Як безкоштовно отримати гроші на телефон: поповнити рахунок на халяву, Компютери.

14.07.2016

#1 Як безкоштовно отримати гроші на телефон: поповнити рахунок на халяву, Компютери.
OFF Martin Найкраща кредитна карта в Росії!

Активний учасник Повідомлень: 230 Реєстрація: 25 Лис 2012 Подяк: 18

 • На рахунку: -3196,225 р.

Відправлено 09 Червень 2014 — 11:50

Ви отримували коли-небудь халявні гроші на рахунок мобільного телефону? Якщо ні, то це прикре непорозуміння пора виправляти. У даній статті буде розказано про найбільш відомих способах безкоштовного поповнення. Чесно зізнаюся – більшість з них протестувати мені не вдалося, але сотні позитивних відгуків в інтернеті говорять самі за себе.

Як безкоштовно отримати гроші на телефон:

перший Спосіб – кримінальний. Публікую цю інформацію виключно для загального розвитку форумчан і займатися цим не раджу. Тим більше що гра навряд-чи варта свічок у вигляді низької прибутковості підприємства. Халява халявою, а голову на плечах треба мати. Схема наступна:

 • Відправляєтеся до найближчого терміналу iBox або аналогічним, де є можливість поповнення рахунку для абонентів вашого оператора стільникового зв’язку
 • Чекаєте моменту, коли хто-небудь поповнить рахунок на мобільному телефоні, і забираєте тільки що роздрукований чек.
 • Телефонуйте в службу технічної підтримки (на чеку є номер) і жалібним голосом говорите, що ви помилилися контакту в телефоні і відправили гроші не туди. Якщо запитають уточнюючі дані – вони теж усі на чеку.
 • Якщо все зроблено правильно і вам попався довірливий оператор, то гроші дуже скоро потраплять до вас на рахунок, так би мовити безкоштовне поповнення, а потерпілому буде наука – чеки оплати можна кидати де попало, особливо якщо був здійснений переклад на велику грошову суму. З великим перекладом завжди є ризик, що техпідтримка почне більш ретельну перевірку, і не захоче слати безкоштовні гроші на телефон.

  Спосіб другий – «заробіток». Я не дарма написав це слово в лапках, так як проделываемые нами дії навряд чи можна назвати заробітком в традиційному розумінні терміна. Суть ось у чому. В інтернеті є дуже багато сайтів, які платять своїм відвідувачам дрібні суми за певні дії. Наприклад, за перегляд рекламних роликів, переходи за посиланнями в листах, лайки під записами в соціальних мережах і так далі. Найбільше мені сподобалися оплачувані опитування. Реєструєтесь на сайті, заповнюєте кілька анкет і гроші надходять на внутрішній рахунок. Загалом ви отримуєте гроші практично на халяву, витрачаючи на так звану роботу трохи часу.

  Накопичили достатньо грошей, залишиться тільки оформити заявку на висновок, вказавши номер свого мобільного телефону (якщо сайт підтримує такий спосіб виведення коштів). Можна, звичайно, виводити гроші з подібних проектів на Webmoney, а вже потім поповнювати счте телефону, але тоді доведеться оплачувати досить серйозну комісію, що дуже не вигідно, особливо враховуючи мізерний рівень заробітку.

  Спосіб третій – акції та роздачі. Почну з невеликої передісторії. На одному з популярних SEO-форумів мені попалася на очі цікава тема: чоловік пропонував за 10 WMR поповнити будь-який з номерів російських операторів на 50 рублів. Природно, що більшості читачів, настільки щедру пропозицію здалося нічим іншим, як звичайним кидаловом. Автора відразу ж «вивели на чисту воду», а тему видалили.

  Як з’ясувалося пізніше, один інтернет-сайт, в межах своєї піар-компанії, розсилав гроші на телефон безкоштовно щойно зареєстрованим користувачам, які заповнили анкету з особистими даними і вказали в ній цей номер. Ручатися не можу, що ці дані не були потім використані на шкоду любителям халяви (наприклад, для розсилки рекламного сміття), але гроші були чесно виплачені.

  Так що, якщо хочете урвати грошей на халяву на рахунок мобільного, спробуйте пошукати в інтернеті адреси сайтів, де часто проводяться акції, роздачі та розіграші. Тільки перед цим тричі подумайте – вже не шахрайство? Який сенс того чи іншого ресурсу виплачувати гроші? Здійснювалися раніше виплати іншим людям?

  Спосіб четвертий – жебрацтво. Якщо ви довгий час ламаєте голову над тим, як на халяву поповнити рахунок на телефоні, то у вас напевно виникала подібна ідея. Створити тему зі своєю сумною історією (на що вистачить уяви) на якому-небудь форумі або сайті і просто попросити невелику суму. І хоча вас в 100% випадків закидають образами і гнівними вигуками, можливо, знайдеться який-небудь чеснота, який вам допоможе.

  Як ви могли переконатися, читаючи цю статтю, отримати гроші на халяву на телефон може кожен. Це безсумнівний плюс. Але з іншого боку, суми в будь-якому випадку будуть незначними – адже навряд чи комусь здасться доцільним добре оплачувати ваше «нічого», плюс завжди є ризик натрапити на аферистів. Наприклад, вкажете де-небудь свій номер, а його підпишуть на платну розсилку. Тоді один раз отримані 30-50 рублів обернуться куди більшими збитками.

  Звідси напрошується логічне запитання – а чи варто взагалі ризикувати заради мізерної халяви? Я б не став. Тим більше, маючи доступ до комп’ютера, можна цілком успішно здійснювати безкоштовні дзвінки і відправляти SMS прямо з нього. Потрібно тільки знати як.

  P. S. Якщо знаєте ще якісь способи отримання грошей на телефон безкоштовно, розкажіть про них у коментарях.

  Повідомлення відредагував Martin: 09 Червень 2014 — 12:03

  Природа наділила нас двома вухами, двома очима, але лише одним язиком, щоби ми дивилися і слухали більше, ніж говорили. «Сократ»

  Короткий опис статті: халявні гроші Як безкоштовно отримати гроші на телефон: поповнити рахунок на халяву — відправлено в Комп’ютери / Гаджети / Софт: чи отримували Ви коли-небудь халявні гроші на рахунок мобільного телефону? Якщо ні, то це прикре непорозуміння пора виправляти. У даній статті буде розказано про найбільш відомих способах безкоштовного поповнення. Чесно зізнаюся – більшість з них протестувати мені не вдалося, але сотні позитивних відгуків в інтернеті говорять самі за себе.

  Як безкоштовно отримати гроші на тілі… Как,бесплатно,получить,деньги,телефон,пополнить,счет,халяву,Вы,получали,когда-нибудь,халявные,мобильного,телефона?,Если,нет,то,это,досадное,недоразумение,пора,исправлять,данной,статье,будет

  Джерело: Як безкоштовно отримати гроші на телефон: поповнити рахунок на халяву — Комп’ютери / Гаджети / Софт — Businesslike

  Також ви можете прочитати