Як дітям заробити гроші в інтернеті якщо дитині: 10, 11 або 12 років

06.07.2016

Кращі способи дитячого заробітку

Дуже часто дітям вже в 10-13 років хочеться якоїсь незалежності. Було б дуже добре, якби батьки допомагали своєму чаду в цьому прагненні. Адже рано чи пізно, але малюк виросте і почне заробляти сам. Тому батьки повинні допомогти своєму нащадкові, нехай навіть 10 або 11 років вчитися відповідальності, економії і правильному розпорядженню грошима. Як же заробити гроші дітям?

Зрозуміло, що 10-річного громадянина на роботу офіційно ніхто не влаштує, однак, існує не один вид робіт, в якому діти можуть себе проявити.

Найбільш поширеними вакансіями для дітей є:

  • Бебиситер;
  • Працівник автомийки;
  • Продавець;
  • Людина, выгуливающий собак;
  • Оператор газонокосарки.

Як дітям заробити гроші в інтернеті якщо дитині: 10, 11 або 12 років

Деякі батьки самі виявляють ініціативу влаштувати свого спадкоємця влітку на роботу. Однак, не варто змушувати дітей, наприклад, 9-ти років, спробуйте переконати сина чи дочку, описавши переваги тимчасового працевлаштування. Шукати дітям роботу потрібно тільки з їх згоди. Робота для дітей віком від 9 років дуже важлива, адже вона допоможе підготуватися до дорослого життя, хоч в цьому віці і не варто його занадто навантажувати, але привчати до праці слід.

Яка діяльність підійде малюкові?

Кращим варіантом можна назвати таку роботу – помічник батьків. Ця діяльність прекрасно підійде навіть 9-ти річному малюкові. Ви можете доручити йому будь-яку роботу по дому, за що він отримає невелику грошову винагороду. Такий спосіб заробити гроші зовсім нескладний, тим більше він може навчити ваше чадо відповідальності і працьовитості.

Для дівчаток від 11 років підійде така вакансія як няня. Краще, щоб нянями підробляли дівчата 13-14 років, так як вони вже можуть впоратися навіть

Як дітям заробити гроші в інтернеті якщо дитині: 10, 11 або 12 років
з новонародженим. Це не тільки дозволить вашій доньці заробити грошей, але і подарує безцінний досвід поводження з дітьми.

Абсолютно будь-яка дитина від 10 років може працювати прибиральником. Він може прибирати не тільки вдома, але і в інших людей, тим самим заробляти гроші. В обов’язки маленького прибиральника можна включити прибирання пилососом і вологе прибирання.

Влітку підліток може влаштуватися продавцем

Можна продавати каву, чай, соки, лимонад або морозиво. Такий спосіб заробітку вже давно актуальне на заході. Цей вид діяльності підійде для 12-14 річних дітей.

Дуже часто діти влаштовуються працювати на автомийки. Це реальний спосіб швидко отримати прибуток. Вид діяльності можна віднести до сезонної роботи, краще мити машини тільки влітку, щоб не застудитися.

Заробіток в інтернеті

В епоху сучасних технологій інтернет дуже значущий для людей. Саме він може стати джерелом заробітку грошей для вашого нащадка. В інтернеті навіть маленька дитина 9-10 років може швидко отримати гроші, особливо враховуючи те, що сучасні підлітки сіли за комп’ютер року в 3, і до 10-ти стали просунутими користувачами. Крім того, підлітки проводять в інтернеті багато часу, так дайте їм можливість отримати за це грошей.

Види заробітку в інтернеті:

  • Серфінг сайтів;
  • Створення сайтів в інтернеті;
  • Написання унікально контенту;
  • Прибуток за відправлення смс;
  • Прибуток за обробку фото.

в 12-14 Років підліток вже цілком може заробляти гроші з допомогою написання простих текстів чи обробки фотографій. А такий вид діяльності в інтернеті, як серфінг, дасть можливість отримати прибуток навіть дитині 9-10 років.

Суть цієї роботи полягає в перегляді сайтів за гроші. На кожному сайті потрібно бути не менше 10-ти секунд, за перегляд сторінок і будуть платити. Звичайно, великих грошей так не отримаєш, але для тінейджерів цей вид діяльності в інтернеті є найбільш простим і прийнятним.

З його допомогою можна швидко заробити перші свої особисті кошти. Однак, не варто дозволяти своїм нащадкам довго сидіти в інтернеті, це досить шкідливо для здоров’я.

Як дітям заробити гроші в інтернеті якщо дитині: 10, 11 або 12 років

Альтернативні види дитячого заробітку

Багато дорослі пам’ятають, як в дитинстві збирали макулатуру, металобрухт і пляшки і здавали їх в пункт прийому. Зараз таким чином теж можна заробити невеликі гроші. Крім того, збір подібних речей не тільки допоможе дітям поповнити скарбничку, але і буде корисно для навколишнього середовища. Такий вид діяльності навчить школярів дбайливого ставлення до природи і дозволить проводити більше часу на вулиці. Підходить це для будь-якого віку – збирати макулатуру можна вже в 9 або 10 років, а також 13 і 14 років.

Отже, дозволяючи своєму чаду працювати у віці 11-ти років, ви не знущаєтесь, а допомагаєте формування його особистості. Не варто думати, що це жорстоко по відношенню до дітей. Вік 12-14 років дуже складний, саме в цей період досить швидко відбуваються зміни в світогляді.

Дуже важливо навчити підлітка того, що гроші не з’являються з повітря, їх потрібно заробляти чесною працею. Вклавши правильні установки в голову тінейджера, ви забезпечите йому щасливе майбутнє.

Короткий опис статті: як заробити гроші по інтернету Як навчити дитину заробляти гроші з дитинства? Як діти можуть заробляти? Хочете дізнатися все в подробицях? Тоді читайте цю статтю прямо зараз! діти заробити гроші дитина 12 років 11 інтернет 10 може можна швидко 9 13 літо,як дітям заробити гроші

Джерело: Як дітям заробити гроші в інтернеті якщо дитині: 10, 11 або 12 років

Також ви можете прочитати