Toloka.Yandex (Яндекс.Толока) огляд, відгуки, як заробити на партнерській програмі toloka.

20.02.2017

Toloka.Yandex

Toloka — партнерська програма від Yandex, запущена в листопаді 2014 року. Вона дозволяє оцінювати релевантність сторінок контент, розміщений на них, отримуючи за це винагороду. Мета створення — розмітити величезний масив даних для поліпшення ранжирування пошукової системи.

Особливості сервісу

Толока дозволяє будь-якому стати асесором, самостійно оцінюючи сайти і впливаючи на їх ранжування в пошуковій видачі. Щоб приступити до роботи, необхідно лише зареєструватися, використовуючи обліковий запис Yandex. Тестових завдань не передбачено, тому приступити до роботи відразу.

Щоб почати заробляти на Toloka, потрібно виконувати завдання за оцінкою сайтів. На виконання завдання виділяється від 5 хвилин до години, залежно від вимог. Для кожного сайту існує три варіанти оцінки — релевантний, помилка відображення або нерелевантні. Коректність поставлених оцінок перевіряється додатково групою з адміністраторів, щоб виключити випадки шахрайства. Якщо користувач ставить безліч неправильних оцінок, він припиняє працювати в Toloka.

Максимальна ціна за одне завдання — 0,05 центів, мінімальна — 0,01 цента. Оцінити стандартний сайт коштує 0,01 цент, інтернет-ресурс з контентом «для дорослих» — 0,03-0,05 цента. Середня сума, яку можна заробити за день — близько 1-2 доларів. Подібний показник пояснюється обмеженою кількістю роботи. В середньому, щоб зробити перший висновок засобів, потрібно виконати не менше 500-1000 завдань.

Мінімальна сума для виведення коштів становить 10 доларів. Кошти виводяться по заявці користувача, а виплати здійснюються на гаманці платіжних систем Яндекс.Гроші і PayPal. Щоб виводити кошти з системи, потрібно заповнити відповідну форму на сайті.

Короткий опис статті: скільки можна заробити на групі вк

Джерело: Toloka.Yandex (Яндекс.Толока) огляд, відгуки, як заробити на партнерській програмі toloka.yandex.com/ru/

Також ви можете прочитати