Високооплачувана робота в інтернеті!

20.02.2017

Високооплачувана робота в інтернеті!
Повідомлень 1 сторінка 1 з 1
Поділитися 1 2011-09-03 14:49:37

    Автор: JXL Новачок Зареєстрований: 2011-09-03 Запрошень: 0 Повідомлень: 5 Повага: [+0/-0] Позитив: [+0/-0] Провів на форумі:

Привіт!

Я пропоную Вам річ’ до якої й сам ставився спочатку скептично.

Але на відміну від багатьох подібних пропозицій — ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ!!

Наткнувся я на це, абсолютно випадково’ коли шукав роботу для додаткового заробітку. Знайшовши статтю, в якій говорилося, що можна зробити СОТНІ ТИСЯЧ рублів

за ПАРУ ТИЖНІВ при вкладенні всього 70 руб.’ я подумав’ що це має бути чергова фішка для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися’ що мені пропонують: там говорилося, що треба послати по 10руб. на 7 Internet-гаманців’ які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку’ тим самим’ змістивши список на один рядок вгору, у результаті чого сьома рядок звільняється’ куди Ви вписуєте номер свого Internet-гаманця. Потім Ви закидаєте дане повідомлення, але вже з ВАШИМИ ДАНИМИ на сьомому рядку’ на 200 різних форумів. Ніяких хитрощів. Ну я поміркував і подумав’ що’ в принципі’ нічого не втрачаю’ крім 70 руб.’ і вирішив спробувати. Встановив Internet-гаманець’ перерахував всім учасникам акції по 10 руб. і почав розсилати ці оголошення на різних форумах і дошках оголошень. Протягом 3-х днів я зареєструвався більш ніж на 100 бізнес — форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень’ заглядаю в свій Інтернет-гаманець і вгадайте що. Надходжень ніяких немає’ взагалі. А різні учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 750 руб.’ хто по 450 руб. Пиши-пропало’ подумав я, потрапив у черговий лохотрон’ бажаючи заробити за пару тижнів десятки тисяч рублів. Ну і кинув це заняття, так і не дослав своє оголошення до 200 форумів’ 70 рублів збитку не вдарило по моєму бюджету. Ще через тиждень заглянув у свій Internet-гаманець’ дивлюся’ усього одне надходження 10 крб. Так’ думаю’ справа не варта’ випадково найшовся такий же наївний як і я. Ще через два тижні я все-таки знову відкрив свій Інтернет-гаманець, а в ньому вже близько 1300 руб. Звідки? Незрозуміла картина, але все одно 1300 руб. на дорозі не валяються’ хоч це і мало, як пишуть попередні учасники-вони за 1 місяць заробили десятки тисяч доларів. І раптом після першого місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ’ ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було близько 30 000 руб. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів.

Результат був приголомшливий! Після всього 2 місяців я отримав 152 000 руб. І гроші йдуть кожен день’ кожні 10 хвилин на мій рахунок надходить по 10-30 руб. Я був у дуже поганому економічному становищі і довго не міг знайти собі підходящу роботу до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює’ поки не почав одержувати перекази з усього світу. Моя робота тепер — це кожен день по кілька годин в Інтернеті і ВСЕ. А заробіток такий, що ніяким начальникам та керівникам навіть і не снився.

Тепер я розповім Вам як це працює і чому! Я Вам обіцяю, що якщо Ви будете в точності дотримуватися нижченаведені інструкції’ то ви почнете одержувати набагато більше грошей чим думаєте’ не докладаючи до цього особливих зусиль. Погодьтеся’ що це просто і абсолютно легально. Ваш внесок всього 70 рублів і дуже високі шанси збільшити свій добробут!

ВАЖЛИВО: це не обман і при цьому Ви нічим не ризикуєте, але це ПРАЦЮЄ! БЛАГОПОЛУЧЧЯ БУДЬ-якого УЧАСНИКА ПРОЕКТУ

ЗАЛЕЖИТЬ ВІД БЛАГОПОЛУЧЧЯ КОЖНОГО ЙОГО УЧАСНИКА.

УВАГА. Прочитайте це кілька разів. Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і Ви непогано заробите протягом двох місяців. ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ:

1. Зареєструйтесь в системі Яндекс.Гроші. гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона

працює’ виберіть оптимальний для себе варіант поповнення гаманця і внесіть 70 рублів 35 копійок(можна більше) на свій гаманець. Відразу виникає проблема внесення грошей на рахунок’ швидше за все’ доведеться прогулятися в найближчий банк’ особисто я поповнив через термінал оплати стільникового зв’язку’ але повірте один раз сходити для подальшого реального заробітку варто! Взагалі все на сайті розписано і зрозуміло. Візьміть перший номер гаманця з нижчезазначеної списку’ відправте на нього 10 руб 5 коп.(5 копек знімають за переклад)’ вписавши цей номер у поле «Номер рахунку»; все’ що Ви зробили — це створили послугу, і найголовніше — абсолютно легально. Ви просите законний сервіс, за який платите. Далі’ починаючи з другого, за аналогією відправте по 10 руб 5 коп. на наступні 6 гаманців. І ще номер гаманців вводите уважно’ не допустите помилки. ОБОВ’ЯЗКОВО вписуйте в поле Контракт/призначення платежу: будь Ласка’ внесіть мене в список Яndex гаманців

p.s. Раджу вводити номер гаманця вручну.

1) 41001527141270

2) 41001527135822

3) 41001521149236

4) 41001852369425

5) 41001834871869

6) 410011057852931

7) 410011088463770

ПОВТОРЮЮ’ ЩОБ ОТРИМУВАТИ ДОХОДИ’ НЕОБХІДНО ВІДПРАВИТИ НА КОЖЕН З ЦИХ 7 ГАМАНЦІВ ПО 10 РУБЛІВ 5 КОПІЙОК’ ІНАКШЕ МЕРЕЖНИМИ МОДЕРАТОРАМИ (АДМІНІСТРАТОРАМИ) YANDEX ГАМАНЦІВ ВИ ПРОСТО НЕ БУДЕТЕ ВКЛЮЧЕНІ В ПРОЕКТ І НЕ ЗМОЖЕТЕ

ГОТІВКУ ДОХОДИ.

Тепер УВАГА. Після того’ як Ви виконали крок 1′ КРОК 2: напишіть своє подібний лист’ можете скопіювати моє (можна у форматі txt або як Вам зручніше). У скопійованій статті викресліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістіть 2-ий гаманець на місце 1-ого’ який Ви стерли’ 3-ій-на місце 2-ого’ четвертий на місце 3-його’ 5-ий-на місце 4-ого’ 6-ий-на місце 5-ого’ 7-ий-на місце 6-ого’ а в 7-ий номер’ який виявився порожнім’ впишіть номер ВАШОГО гаманця.

3. Розмістіть цю статтю на не менш чим 200-300 форумах і новинних стрічках (News Groups). Запам’ятайте’ чим більше Ви розмістите’ тим вище буде Ваш дохід, і цей дохід буде прямо залежати від Вас. Коли будете розміщувати статтю’ то не пишіть «легко Заробити мільйон»‘ «Великі гроші за місяць» і т. п.’ краще написати «Потрібен менеджер’ з/п 1000 $». Розміщення цієї статті на 200 форумах’ навіть на самих відвідуваних’ гарантує Вам дохід 180 000 руб. — ЦЕ МІНІМУМ. Всього за 2 місяці. Більше розміщень — більший дохід (при тому в геометричній прогресії). ПАМ’ЯТАЙТЕ. Цей бізнес продовжує існувати й процвітати тільки завдяки АКТИВНОСТІ УЧАСНИКІВ. Отже’ коли Ви досягнете першої позиції, Ви будете мати тисячі гривень просто ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ. Це коштує всього 70 рублів і зовсім неважко роботи. Головне — це ПРАЦЮЄ. Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою. Розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах’ дошках оголошень. А тут все у ВАШИХ руках’ ДЕРЗАЙТЕ. Адже нічого’ крім 70 рублів ви не втрачаєте.

А якщо раптом не вийде’ а якщо цей бізнес завалиться’ і ніхто мені грошей не надішле? — ЦЕ РЯДОК ДЛЯ ПЕСИМІСТІВ. Ну і що. Щодня в Інтернеті з’являються від 20000 до 50000 нових користувачів.

P. S. — Корисна інформація як поширювати інформацію на форумах (дошках і ін. відповідних місцях)

1. Відкриваємо пошуковик

2. Пишемо в рядку пошуку фразу «форум віддалена робота» або «форум надомна робота» або «форум робота на дому» або «форум почати нову тему робота» і т. д. і т. п. (без лапок). Пошукова система знайде тисячі сторінок, посилання на які відразу приводять на МІЛЬЙОНИ нових тим форумів. І ще не лякайтеся, якщо раптом на тому сайті, куди Ви захотіли помістити своє оголошення, уже є одне або кілька схожих. Це зайвий раз підтверджує те, що цей бізнес дійсно працює! Дуже дієві сайти про роботу розміщення адрес сайтів заборонено і т. п. сайти (розділи про вакансії).

Удачі Вам!!А тепер я Вам поясню, чому Ви в будь-якому випадку нічого не втрачаєте, а ТІЛЬКИ ВИГРАЄТЕ. Скажімо, з 200 розміщень я отримаю тільки 5 відповідей (дуже низька цифра)’ означає’ я зроблю 50 рублів’ перебуваючи на 7 позиції в списку. Тепер ці 5 людей роблять знову ж МІНІМУМ 200 розміщень із моїм гаманцем на 6-ій позиції і тільки 5 людей відповідають тим першим 5 — це вже 250 рублів. Далі ці 25 людей роблять по 200 розміщень із моїм гаманцем на 5 рядку і тільки 5 відповідають — мій дохід 1 250 рублів. Тепер ці 125 людей’ розмістивши й одержавши тільки по 5 відповідей’ дають мені 6 250 рублів прибутку (я на 4 позиції). Далі веселіше: ці 625 людей роблять по мінімум 200 розміщень зі мною на 3 рядку і тільки 5 людей відповідають — це 31250 рублів. Найцікавіше це те’ що ці 3 125 людей зроблять ще по 200 розміщень’ ну а якщо їм дадуть відповідь тільки 5 людей’ то я вже отримую 156 250 рублів (я на 2-ій позиції). Тепер УВАГА: ці 15 625 людей зроблять ще по 200 розміщень’ їм відповідають 5 осіб — це 781 250 рублів і так далі. Чи Не правда значні цифри? І це все за первісний внесок в 70 рублів. Ви собі можете уявити, що тисячі людей з усього світу приєднуються до Інтернету і читають ці статті щодня’ так само як і Ви зараз читаєте цю статтю. Так що, Витратите Ви 70 рублів’ щоб дізнатися працює ЦЕ чи ні – вирішувати вам. Особисто я спробував… І останнє’ на мій погляд, найголовніше: ЯК ЗНІМАТИ ГРОШІ З ІНТЕРНЕТ-ГАМАНЦЯ? Натискаєш «зняти гроші»‘ далі вибираєш відповідний банк твого міста «краще вибирай банк’ де не треба відкривати рахунок’ набираєш далі дані власника програми ІНТЕРНЕТ-ГАМАНЦЯ’ і набираєш дані’ хто буде знімати гроші в банку (там потрібні

паспортні дані’ пишіть правду’ інакше не дадуть грошей).

Короткий опис статті: високооплачувана робота в інтернеті

Джерело: Високооплачувана робота в інтернеті!

Також ви можете прочитати