Вплив грошей . Будьте Щасливі

20.02.2017

Вплив грошей

«Гроші – це ще не все життя. Але якщо їх постійно не вистачає, вони набувають особливої важливості» – Бодо Шефер

чи Цікава вам тема грошей? Що ви думаєте про гроші? Як ви до них ставитеся?

Існує безліч думок про гроші. Добре їх мати чи погано? На ці питання дуже докладно зупиняється Бодо Шефер в книзі «Гроші йдуть жінкам на користь». Хоча книга була написана для жінок, автор рекомендує прочитати її і чоловікам.

ось кілька цитат з книги:

«Гроші – це одна з форм енергії. А її запаси невичерпні. Щоб зарядитися енергією, нам не потрібно забирати її у когось. Ми можемо створювати енергію самі. З усього і навіть з нічого.

Нам залишається тільки випустити її на свободу, щоб вона сама далі породжувала енергію. Чим більше енергії ми готові вкласти в певні сфери життя, тим більше енергії повертається до нас. Але для цього потрібні відкритість і готовність».

«Як вас виховували? Згадайте, що в дитинстві вам розповідали про гроші батьки та інші люди? Багато років тому я задав собі це питання, і результат мене просто потряс. Майже всі уроки і епізоди дитинства, які закарбувалися в моїй пам’яті, підкріплювали програму, спрямовану проти збагачення.

Все це наклало відбиток на мою особистість. Вироблені на основі цих подій програми, які були спрямовані проти багатства, стали причиною тому, що до двадцяти шести років я був повним банкрутом. Адже гроші – це щось погане. Прагнути до збагачення – остання справа.

Програми, спрямовані проти збагачення, сковують наші сили. Вони переконують нас, що багато речей нам не по плечу. До тих пір, поки ви не усвідомлюєте свого справжнього ставлення до грошей і не зміните його, ні одна книга про фінанси не принесе вам ніякої користі.

Ми не можемо сховатися ні від грошей, ні від потреби в зростанні. Повертаючись до грошей спиною, ви отворачиваетесь від тієї особи, якій могли б стати».

Приносять гроші користь?

«При наявності грошей можна так спланувати свій час, що з’являється можливість займатися цікавими справами.

Зростаюче багатство позитивно відбивається і на почутті власної гідності. Ростуть повагу до себе і впевненість. Багато людей говорили мені, що, навчившись любити себе, вони змогли випробувати і більш глибоке почуття до свого партнера. Любов стає більш зрілою і повною.

Вплив грошей на здоров’я можна оцінити скоріше як позитивне. Якщо вже вони і грають роль в цій сфері, то можна сказати, що відсутність грошей позначається на здоров’я гірше, ніж їх достаток.

Що ж стосується сім’ї, то проблеми з грошима, як і раніше залишаються головною причиною розлучень. Цілком очевидно, що дуже важко безтурботно насолоджуватися любов’ю, коли знаєш, що в наступному місяці нічим заплатити за квартиру.

Це говорить про те, що брак грошей набагато більш негативно впливає на сімейне щастя, ніж багатство і добробут. Крім того, відсутність грошей скоріше приведе до злочину, ніж багатство».

Добірка матеріалів С. Хегай

Короткий опис статті: фото грошей Бодо Шефер каже, що гроші-це енергія. Він говорить про користь грошей та вплив грошей на людину. Цікава підбірка. гроші-це енергія,Бодо Шефер,користь грошей,вплив грошей

Джерело: Вплив грошей | Будьте Щасливі

Також ви можете прочитати