу Alexa він на 12 місці, а це знак довіри і репутації для сайту і відповідно для партнерки Aliexpress.

Aliexpress Affiliate — це партнерська програма Aliexpress.com. Працювати з Aliexpress можна через офицальную програму Aliexpress або через посередників у вигляді партнерських мереж Admitad і ePN. Однак офіційна програма набагато надійніше, і прибутковіше, ніж другий варіант через посередників. Розмір комісій, що сплачуються офіційною програмою набагато вище, ніж виплати посередниками. Крім того, офіційна версія робить можливим використання додаткових інструментів, таких як Алиплагин. Посередницькі мережі не дають можливість самостійно створювати веб-магазини та керувати ними, звідси випливає, що в даному випадку ваша свобода як партнера обмежена. У цьому світлі Алиплагин про ткрывает набагато більше можливостей для управління своїм магазином.

Як заробити на Алиэкспресс ?

Почати заробляти в партнерці Алиэкспресс легко. Першим ділом ви реєструєтеся в партнерській програмі. Після цього вам треба зайти в свій кабінет і додати майданчик: сайт, група Вконтакте, паблік. Коли майданчик буде перевірений модераторами на відповідність умовам партнерки, ви отримаєте індивідуальний код, який вам потрібен для установки Алиплагина. Після установки, ви вибираєте продукти для вивантаження на сайт і без особливих зусиль створюєте великий магазин Алиэкспресс.

Скільки можна заробити?

Заробіток на Алиэкспресс залежить від категорії товару і виробника. Комісія може складати 50%, але в середньому виходить 4-5%, так як не всі торговці такі щедрі. Середній замовлення становить $140. На перший погляд комісія може бути і не дуже висока, але все ж дозволяє отримати хороший заробіток для партнерів, так як каталог товарів на AliExpres величезний: новинки в комп’ютерній техніці, девайси, мобільні телефони, планшети, одяг, взуття, побутова та офісна техніка, спортивні товари, канцелярські товари, подарунки і т.д.

Крім того, багато купують товари партіями (оптом), для подальшого перепродажу в роздріб. Ваше завдання – знайти такі товари, які будуть добре продаватися на вашому сайті. Це зробити нескладно. Вам треба вивантажити як можна більше товарів відповідної тематики і зробити докладні огляди товарів. Можна переводити огляди товарів з Китаю з англомовних сайтів, так як тут розміщені фотографії товарів, або можна купити товари для себе і написати чесні і докладні статті про ці товари, додавши оригінальні фотографії. Можна зробити ролик в youtube і додати посилання на нього в блозі.

Враховуються покупки, які були зроблені користувачами протягом місяця після кліка по партнерському посиланню (партнерська Cookie ставиться на 30 днів). Якщо порівнювати Алиэкспресс з Amazon, то там котируються покупки, зроблені тільки протягом одного дня після переходу, тобто в цьому плані Алиэкспресс вигідніше. Чим більше час життя куки, тим більше ймовірність, що покупець повернеться і придбає той чи інший товар на Алиэкспресс. Гроші можна отримати, коли ваш непідтверджений дохід буде переведений в категорію підтвердженого. Це означає, що продавець отримав гроші за покупку, а покупець отримав свою посилку. Доставка становить 1-2 місяці, але планується, що завдяки будівництву нового логістичного центру на кордоні з Китаєм, посилки будуть доходити швидше, а значить і період очікування скоротиться. Це вигідно як для учасника партнерки Алиэкспресс, так і для самого покупця.

Приклад того, скільки можна заробити на партнерці Алиэкспресс

Щоб не бути голослівними, ми зв’язалися з нашим іноземним клієнтом, який вже кілька місяців користується Алиплагином і отримує непоганий заробіток від партнерки Алиэкспресс. Його звуть Пол (Ви можете прочитати оригінал інтерв’ю тут ). Ми запитали Статі: «Скільки заробляють на партнерці Алиэкспресс?» Він нам розповів нам свою історію успіху:

«Коли я вперше почув про Алиэкспресс інтернет-магазині і про гігантських обсягах продажів, я зрозумів, що з’явився новий сильний гравець. Я почав пошук партнерських програм Алиэкспресс на вже відомих CPA посередницьких мережах, і знайшов пропозицію на сайті Neverblue і CJ, але я сильно засмутився, коли побачив, які мізерні відсотки вони пропонують — 1%. Я не міг повірити, що хтось погодиться на такі умови. Це не коштує тих зусиль, які вебмастери повинні докласти, щоб зробити сайт популярним. Я вирішив не зв’язуватися з ними. Пізніше, коли була запущена офіційна партнерка Алиэкспресс і новий WordPress плагін AliPlugin, у мене вже не було ніяких сумнівів з приводу партнерки, і я зважився, нарешті, почати партнерський бізнес з Алиэкспресс. З одного боку, я отримав надійного партнера в особі Офіційної програми Алиэкспресс, яким я можу довіряти, і який платить високі комісії (до 50%). З іншого боку, я отримав прекрасне готове рішення для створення партнерських сайтів Алиэкспресс у вигляді Алиплагина. Всі розуміють, що якщо один сайт приносить дохід, чому б не створити ще кілька. Алиплагин дозволяє створювати багато різних сайтів і ефективно управляти ними. У мене два основних джерела доходу: заробіток на Алиэкспресс і продаж партнерських сайтів Алиэкспресс.

Ось статистика мого доходу з листопада по березень 2014 2015:

Листопад 2014: $0

Грудень 2014: $153

Як вже було сказано вище, я займаюся продажем готових партнерських сайтів, які створені на WordPress за допомогою Алиплагина. У березні 2015 я продав 27 сайтів за 2478 долара.»

Короткий опис статті: скільки можна заробити на групі вк Конкретний приклад, скільки можна заробити на партнерці Алиэкспресс, від успішного вебмастера. Що потрібно робити, щоб ви заробляли на партнерці більше Скільки заробляють на партнерці Алиэкспресс, Aliexpress, Aliplugin, краща партнерка,

Джерело: Скільки заробляють на партнерці Алиэкспресс

Також ви можете прочитати