Від слів до справи . Стоп Обман

19.02.2017

ВІД СЛІВ ДО СПРАВИ

Отже, з сайту, що продає ми дізнаємося, що наш заробіток буде пов’язаний з прослуховуванням аудіофайлів і взагалі з музикою. Вже щось цікаве, але потрібно перевірити на скільки все реально.

Автор методу Від слів до справи Дмитро Назаров обіцяє нам заробляти 4000 рублів на місяць. А ось це вже сумнівно. По своєму досвіду відомо, що інформації, за якою можна заробляти стільки в таких курсах немає. Але чи можна взагалі заробити, придбавши курс Від слів до справи? Так, можна і ми розповімо вам, як.

АВТОМАТИЧНИЙ МЕТОД

Розглянемо перший з них. Автоматичний метод. Так його назвав сам автор курсу Від слів до справи Дмитро Назаров. Може він і автоматичний, але перш ніж все стало на потік заробляння коштів, треба добряче попрацювати. Суть методу така: створення групи в соціальній мережі Вконтакте з музичної теми, її розкрутка і заробіток.

Музики у наш час з’являється регулярно і дуже багато. Так що ніша для тематики групи, в принципі, обрана вірно. Досить багато людей підписуються на такі групи, лайкають пости з новою музикою, роблять репости до себе на стіни. Все це сприяє розкручуванню групи. Дмитро Назаров пропонує негайно приступити від слів до справи, і розповідає докладним чином як створити групу вконтакті з музичною тематикою, як правильно її оформити, звідки брати музику, як додавати її у спільноту, як дати поштовх для розкручування групи і все, що потрібно знати за цим методом. У кінцевому підсумку ця група буде надаватися як рекламний майданчик. І вам будуть платити гроші за розміщення рекламних постів у вашій групі. Інформація робоча, розказано добре. Навіть якщо ви не захочете займатися в цій ніші, то інформація щодо створення та розкрутки групи Вконтакте вже сама по собі дуже корисна і актуальна на сьогоднішній день. Єдиний момент. Нас уже дістали ці 4000 рублів в день. А чому не 100 000? Всі ці цифри завжди взяті з голови, просто для залучення уваги. Так і тут. Чому саме 4000? Незрозуміло. Ні, я не хочу сказати, що таких сум за цим методом не заробиш, але є безліч факторів. І для початку потрібно попрацювати, мінімально вкласти і коли ви досить сильно розкрутіть групу, то дійсно замовлень на рекламу у вас може бути на 4000 рублів в день. Але може бути і на 500 і 2000 і на 10 000, так що ця цифра просто взята з неба. Ай-яй, Дмитро Назаров, а інформацію даєш добру ??

РУЧНИЙ МЕТОД

Другий метод з курсу Від слів до справи Дмитро Назаров назвав ручним. Що ж у нас тут. У другій частині йдеться вже конкретно про заробіток на прослуховування аудіофайлів. Є закордонні сайти, які платять за те, що ви будете слухати на них певні пісні і залишати відгуки. В принципі все легко. В курсі детально описано, що за сайти, як на них пройти реєстрацію, вибрати музику, залишити відгук і отримати гроші.

Так як зарубіжні сайти – відповідно і платити будуть в закордонній валюті. А це завжди дуже приємно. Таких сайтів там два. На них ви можете заробляти, прослуховуючи музику щодня й одночасно. Цілком собі цікавий вид заробітку. А головне, що реальний, ніякого лохотрону. Ми все для вас перевірили і з’ясували.

Таким чином, хочемо сказати, що курс Від слів до справи ми вам рекомендуємо. Інформація хороша і заробити на ній можна. Так що переходите на сайт продавця, здобувайте і починайте заробляти на музиці! ??

Короткий опис статті: скільки можна заробити на групі вк Заробіток на прослуховування аудіофайлів від Дмитра Назарова — Від слів до справи. Розбираємося в компетентності і начинці курсу. від слів до справи, дмитро назаров, курс, метод, відгуки

Джерело: Від слів до справи | Стоп Обман

Також ви можете прочитати