Способи заробітку в мережі Інтернет . Моніторинг сайтів

09.07.2016

Способи заробітку в мережі Інтернет

Щодня величезна кількість користувачів заробляють в мережі Інтернет різного роду способами. Деякі способи вимагають початкових вкладень, а для деяких це не обов’язково. Найбільш прибутковим є заробіток на своєму особистому сайті. Далі розглянемо деякі з способів заробітку в мережі Інтернет, а яким заробляти вирішувати вже Вам.

1. Агрегатори партнерських програм.

Досить поширений спосіб заробітку в мережі Інтернет, який дозволяє отримувати постійний чималий дохід. В даному випадку доведеться працювати з офферами(сайти рекламодавців).

Даний вид заробітку зручний тим, що на одному сайті(посередництва) зібрано велику кількість рекламодавців за різного роду тематиками, що дозволяє монетизувати і отримувати прибуток з якісних унікальних із хорошим щоденним відвідуванням своїх особистих сайтів практично будь-якої тематики. Додати в систему можна кілька сайтів різних тематик, що дозволить охопити більше офферов і істотно збільшити дохід.

Тим у кого немає свого сайту агрегатори партнерських програм надають можливість заробітку шляхом розміщення тизерної, банерній, контекстної реклами через даного роду біржі на інших майданчиках, використовувати різні форуми, соціальні мережі, дошки оголошень, відеохостинги(наприклад YouTube), дорвеї, Email розсилку для реклами офферов.

Для зручності і ще більшого заробітку агрегатори партнерських програм надають різного роду інструменти такі як ротатор банерів, готові вітрини товарів, купонів і знижок.

Список агрегаторів партнерських програм можна подивитися на сторінці — агрегатори партнерських програм

2. Біржі посилань і статей.

Даний спосіб заробітку є досить поширеним і дозволяє отримувати стабільний і не поганий дохід.

Якщо у Вас є власний сайт з унікальними статтями і хоча б 50 сторінками, проиндексированными пошукачами (Yandex,Google), стабільною щоденною відвідуваністю від 100 унікальних користувачів і параметром Тіц від 10 і вище, то можна продавати з нього посилання і місце під статті отримуючи тим самим постійний прибуток. Прибуток в даному випадку буде залежати від кількості сторінок і показників Тиц і PR сайту. Чим більше сторінок сайту тим більше посилань можна буде продати і чим вище показники Тіц і PR, тим дорожче буде коштувати розміщення посилань і статей.

Якщо немає власного сайту можна заробляти написанням якісних статей для інших сайтів. Одним з найважливіших вимог — це її унікальність. Вона повинна бути від 90%(в ідеалі 100%). Унікальність статті можна перевірити різними ресурсами, які можна знайти в мережі Інтернет. Продати унікальні, якісні статті можна в середньому за 30-50р. за 1000 знаків без пробілів.

Список бірж можна подивитися на сторінці — біржі посилань і статей

3. Партнерські програми.

Один з найпоширеніших та прибуткових способів заробітку на просторах інтернету, який може принести пристойний дохід.

Досить багато інтернет ресурсів мають свою партнерську програму і надають можливість будь-якому користувачеві мережі інтернет заробітку на ній шляхом просування їх товарів і послуг, книг і відеокурсів, залучення користувачів в різного роду онлайн ігри і т.д. заробляючи при цьому частина прибутку ресурсу. Розмір заробітку в даному випадку нічим не обмежений. Чим більше клієнтів Ви зможете привести на рекламований ресурс і чим з більшою кількістю партнерських програм будете працювати, то дохід буде більше.

Для залучення нових клієнтів можна використовувати будь-які легальні способи, про які Ви тільки знаєте, наприклад, такі як особистий сайт або блог, тізерна, банерна, контекстна реклама, різні форуми, соціальні мережі, дошки оголошень, відеохостинги, Email розсилки та ін

Список партнерських програм можна подивитися на сторінці — партнерські програми

4. Інтернет-магазини.

Даний вид заробітку може принести досить хороший стабільний щомісячний дохід, при цьому можна отримати прибуток відкривши власний магазин або брати участь в партнерській програмі вже існуючих магазинів, допомагаючи їм продавати їх продукцію.

На даний момент кількість інтернет магазинів в мережі Інтернет величезна кількість і продовжує зростати з кожним днем. Власники деяких таких магазинів готові платити відсоток від продажів своєї продукції, користувачам, які наводять на сайт — магазин покупців.

Р екламировать продукцію інтернет магазину можна практично по всій мережі: особистий сайт або блог, тізерна, банерна, контекстна реклама, різні форуми, соціальні мережі, дошки оголошень, відеохостинги, Email розсилки та ін

Список партнерських програм інтернет магазинів можна подивитися на сторінці — партнерські програми, інтернет магазинів

5. Онлайн гра з виведенням реальних грошей.

На сьогоднішній день відкрилося досить багато онлайн ігор з висновком реальних грошей і з кожним днем їх кількість продовжує зростати, але досить багато таких ігор перестають платити через місяць і закриваються. Зазвичай такі ігри надають можливість почати грати без вкладень або надають великі бонуси( 50% — 200%) за поповнення свого балансу в грі. Тому необхідно бути обережним при виборі таких ігор.

Реально можливо заробити даними способом граючи в онлайн ігри з обов’язковими початковими вкладеннями шляхом покупки необхідного товару(тварини, рослини, заводу, фабрики), а потім заробітку реальних грошей шляхом продажу виробленої продукції системі(зазвичай через ринок). Бажано вибирати ігри, які успішно працюють у мережі більш 3-х місяців і мають гарний резерв для виплат. При цьому сума заробітку буде залежати безпосередньо від кількості вкладених коштів.

Заробіток на онлайн іграх на гроші — це гра в азартні ігри на сайті з іншими живими користувачами, як і Ви, роблячи певні ставки і отримуючи виграш, перемагаючи суперника. Єдине, необхідно добре розбиратися і вміти грати в ці ігри і удача. Так само деякі використовують спеціальні програми для гри, які без проблем можна знайти в мережі Інтернет.

Список найбільш поширених і платять ігор можна подивитися на сторінці — онлайн гра з виведенням реальних грошей

6. Браузерні і клієнтські онлайн ігри.

Цей спосіб заробітку є всім доступним і приємним, але вимагає дуже багато часу і знань онлайн ігор. Доступний він так як в онлайн іграх зареєструватися може будь-який користувач мережі Інтернет, а приємний, тому що граючи в улюблені онлайн-ігри і отримуючи задоволення, можна й заробити. Суть способу полягає в фарм ігрової валюти, шмоток(речей), предметів, прокачування персоонажей і їх подальшого продажу на інших сайтах, які прийнято називати біржами ігрової валюти. Таких сайтів в мережі не мало і знайти їх не складе труднощів. Єдине, щоб Вас не обдурили бажано здійснювати угоди через гаранта і шукати біржі, які працюють не перший рік і мають багато позитивних відгуків. Ознайомитися з деякими онлайн іграми можна на сторінках: браузерні онлайн ігри . клієнтські онлайн ігри .

7. Заробіток на рекламі.

У мережі інтернет існує досить багато ресурсів, завдяки яким, можливо монетизувати свої сайти і отримувати непоганий прибуток шляхом розміщення на них тизерної, банерної та контекстної реклами.

Для даного виду заробітку необхідно буде створити свій сайт, наповнити його унікальними статтями і домогтися від відвідуваності 100 унікальних користувачів на добу, тоді цей спосіб дозволить приносити постійний непоганий дохід.

Багато біржі реклами для додавання сайту в свій каталог і подальшого заробітку на ньому вимагають щоб сайт був проіндексований пошуковими системами, відвідуваність повинна бути 100 — 1000 унікальних користувачів на добу, частка пошукового російськомовного трафіку повинна бути від 50%, на сайті повинен бути встановлений лічильник статистики.

8. Соціальні мережі.

Щодня величезна кількість користувачів проводять не мало часу в різних соціальних мережах, тому, завдяки спеціальним сервісів, у кожного є можливість заробітку в багатьох відомих мережах.

Список сервісів для заробітку в соціальних мережах можна подивитися на сторінці: соціальні мережі .

9. Заробіток кріптовалюти.

На даний момент існує величезна кількість різних криптовалют. Найбільш поширеними з них є: Bitcoin і Litecoin. Заробити криптовалюту можна відвідуючи крани (сайти, які роздають безкоштовно криптовалюту) або майнингом (заробіток кріптовалюти через програму, використовуючи потужності свого процесора і відеокарти). Майнить криптовалюту можна соло (одному) або в пулі (спеціальні сайти для спільного видобутку кріптовалюти, завдяки чому блоки знаходяться швидше і винагороду за знайдений блок розподіляється між усіма активними учасниками пулу, що дозволяє швидше майнить криптовалюту). Після того як криптовалюта буде отримано одним з двох вищевказаних способів, її можна буде обміняти на біржах криптовалют на іншу або на реальні гроші. Надалі гроші можна буде вивести на платіжні системи або постаратися далі поторгувати на біржі (купуючи криптовалюту дешевше і продавати потім дорожче).

Детальніше про цей вид заробітку можна переглянути на сторінках: заробіток bitcoin. обмін кріптовалюти .

10. Файлообмінники.

Для даного способу заробітку необхідно залити який-небудь файл на сайт файлообмінника і пропонувати всім користувачам мережі завантажити його з отриманим посиланням. Чим більше разів Ваш файл скачають, тим вище буде дохід.

11. Букмекерські контори.

Якщо Ви добре розбираєтеся в якомусь виді спорту, то можна спробувати заробити роблячи ставки на певні події.

12. Біржа Форекс.

Досить багатьом користувачам інтернету знайома дана біржа, на якій необхідно торгувати з будь-якої валютної пари, тим самим отримуючи дохід.

13. Відеохостинги.

Для даного способу заробітку знадобиться створювати своє унікальне відео, яке потім необхідно завантажити на відеохостинг. Відеохостинги платять за показ і кліки по рекламі, яка буде відображатися у Вашому відео.

Короткий опис статті: способи заробітку в мережі ігри, сайті, заробіток, мережі, інтернет, програм, біржі, даному, онлайн, онлайн ігри, партнерських програм, способами, користувачів, реклами, дохід, різного, кількість, магазини, спосіб заробітку, агрегатори партнерських програм, біржі посилань і статей, інтернет магазини, онлайн гра з виведенням реальних грошей, браузерні онлайн ігри, клієнтські онлайн ігри, біржі тизерної реклами, біржі банерної реклами, біржі контекстної реклами, соціальні мережі, файлообмінники, букмекерські контори, біржа форекс, відеохостинги

Джерело: Способи заробітку в мережі Інтернет | Моніторинг сайтів

Також ви можете прочитати