Вести Економіка ? 4 фрази, які не дають розбагатіти

20.02.2017

4 фрази, які не дають розбагатіти

Вести Економіка ? 4 фрази, які не дають розбагатіти

Ні для кого не секрет, що багаті і бідні люди розмовляють про одних і тих же речах по-різному. Але чи можна вважати окремі вирвані з контексту пропозиції основною причиною бідності одних і багатства інших? Стів Сіболд, автор книги «Як розмірковують багаті люди», впевнений, що йому вдалося обчислити заповітні чотири фрази, які постають на шляху нашого процвітання.

Стів Сіболд сам є мультимільйонером, і важливо відзначити, що він самостійно заробив свої гроші. Ще більше ваги його словами додає той факт, що протягом 30 років він інтерв’ював найбагатших людей планети, а значить, відмінно розбирається в питанні. У загальній складності Сіболд взяв 1,2 тис. інтерв’ю!

Експерт стверджує, що навіть середній клас значно відрізняється від вищої набору тем і характером їх освітлення. Так, люди середнього достатку зазвичай песимістично відгукуються про своє матеріальне становище, але і будь-які інші розмови на тему фінансів ведуть в негативному ключі. Коли мова заходить про великі капітали, представники середнього і нижчого класів запевняють, що вони ніколи не зможуть заробити стільки.

У той же час багатії, самостійно нажили статки, коли були представниками тих же менш забезпечених мас, але заздалегідь налаштувалися на іншу хвилю: розмови про гроші тут — привід для посмішки, навіть якщо великий проект або операція під загрозою зриву. А якщо ви вважаєте, що можете стати мільйонером, перевірте себе: може бути, одна з фраз, якої уникають багатії, поки ще занадто близька вам. В такому випадку є ще один привід задуматися про те, чого і як ви намагаєтеся досягти.

Вести Економіка ? 4 фрази, які не дають розбагатіти

1. У мене немає коштів на просування ідеї

Багато хто вважає свої ідеї прекрасними, але твердять, що у них немає грошей на реалізацію. Така думка зустрічається не тільки у людей, які взагалі не роблять жодних кроків для монетизації своїх думок, але і серед відбулися підприємців. Часто буває, що якийсь результат хочеться втримати, а більш масштабна мета здається недосяжною. Інтернет-платформи краудфандингу допомагають вирішити проблему, але вважати їх панацеєю не можна, тому що справжня проблема у нас в головах. Майбутній мільйонер не стане розраховувати тільки на свої сили і завжди знайде партнерів і спонсорів, готових викласти необхідну суму на реалізацію проекту. Головне питання полягає в тому, хороша ідея насправді.

Якщо так, значить, в світі є вже чимало інвесторів, яким вона цікава. Треба тільки їх знайти, а в наш час це не так вже й складно.

2. Я не заслуговую багатства

Існує поширена думка, згідно з якою не кожна людина гідна бути багатієм, а ті, кому вдалося розбагатіти, або щасливчики, або спадкоємці, або дійсно геніальні особистості. Майбутні багатії задають собі інше питання: «А чому не я?» Вони вірять, що кожен гідний мільйонів і мільярдів, вивчають історії успіху і намагаються перейняти найкраще. Більш того, якщо людина чиста на руку, а його ідея допоможе зробити світ краще, то чому б і не отримати за це нагороду? Такий образ думок підштовхує до вирішення найважчих завдань і не дозволяє комплексу неповноцінності взяти над вами верх.

3. Я боюся втратити все

Заробивши якусь кількість грошей, люди бояться втратити все. Будь-які інвестиції здійснюються з урахуванням ризику, тобто при будь-якій можливості не здійснюються взагалі. Правильний підхід, на думку Стіва Сіболд, зовсім інший: потрібно сприймати гроші як засіб для залучення ще більш великого капіталу. З цієї причини не варто боятися залазити в борги і спустошувати свою заначку. У будь-якому випадку ви можете як заробити, так і програти. Якщо постійно збирати, не рухаючись вперед, можна витратити на це все життя, а умерти бідним. Більш того, будь-який програш — це новий досвід, і в результаті у тих, хто інвестує в ризиковані підприємства, більше шансів зберегти капітал.

4. Я ненавиджу свою роботу

найгірший і, на жаль, найпоширеніший варіант кар’єри виглядає так: людина не любить свою роботу, але тримається за неї, щоб не залишитися на вулиці. Пристрасть до справи, якою ви займаєтеся, — ключове доданок успіху, а зовсім не його наслідок. Якщо нижчий і середній класи вважають, що багатії щасливі і люблять свою справу, тому що воно вже принесло мільйони, то насправді ситуація протилежна: спочатку потрібно знайти ідеальну роботу, а потім вже ваша пристрасть підштовхне до продовження кар’єри і заповітним капіталам.

Короткий опис статті: як розбагатіти

Джерело: Вести Економіка ? 4 фрази, які не дають розбагатіти

Також ви можете прочитати