Топ 10 ідей для бізнесу в Казахстані

20.02.2017

Топ 10 ідей для бізнесу в Казахстані

Топ 10 ідей для бізнесу в Казахстані
Ідеї малого бізнесу в Казахстані з кожним днем удосконалюються і розвиваються. З кожним роком у людей зростає інтерес до відкриття власного малого бізнесу, так як умови для цього поліпшуються. Багато, які пропрацювали на когось довгий час, приходять до висновку, що краще працювати на себе. А молоді люди і зовсім не бажають працювати «на дядю», прагнучи відкрити свою справу. Але для того, щоб мрія стала реальністю, треба знати нові бізнес-ідеї в Казахстані і вміти їх правильно застосовувати для свого малого бізнесу. При цьому не обов’язково використовувати виключно нові і прогресивні ідеї. Це може бути стара і перевірена ідея малого бізнесу, який є затребуваним саме в Казахстані. Крім цього, з ідеєю спершу краще звернутися до юриста, щоб отримати консультацію щодо правильного ведення подібного бізнесу з урахуванням чинного в республіці законодавства.

Надання комп’ютерних послуг

Здавалося б, що може бути банальнішим. Але, як показує практика, цей вид малого бізнесу завжди залишається затребуваним. У зв’язку з цим можна виділити декілька напрямів у сфері комп’ютерних послуг. Це може бути класичний ремонт та обслуговування комп’ютерної техніки. Спершу можна просто виїжджати додому для здійснення ремонту у клієнтів. Також може знадобитися установка програмного забезпечення, особливо актуально це для літніх людей. З часом з’явиться можливість відкрити власний центр по обслуговуванню техніки. Також можна зайнятися обслуговуванням комп’ютерної техніки в різних фірмах і невеликих організаціях.

Іншим варіантом малого бізнесу в цій сфері буде створення, проектування, обслуговування сайтів, а також їх підтримка і розкручування. Займатися подібним видом бізнесу можна з власної квартири, не маючи початкового капіталу. Потім цілком можливо розвиток в компанію по створенню та обслуговування сайтів, їх розкручування.

І, нарешті, чудовий варіант для малого бізнесу – це комп’ютерні курси. Мова йде про такі курси, на яких будуть навчати азам роботи з комп’ютером, а також більш глибоким пізнанням. Спершу можна орієнтуватися на дошкільнят, а також літніх людей – найбільш затребувані цільові аудиторії. Для цього потрібно зняти приміщення і закупити кілька комп’ютерів. Навчання можна проводити самостійно, а в подальшому найняти додаткових вчителів. Це допоможе розширити коло клієнтів і розділити їх за віковим чи іншим категоріям. За умови гарного розвитку бізнесу, простий комп’ютерний клас за кілька років може вирости у справжню школу або навіть академію комп’ютерних технологій.

Організація свят

Такою популярною ідеєю вже давно зацікавилися на Заході і поставили її просто на потік. У Казахстані ж цей бізнес тільки почав розвиватися іТоп 10 ідей для бізнесу в Казахстані
є дуже затребуваним серед клієнтів. Організація свят – це досить трудомісткий процес, в ході якого буде потрібно задіяти велику кількість людей із різних сфер послуг. Для початку в агенції з організації свят можуть складатися кілька людей, які будуть домовлятися з іншими необхідними працівниками інших організацій. Надалі агентство може розвинутися і мати у своєму колективі ведучих, музикантів, художників і ді-джеїв, оформлювачів і перукарів і так далі. Це може бути профільне весільне агентство або просто агентство по проведенню свят будь-якого характеру.

Для створення такого агентства головне вміти спілкуватися з замовником і виконувати його побажання на кращому рівні. Починати краще з малого, допомагаючи в організації свята своїм друзям або хорошим знайомим. Також можна навчитися проведенню і організації свят з допомогою співпраці з вже існуючим агентством. Потім, коли досвід буде отримано, можна відкривати свою справу. Для успішного просування необхідно зібрати спочатку невелику кількість молодих людей, які будуть готові виконувати найрізноманітніші завдання. Адже, якщо у вас немає стартового капіталу для того, щоб найняти досвідчених кріейтерів і ведучих, то слід виконувати все самостійно.

Для цього необхідно почати з азів – з ідеї проведення заходу. Робота з замовником розпочнеться з його побажань, а продовжиться пропозиціями від вашого агентства. Після того, як вона буде узгоджена, слід приступити до втілення ідеї в життя. А для цього найкращим варіантом буде, якщо ваш персонал зможе розважати людей на їх святі, співати для них, влаштовувати конкурси. Тобто, працівники повинні поєднувати в собі вміння придумати ідею, а також втілити її в життя. кожен з них повинен бути частково декоратором і гримером, поетом чи співаком, а також провідним і навіть танцюристом. Тільки так можна з мінімальним стартовим капіталом створити своє агентство і вийти на непоганий рівень.

Товари своїми руками

Особливо популярними останнім часом стають товари, зроблені своїми руками. Це може бути одяг або прикраси, парфумерія або косметика і так далі. Кожен з них – унікальний і неповторний, а також створено теплом людських рук. Тому ручна робота цінується на найвищому рівні. Вибираючи напрямок, слід орієнтуватися на власні можливості і здібності. Особливо популярними нині є косметичні засоби на натуральній основі, зроблені своїми руками, а також прикраси з каміння або навіть простої глини. Крім цього, ви можете створювати скриньки з дерева, писати картини або розписувати авторськими малюнками одяг, варити мило або шити ляльок – вибір за кожним. Топ 10 ідей для бізнесу в Казахстані
Спочатку таке заняття буде приносити невеликий дохід. Але з хорошою рекламою товари будуть користуватися все більшим попитом, і клієнтура буде зростати. Тоді можна буде ставити справу на потік, і подумати про розширення штату.

Також варто звернути увагу на те, що останнім часом популярними стають не тільки продукти, створені з натуральних інгредієнтів своїми руками, але і автентичні товари. Тобто, до нас нарешті дійшла тенденція звернення до своїх коренів, яка вже котрий рік вирує в європейських країнах. Дуже модним вважається все натуральне і етнічне. А це означає, що косметику або парфуми можна створювати на основі інгредієнтів, які зростають або виробляються в Казахстані. А декоративні товари можуть імітувати традиційну казахську розпис або різьблення по дереву. В тканинах можуть простежуватися казахські мотиви, а прикраси – привносити в звичайний спосіб етнічне розмаїття. Але це не означає, що вироби своїми руками повинні бути схожі на речі з бабусиної скрині. Це аж ніяк не модно. Навпаки – речі повинні бути сучасними і модними, але при цьому мати деталі або загальний характер, що ріднить їх з традиційним стилем. Такий підхід ще не став мейнстрімових, особливо в невеликих містах. Тому саме час скористатися ідеєю і створювати товари подібного характеру.

Відкриваючи свій бізнес в Казахстані, слід враховувати особливості конкретного регіону чи міста, а також юридичну базу. Краще заздалегідь проконсультуватися з юристом на предмет відкриття свого бізнесу і необхідних для цього документів.

Короткий опис статті: бізнес ідеї з мінімальним капіталом

Джерело: Топ-10 ідей для бізнесу в Казахстані

Також ви можете прочитати