WMZ, Заработокl, Чому WMmail.ru

15.07.2016

Реєстрація

WMZ, Заработокl, Чому WMmail.ru

Сайт WMmail створений 04.09.2004, тобто йому вже більше 8 років, за цей час на ньому зареєструвалося двісті тисяч користувачів, яким сайт виплатив більше мільйона доларів. Сайт є одним з кращих по заробітку в інтернеті. Виплати з сайту завжди приходять вчасно, мінімалка всього 10 центів. Адмін сайту ні на хвилину не забуває про сайт і його користувачів, тому постійно покращує цей сайт, і прислухається до думки користувачів. Активним користувачам робить подарунки на Новий Рік (в цьому році активні користувачі отримали флешки на 4 гб), а на День Народження сайту робить гарні сюрпризи своїм користувачам.

Напевно багато з вас чули про заробіток на wmmail, багато хто з вас там працювали, але не всі з вас розуміли, як там заробляти. У цій статті розповідається про способи заробітку на wmmail, і який з них найбільш прибутковий.

На цьому сайті існує кілька видів заробітку. це:

1) Читання листів

2) серфінг і автосерфінг

3) Виконання завдань

4) Біржа рефералів

5) Рефсеть

6) спілкування в альтанці

7) біржа кредитів

8) хрестики-нулики, сапер і дуель

Читання листів — це перегляд рекламних листів які приходять вам в аккаунт. Заходьте в розділ «листи», вибираєте лист зі списку, і в самому низу листи натискаєте на посилання «Переглянути сайт (0.0**$)», чекаєте коли з’явився на таймері цифру не покаже «0», тоді вам зарахуються на рахунок гроші за перегляд. Іноді після закінчення секунд в таймері, з’являється каптча з цифрами, серед яких потрібно натиснути на цифру яку нам буде показано зліва. В середньому на листах можна заробити 5-10 центів в день.

Серфінг – це простий перегляд сайтів без читання листа. Заходьте в розділ «серфінг», далі «ручний серфінг», з’являється таймер, після закінчення секунд підтверджуєте перегляд, і отримуєте свою денежку.

Автосерфінг — це теж саме що і серфінг, тільки не потрібно нічого підтверджувати, натиснули «автосерфінг», і можете йти займатися своїми справами, а гроші будуть зараховуватися на ваш рахунок в обліковому записі. Це буде додатковим доходом, адже ні кому не завадять зайві 15 центів.

Виконання завдань — це буде основним доходом, адже за виконання найлегшого завдання вам дають в середньому 3 центи. Якщо в день ви будете виконувати по 10 легких завдань, у вас піде часу приблизно десять хвилин, а баланс поповниться на 30 центів. Самими легкими завданнями вважаються завдання тип клік. Є ще кілька категорій завдань, таких як завантаження, реєстрації без активності, реєстрація з активністю, пост. Другі по легкості вважаються реєстрації без активності, за одне виконання вам дають 5-10 центів. А за десять виконаних завдань ви отримаєте 0.5 – 1$. Не погано, чи не так?

Вирішили заробити на завданнях? Тоді переходимо в розділ «завдання», вибираємо зі списку те завдання, яке нам сподобалося, читаємо умови завдання, натискаємо «розпочати виконання завдання», робимо все що було написано в умовах завдання, і подаємо на перевірку натиснувши «перевірити виконання завдання». По початку вам буде здаватися що виконувати завдання важко і не вигідно, але через пару днів ви звикнете, і зрозумієте що це не так важко як вам здавалося, і дуже вигідно. В середньому за місяць на завданнях тут можна заробити близько 100 доларів (деякі примудряються заробити по 500 доларів (логіни зможете подивитися в топ-100 по виконанню завдань), але це не кожному під силу)

Біржа рефералів — це торгівля рефералами. Для того щоб заробити, вам потрібно буде купувати на біржі рефералів, і продавати їх на тій же біржі, але вже зі своєю націнкою. Щоб почати торгівлю, необхідно натиснути «біржа рефералів», вибрати зі списку вподобаного вам реферала, уважно його вивчити статистику за читання листів, серфінгу, виконання завдань (чим більше оплачуваних дій зробив реферал, тим дорожче ви зможете його продати), дивіться на його графік прибутку. Якщо реферал вам подобається, але купуєте натиснувши на чоловічка праворуч. Після покупки заходьте в розділ «мої реферали», знаходите в ньому реферала якого купили, і виставляєте на біржу за ту суму, яку хочете отримати за нього, і чекаєте поки його не куплять (якщо ціна адекватна, то його куплять дуже швидко). За допомогою біржі рефералів можна заробляти в середньому 10-20 доларів в день, витративши не більше 1 години свого часу.

Рефсеть — це найкращий і самий прибутковий спосіб заробітку грошей нічого не роблячи, дохід вам буде йти з заробітку грошей вашого реферала, тобто, ваш реферал заробляє гроші собі, а система вам нараховує 10% з тієї суми яку реферал заробить собі, наприклад: реферал заробив собі 1 долар, то система вам зарахує 10 центів (система дає вам свої гроші, а не з рефералу). Реферал – це ваш партнер

Спілкування в альтанці — цей розділ мені дуже подобається, так як в ньому можна спілкуватися і заробляти гроші одночасно. Тут вам будуть платити гроші за хороші відповіді в темах, або за хорошу тему створену в альтанці вами. Наприклад, людина створює тему з питанням «як зробити. «, а ви знаєте як це зробити, пишете відповідь, і автор теми у знак подяки кидає в ваш відповідь цент або кредит. Іноді в одній відповіді можна отримати 5-10 центів, головне писати відповіді які сподобаються користувачам. Також в альтанці часто створюють теми з халявою, в яких можна написати будь-яке слово з шести або більше буків, і автоматично отримаєте цент або кредит.

Біржа кредитів — тут спосіб заробітку аналогічний з заробітком на біржі рефералів, тільки тут ви будете торгувати кредитами. Щоб заробити на біржі кредитів, потрібно купити кредити у користувачів або системи, і продати їх після того, як вони подорожчають. Щоб працювати на цій біржі, вам потрібно набрати рейтинг аккаунта 20 очок (рейтинг набирається дуже легко, головне бути активною, і рейтинг зросте автоматичне).

Хрестики-нулики і сапер — це ігри на гроші. Тут ви граєте з користувачами сайту, В хрестики-нулики перемагає той, хто розумніший, в сапере перемагає той, кому пощастить, переможець забирає всю суму ставки. Мінімальна сума ставки 1 цент або один кредит, максимум не обмежений.

Тепер ви знаєте, як заробляти на wmmail, так що тепер все залежить від вас. Зареєструватися на wmmail ви зможете перейшовши на баннері нижче. Удачі вам і великих заробітків!

Короткий опис статті: заробіток wmz

Джерело: WMZ — Заработокl — Чому WMmail.ru

Також ви можете прочитати