У Луцьку страйкують водії тролейбусів. Версии.сом Фабрика аналітики

20.02.2017

У Луцьку страйкують водії тролейбусів

У Луцьку страйкують водії тролейбусів. Версии.сом Фабрика аналітики

У Луцьку через страйк працівників підприємства електротранспорту з парку не вийшов жоден тролейбус, а також автобуси, які працюють в режимі маршрутного таксі на чотирьох найпопулярніших у місті маршрутах.

Працівники вимагають виплатити їм зарплату за останні три місяці. Страйк триватиме до тих пір, поки не буде погашена вся заборгованість, заявили в страйковому комітеті підприємства.

Як повідомила на сьогоднішній оперативній нараді перший заступник міського голови Лариса Соколовська, заборгованість по зарплаті і вкрай важкий фінансовий стан змусили вдатися до такого кроку працівників цього підприємства.

Також Соколовська повідомила, що мер Луцька Богдан Шиба зараз перебуває в Києві, де урядова комісія буде розглядати питання компенсацій за пільгові перевезення пасажирів. При цьому заступник міського голови Петро Гоцалюк на підприємстві Луцька електротранспорту, де спілкується із страйкарями.

Заборгованість по виплаті зарплати працівникам підприємства Луцька електротранспорту досягла 1 мільйона 684 тисяч гривень. Борг утворився через те, що підприємство постійно недоотримує дотації на покриття витрат по перевезенню пільгових категорій населення з державного бюджету. Тільки в цьому році, з урахуванням рівномірного розподілу субвенцій по місяцях, недоотримано 1 мільйон 815 тисяч гривень.

Короткий опис статті: робота водій луцьк

Джерело: У Луцьку страйкують водії тролейбусів. Версии.сом Фабрика аналітики

Також ви можете прочитати