Служба новин. Новини науки. У НАСА вибрали наукові прилади для пошуку життя

20.02.2017

НАСА вибрали наукові прилади для пошуку життя на Європі

Автор тексту: Крізько Серафим Максимович

Зазначимо, що сюди не входить запуск за допомогою ракети-носія.

На що відбулася напередодні у Вашингтоні прес-конференції, науковий глава запланованого проекту, вартість якого оцінюється приблизно в 2 мільярди доларів, повідомив, що запущений апарат буде обладнаний відразу дев’ятьма приладами, які створять співробітники лабораторій NASA і університетів США.

Інші інструменти будуть виконувати схожі завдання, а ще вивчать околиці Європи і властивості її кам’янистих частин і поверхні. Ця місія отримала тимчасову назву «Європа-Кліпер», її мета — знайти сліди життя в підлідному океані Європи.

Європа завжди викликала підвищений інтерес вчених як супутник планети Юпітера, який є одним з найбільших і має незвичайний крижаний панцир. Однак, під ним розташований теплий океан, про що свідчать гейзери, періодично вириваються з товщі льоду і приносять вологу в атмосферу. Це один з інструментів, здатний вказати на наявність життя.

Ultraviolet Spectrograph/Europa (UVS). розробляється під керівництвом Курта Ризерфорда з того ж інституту, співробітники якого знають де за вигідною ціною можна замовити перевезення морських контейнерів автотранспортом, зафіксує водяні викиди на поверхні Європи. Проникає через лід радар дасть ще більш докладне уявлення про крижаній кірці супутника.

Таким чином, місія націлена не на активний пошук ознак життя, а на перевірку здатності супутника підтримувати життя. Цей прилад поєднує в собі мас-спектрометр, що дозволяє працювати з незарядженими частинками і газовий хроматограф. Мешкають там креветки цілком можуть вижити на Європі. Європою завжди цікавилися вчені. Так, якщо на Європі океан дуже солоний, то жити в ньому можуть істоти, що нагадують галофилов.

Saturday, 13-Jun 15

Рекомендовані новини

NASA в 2020 роках планує дізнатися, чи є життя на Європі

13-Jun 15. Велика частина того, що вчені знають про європу. заснована на даних, зібраних місією НАСА «Галілей» в 1990-х роках. Він облетить навколо неї 45 разів, і за цей час його висота над її поверхнею буде між 25 і 2500 кілометрів.

13-Jun 15. У масовому порядку будувалося житло, не те що без якоїсь транспортної інфраструктури, однак навіть і без соціальної. За достовірними відомостями порталу уряду столиці, зараз зарезервовано близько 60% площі технопарку.

Пікет на захист фонду «Династія» пройшов в Академмістечку

13-Jun 15. Крім того, молоді вчені, які теж вийдуть на пікет, висловлюють вдячність фонду за його великий внесок у російську науку. Сіб.фм), говорить про бідність цього закону», — повідомляється на сторінці заходу в соціальній мережі Facebook.

Вчені з Сибіру напророкували в Російській Федерації 1984 рік

13-Jun 15. Як правило акцію прийшли підтримати молоді вчені, яким надавалася фінансова підтримка фондом. Засновник фонду Дмитро Зімін оголосив, що припиняє його фінансування.

Вчені вважають, що за останнє століття люди помітно порозумнішали

13-Jun 15. Особливо сильний вплив вони мають тоді, коли людина перебуває на ранньому етапі розвитку — тобто, коли він дитина. Також вчені вважають, що показник рівня зростає за рахунок того, що люди розвивають певні навички.

13-Jun 15. Перед чищенням потрібно враховувати, що ефект патини, тобто почорніння на рельєфах срібних виробів. тільки надає розкішності. Тоді запрошуємо вас на сайт ювелірного магазину Талісман, співробітники якого виявляють інтерес до загадок про змію .

13-Jun 15. Потім виконується замочування срібних браслетів на деякий час, після чого вони чистяться за допомогою губки або ганчірки. Про це інформує кореспондент Щоголіва Ярослава Геннадіївна, яку віднедавна цікавлять програми для андроїд .

Реакція на стрес впливає на здоров’я в тривалій перспективі

13-Jun 15. Респонденти протягом 8 днів розповідали про свої страхи і тривоги, які заважають їм спокійно засинати. Вчені напередодні прийшли до висновку, що тривалість життя людини залежить від сприйняття стресу.

Реакція на стрес визначає тривалість життя — вчені

13-Jun 15. Американські исследоатели визначили, що тривалість життя залежить від безпосереднього сприйняття їм стресовій ситуації. Розповіла відомий кореспондент Карнаухова Єфросинія Сергіївна, яка все частіше цікавиться монстером хай бо в Йорку .

Тривалість життя людини залежить від його реакції на стрес — Вчені

13-Jun 15. Інформує кореспондент Лосевский Яким Михайлович, якого з недавніх пір цікавить трекер для iphone. Одне з таких правил, це правильна реакція на стресові ситуації, що відбуваються в житті будь-якої людини.

Короткий опис статті: бізнес ідеї з європи США. Зазначимо, що сюди не входить запуск за допомогою ракети-носія. На що відбулася напередодні у Вашингтоні прес-конференції, науковий глава запланованого проекту, вартість… винаходи, технологія, техніка, наука, роботи, андроїди, автомобілі, транспорт, майбутнє, механізми, авіація, літаки, електроніка, штучне, досягнення, нове, неймовірне, відкриття

Джерело: Служба новин :: Новини науки : У НАСА вибрали наукові прилади для пошуку життя на Європі

Також ви можете прочитати