Відкриття мережі квіткових магазинів Квіткова поляна, Бізнес-план , 1 сторінка

19.02.2017

Джерела фінансування: Власні кошти – 210000 руб
Зміст

1 Резюме…………………………………………………………………………..4

2 Аналіз ринкової ситуації…………………………………………………. 5

3 План маркетингу……………………………………………………………….8

4 План виробництва……………………………………………………………10

5 Організаційний план……………………………………………………….12

6 Оцінка ризику…………………………………………………………………..13

7 Фінансовий план……………………………………………………………. 14

8 Висновок………………………………………………………………. …..18

Бібліографія…………………………………………………………………… 19

Резюме.

В даному проекті розглядається відкриття мережі квіткових магазинів «Квіткова поляна» з зручним розташуванням, хорошим ціновими та асортиментним рядом, що дозволить реалізувати весь потенціал проекту в найкоротші терміни.

Мета фірми – зробити квіти загальнодоступними для різних верств населення, задовольнити потребу населення в кольорах за низькими цінами.

Організація відкриває три магазини в різних частинах міста – метро вулиця 1905 року, Щукінська і Пролетарська. Всі магазини знаходяться в безпосередній близькості від метро, приміщення не потребують будівництва або капітального ремонту, готові до експлуатації з першого дня роботи проекту. Відповідні договори оренди вже укладено. Також укладений договір з великим постачальником квітів, обумовлені обсяг і періодичність поставок.

Необхідні грошові кошти для організації даного проекту складають: власні кошти 210000 рублів і залучення банківського кредиту 210000 рублів.

Термін погашення інвестиційного кредиту – 12 місяців при ставці відсотка за кредит-18% річних. Джерело погашення – прибуток від реалізації товару.

Мета даного бізнес-плану – обґрунтувати економічну ефективність проекту, виявити найбільш важливі стратегічні рішення в плануванні діяльності фірми.

Аналіз ринкової ситуації

1. Характеристика продукції і послуг

Магазини мережі будуть здійснювати продаж різних квітів: троянди «Аква», рози «Бризки шампанського», «Френзі», класичні бордові і білі троянди, гладіолуси, хризантеми, гербери, тюльпани. Також в будь-якому з магазинів можна скласти букет з допомогою професійного флориста. Всі квіти високої якості, поставляються зі східної Європи, проходять додатковий контроль на складах і тільки потім потрапляють на прилавки наших магазинів. Продукція користується стійким попитом у населення внаслідок невисоких цін і виняткової якості.

Короткий опис статті: бізнес план квіткового магазину в україні Організація відкриває три магазини в різних частинах міста – метро вулиця 1905 року, Щукінська і Пролетарська. Всі магазини знаходяться в безпосередній близькості від метро, приміщення не потребують будівництва або капітального ремонту, готові до експлуатації з першого дня роботи проекту. сторінка 1 магазинів, мережі, квіти, план,

Джерело: Відкриття мережі квіткових магазинів Квіткова поляна — Бізнес-план , сторінка 1

Також ви можете прочитати