Як можна оформити кредит онлайн з переказом грошей на картку іншого банку

20.02.2017

Займер

Головна ➠ Відповіді ➠ Терміново потрібні гроші ➠ Як можна оформити кредит онлайн з переказом грошей на картку іншого банку?

Як можна оформити кредит онлайн з переказом грошей на картку іншого банку
Іван питає ••• 3 року назад

Товаришеві знадобилася сума грошей, я хочу оформити мікрокредит (онлайн), а гроші перевести на його банківського карту (онлайн). Це можливо зробити, якщо у нього банк знаходиться не в Свердловській області?

Як можна оформити кредит онлайн з переказом грошей на картку іншого банку
Відповідає Ольга, економіст, Креднал.ру •••

Привіт, Іване! Дякуємо вам за цікаве запитання! Що стосується переказу кредитних коштів на карт-рахунок іншого банку, то таку можливість мають тільки ті продукти, які передбачають використання «Інтернет-банку», наприклад, кредитні або ощадні картки. Хочемо звернути Вашу увагу на кредитку «Тінькофф платинум » від банку » Тінькофф Кредитні Системи. Ставши її власником, Ви отримуєте можливість самостійно керувати своїм рахунком через безкоштовний «Інтернет – банк». Дана послуга передбачає перекази з картки на картку. Адже за витрачені кредитні кошти Ви будете платити відсотки. Оформляється «Тінькофф платинум» дистанційно, через Інтернет, навіть без візиту в банк. На нашому сайті Ви заповнюєте заявку і чекаєте відповіді від фахівця протягом 2 хвилин. У разі прийняття банком позитивного рішення, кредитувати Вас, карта з усіма документами, буде відправлена поштою на Ваш домашній адресу, без оплати післяплати. Активувати кредитку банк зможе тільки тоді, коли Ви оправите йому для повторного розгляду оригінал заяви, підписаний кредитний договір та завірену Вашим підписом копію паспорта. Максимальний ліміт кредитної картки «Тінькофф платинум» становить до 300 000 російських рублів. Розмір процентної ставки банк визначає індивідуально для кожного заявника. Тривалість пільгового періоду — 55 днів. Мінімальна величина, обов’язкового щомісячного платежу складає 6% від суми витрачених коштів.

Додатково рекомендуємо Вам ознайомитися з кредитними картками Банку » Русский Стандарт, оскільки кожна з них передбачає доступ до «Інтернет -банку», де для Вас будуть доступні будь-які видаткові операції, в тому числі і грошові перекази. На нашому сайті Банк Російський Стандарт представляє кредитну карту «Російський Стандарт Класік ». Звертаємо Вашу увагу, що з допомогою цієї картки Ви можете розміщувати власні кошти під відсотки. Для її оформлення необхідні наступні документи: паспорт громадянина РФ і один з додаткових документів (закордонний паспорт, персоніфіковану картку з іншого банку, паспорт ТЗ, свідоцтво про реєстрацію ТЗ). Кредитна карта «Російський Стандарт Класік» має пільговий період 55 днів і функцію cash-back, за допомогою якої банк поверне Вам 1% від суми всіх покупок. Заявка на отримання «Російський Стандарт Класік» оформляється у нас на сайті.

Бажаємо Вам удачі в отриманні кредиту.

Короткий опис статті: гроші на карту в кредит Товаришеві знадобилася сума грошей, я хочу оформити мікрокредит (онлайн), а гроші перевести на його банківського карту (онлайн). Це можливо зробити, якщо у нього банк знаходиться не в Свердловській області?

Джерело: Як можна оформити кредит онлайн з переказом грошей на картку іншого банку?

Також ви можете прочитати