Все просто. Фільм Легкі гроші (премєра 2014 року)

05.07.2016

Фільм «Легкі гроші» (прем’єра 2014 року)

Кіно 12 листопада 2014

Все просто. Фільм Легкі гроші (премєра 2014 року)
Стаття розповідає про сюжет фільму «Легкі гроші», який очікує виходу на російські екрани в листопаді 2014 року.

Гонитва за «легкими грошима» і їх набуття ще ніколи не оберталися для їх володарів чимось світлим і добрим. За таким одноденним заробітком завжди буде жорстока фінансова розплата: втрата або руйнування. І навіть не завжди фінансова. Особливо, якщо ці «легкі» для вас гроші – довгоочікувана видобуток одного дуже відомого і безпринципного злодія. Але коли загруз у боргах, навряд чи є час замислюватися про трагічні наслідки.

Одна сімейна пара нажила багато боргів. Способів виплутатися з них немає ніяких. Особливо законних. А тут раптова смерть одного досить-таки заможного родича. Волею випадку, подружжя виявляються поруч у момент настання летального результату чоловіки. Такий же волею випадку вони знаходять в його багатому домі «кругленьку» суму, яка явно може вирішити всі їхні життєві проблеми. Питань між закоханими просто не виникає. Вони забирають гроші собі, без всяких роздумів. Адже надія налагодити власний побут – це межа їх подружніх мрій. Але тільки виявляється, що ці гроші належать аж ніяк не їм. І навіть не померлому родичу. А деякого бандиту, який ніяк не хоче з ними розлучатися. Ось і виходить, що замість звільнення від боргових зобов’язань, чоловік і дружина обзаводиться ще однією неприємністю, в особі вкрай нав’язливого і жорстокого злочинця.

Короткий опис статті: легкі гроші Стаття розповідає про сюжет фільму «Легкі гроші», який очікує виходу на російські екрани в листопаді 2014 року. Гонитва за «легкими грошима» і їх Фільм,Легкі гроші,прем’єра,2014,фільми,Кіно

Джерело: Все просто :: Фільм «Легкі гроші» (прем’єра 2014 року)

Також ви можете прочитати