Скільки заробляють популярні бізнес-паблики Вконтакте?

19.02.2017

Скільки заробляють популярні бізнес-паблики Вконтакте?

Скільки заробляють популярні бізнес-паблики Вконтакте?
MaximF | Інтернет | Скільки заробляють популярні бізнес-паблики Вконтакте?
20 942 | 22/05/2013

Скільки заробляють популярні бізнес-паблики Вконтакте?
Дякую Павлу Дурову за те, що дав можливість сотням людей годуватися, отримуючи крихти з його панського столу. Я маю на увазі таке новий напрямок в онлайн-бізнесі, як заробіток на публічних сторінках і групах соціальної мережі Вконтакте.

Бізнес-модель дуже проста.

1. Створюємо групу;

2. Розкручуємо її до більш-менш притомних показників;

3. Шукаємо рекламодавців і продаємо рекламу;

4. PROFIT.

Погодьтеся, це вам не виробництвом верстатів перевертати і навіть не торгувати сигаретами в переходах. Все чисто, затишно і навіть можна накритися ковдрою під час роботи, якщо на вулиці йде дощ.

Ми вирішили дізнатися, а скільки взагалі можна заробити на пабликах? Вистачить цього на те, щоб прогодувати родину, дати в борг сусідові і 5% відправити у благодійний фонд?

Спочатку ми хотіли просто розпитати власників популярних груп про бізнес, задаючи їм прості питання. В цих питаннях немає нічого кримінального, а тим більше приватного. При бажанні, можна знайти у відкритих джерелах, але це довго. Виявилося, що більшість власників «онлайн-бізнесу на бізнес пабликах» воліють не світити свої цифри, номери телефонів і колір очей. Що ж, будемо задовольнятися тим, що вдалося дізнатися.

Переважна більшість публічних сторінок знаходяться на біржі sociate.ru. де вони шукають собі рекламодавців. Бізнес тематика одна з найпопулярніших, зараз на біржі аж 628 речень, з яких можна вибрати собі будь-яку вподобану майданчик. Ціни, як водиться, формуються з числа передплатників і в залежності від охоплення аудиторії.

На першому місці стоїть Бізнес-цитатник. який має понад мільйон передплатників. Вартість розміщення поста 6325 рублів. Ми взяли останній тиждень і прикинули середнє число рекламних постів в день. Вийшло небагато, всього за 2 поста. Враховуючи підводні камені, про які ми не знаємо, будемо вважати, що в день виходить 10 000 рублів. Місяць дає 300 000 рублів на одних тільки рекламних постах в групі.

Ну гаразд, це наймодніший і найбільш розкручений паблік про бізнес для «тру» бізнесменів, які ставлять лайки і репостят заїжджені цитати.

Що ж інші? Деякі власники майданчиків відповіли на наші прості питання.

1. Який вік Вашого пабліка?

Сила мислення (не бізнес, але він висить у бізнес тематики) — Паблику трохи більше 5 місяців

[Коротко про головне] — 11 тисяч осіб

[Джерело успіху] — 8 тисяч

[Just Business] — від 5000 до 15000

Де взяти гроші для початку власного бізнесу? Саме з цією проблемою стикається 95% підприємців-початківців! У статті «Де взяти гроші на бізнес» ми розкрили найактуальніші способи отримання стартового капіталу для підприємця. Так само рекомендуємо уважно вивчити результати нашого експерименту в біржовому заробіток: «подивитись результати експерименту»

[Business Club] — Близько 3 000

3. Вартість рекламного посту?

[Сила мислення] — 350 рублів за стандартний пост 1+23 години

[Коротко про головне] — Вартість:1 година на першому і 24 в стрічці(500 р),годину на першому і видалення(250 р), Репост+50 р,Зовнішня посилання +100 р, Розміщення в посиланнях:Тиждень:400 р, Місяць:1200 р, Оптовикам Знижки.

[Джерело успіху] — 500 р

[Just Business] — 690 р

[Business Club] — 400 р

4. Скільки рекламних постів розміщується в середньому в день?

[Сила мислення] — 3-4 рекламних постів, так само не варто робити акцент тільки на рекламодавцях, так як партнерських програм, безліч під різні тематики

[Коротко про головне] — До 4-х постів

[Джерело успіху] — Невідомо

[Just Business] — Невідомо

[Business Club] — 3-5 постів

Читайте також наше інтерв’ю з творцем самого успішного сайту про комп’ютерній грі GTA. Як заробити? Скільки можна заробити? Як керувати таким великим проектом?

5. Скільки Ви витрачаєте на день на свій паблік?

[Сила мислення] — Кілька годин на день, розклад, автопостинг ??

[Коротко про головне] — Грошей ні скільки часу 2 години

[Джерело успіху] — 1 година на день

[Just Business] — 1-2 години в день

[Business Club] — Не більше пів години

Отже, які ж висновки можна зробити?

Головний висновок — не обов’язково вчитися 5 років в інституті, щоб потім заробляти свою копійку. Хлопці, які сидять днями і ночами в соціальній мережі, можуть легко робити гроші, порівнянні з зарплатою вчителя чи лікаря де-небудь в середній смузі Росії. Промовчимо про топових групах, які можуть і по 500 000 рублів приносити своїм творцям. А у багатьох хлопців таких груп далеко не по одній. От і рахуйте самі.

При трудовитрати 2-3 години в день на своїй групі можна мати від 300 до 1500 рублів в день. За умови, звичайно, що кількість передплатників у ній більше 200 тисяч. Як набрати таку кількість користувачів тема іншої розмови, але факт залишається фактом.

Бізнес-модель заробітку на соціальних сторінках працює.

Але от чи довго це триватиме?

Ще більше інформації про те, як заробляти в Інтернеті та якого роду бізнеси в ньому популярні ви можете знайти у нашій рубриці про бізнес ідеї в мережі .

Короткий опис статті: скільки можна заробити на групі вк

Джерело: Скільки заробляють популярні бізнес-паблики Вконтакте?

Також ви можете прочитати